- 260 тис. км
- Калуш
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані, вся в рідній фарбі, торг біля авто
Авто в гарному стані, вся в рідній фарбі, торг біля авто
Авто в гарному стані , два роки тому приїхала з Європи , в повній комплектації , дисплей, шторки задні , шкіра з алькантарою. На задньому бампері є наліпки, куплено було з ними.
Рідна фарба! Обслужена, доглянута машина від господаря. Зимова резина в додачу. Технічний стан 5/5! Кондиціонер робочий.
Авто в доброму стані! Встановленно ГБО. Можливий обмін з вашою доплатою , або рівноцінний за своє авто нікому і нічого не доплачую
Продаю прекрасну машину. Ford Mondeo titanium, 2.0 diesel, 180 к.с. Машина в топ комплектації (але, можливо для когось нажаль, без шкіри та електро регулювання сидінь). По машині: ТО завжди робилось вчасно, масло мінялось кожні 9-10 тисяч з усіма фільтрами. На 159 тисяч замінене масло в коробці та повністю перебрана та зроблена уся ходова. Замінений ремінь та ролики ГРМ. Замінений ремінь, ролики та муфта генератора. Дизель завжди або на Socar або UPG. Передні фари після полірування затягнені бронеплівкою. Дуже велика кількість асистентів та додаткових функцій: задня камера, парктроніки 360, система старт-стоп, панорамний дах, клімат контроль, підігрів руля, підігрів сидінь, електро підігрів лобового скла (так як і заднього), система автоматичного паркування, датчики мертвих зон, система утримання автомобіля в полосі, круїз контроль, автоматичне повертання фар за рулем (в яку сторону крутиш руль, в ту ж сторону і фари світять), LED-фари, електро фаркоп, запуск з кнопки, безключовий доступ з ЧОТИРЬОХ дверей!, електро великий багажник і ще багато іншого. Літня гума nexen, купувалась новою та ставилась в квітні 2025 року, зимова гума на литих дисках купувалась в листопаді 2024 року (від?їздила один сезон, приблизно 1-2 тисячі). Дзвоніть, усі деталі за телефоном. Машина з лютого 2022 майже не експлуатувалась. Автоплощадки та перекупи прохання не турбувати. Розумний торг. Зимова гума з дисками в подарунок.
Автомобіль в гарному стані. В рідній фарбі та з оригінальним пробігом. Економна витрата пального: змішаний розхід близько 5.0 літрів на 100 км. За детальнішою інформацією - телефонуйте.
Рейстайлінг. КПП 6. Дорогі тітани R 16. Електропакет.Ксенон. Ледлампи. Кліматконтроль. Електродзеркала. Працює кожна кнопочка. Не працює прикурювач. Помилок по комп'ютеру нема. EGR заглушений, мотор дихає вільно, масло не бере. Турбіну реставровано. Новий ремінь генератора, та гідропідсилювача і кондиціонера. Паливну систему зроблено. . Форсунки , насос коштують - 4000$. Розхід солярки по місту у повільному режимі - 8-10 л. По трасі 5 - 7л. ;Усі рідини у нормі. Новий ГРМ. Оливу у КПП і моторі замінено. По ходовій треба замінити стійку заднього стабілізатора і подивитись до ручника, та дозаправити кондиционер. ABC працює. Кузов у нормі, без іржі, є мало сколи з малими підкрасами, та поліз лак на даху. Машинка у бойовому стані і доїде хоч у Америку. Можу обміняти на мерс у кузові w 124. універсал. З вашою доплатою. Дізель 2,0л. Переоформлення обов'язково!
Ford mondeo 2010р. Дуже практичний кузов Універсал. Стан автомобіля відмінний. Технічно без питань, двигун працює рівно. Дизельний двигун 2.0л з автоматичною КПП, працює без ривків. Мотор не димить, масло не бере. Ходова працює щільно. Ксенонове світло, підігрів сидінь, багатозонний клімат. Оригінальні титани 18R. Кругові парктроніки. Зйомний фаркоп. Можлива знижка біля капота реальному покупцю. Телефонуйте та домовляйтесь на зустріч, автомобілем 100% будете задоволені)
Продам свій універсальний авто для родини та бізнесу .Надійний та економиний дизеньний мотор • Це золота середина між економією та потужністю( 150 к.с.) • Місто реально 6,5-7 л/100км,по трасі 5,4-6л. Все працює,парктроніки,підігрів сидинь, підігрів лобового скла,blueooth мультімедіа,фаркоп,датчик сітла,датчик дощу,двозонний клімат. ЗробленоТО, сайлентблокі нові. Нова літня гума Michelin Дуже великий багажник 1,5м.куб • Лічильник на фото,книжка з ТО по регламенту. Лотове скло замінено на нове оригінальне .Водійска сторона була підфарбована ще до мене. Зроблено ТО нарікань та помилок нема. Можно їхати до Ліссабона телефон Viber
Авто в хорошом стані
Остання ціна авто продам срочно,продам авто Форд мондео 3,2002 року. 2.0 турбо дизель,автомат.Авто в гарному стані,потрібно де інде підкоректувати,торг присутній,є нові пороги та запчастини,новий акумулятор,всі деталі по телефону.
Автомобіль обслужений,нічого робить не треба,розхідники поміняни, детальніше по телефону
Автомобіль в максимальній комплектації. Один власник, не фарбований. Вкладень не потребує.
Авто на ходу, почав тікати антифриз. потрібна заміна блоку АБС і насосу ГУР, потрібно глянути до обдува бо не переключає напрямок повітря, по кузову є сліди багаторічного використання, пороги мають трішки гнилі, днище також трішки пішло біля порогів, але не багато. Лобове вже замінене!, салон рідний, потребує хімчистки. Резина в круг зима. Великий місткий багажник, електричне регулювання водійського сидіння, передні електричні склопідіймачі. Масла/фільтри замінені меньше ніж 1000км тому. Більш детально по телефону або вайбер.
Гарне авто Третій власник в користуванні третій рік По машині багато чого робилось Перебиралась повністю вся паливна система Замінився повний комплект ланцюга грм Ходова частина перебрана теж включно зі стійками,амартизаторами По технічній частині зауваження відсутні По кузові є некритичні дефекти Детальніше по телефону **********
Продам Ford Mondeo MK3, 2005 р.в., 2.0 TDCI (турбодизель), автомат. Авто не нове, ціна відповідна. Автобізнесменів прохання не турбувати, навіть не відповідатиму на повідомлення - не витрачайте наш час. Розхід у районі 7.5-8.5 по місту, залежно від стилю їзди та від того, наскільки рано на роботу виїжджаєте =) Автомат працює відмінно, не штовхається, не стукає. Мотор працює добре. 09/05 була виконана заміна: - олива в двигуні (Motul 5w40) - оливний фільтр - фільтр салону та повітряний - колодки тормозні (перед + зад) 03/06 була заміна демпферного шків колінвалу Також 05/03 було здійснено ремонт стартера (бендикс, щітки, чистка). Є гарантія на півроку. 2 передніх склопідйомники з автодотягувачем та закриттям/відкриттям із сигналізації. Центральний замок, сигналізація (не двостороння, звичайна), задні парктроніки, ГПК (гідропідсилювач), клімат-контроль, сидіння з ел. регулюванням за висотою. До магнітоли в роз'єм AUX підключили bluetooth-модуль, тепер чудово працює з телефону і нічого не потрібно заряджати. Гарне світло (ксенон із лінзами), фаркоп. Кондиціонер. Круїз-контроль, мультикермо. У салоні працює кожна кнопочка. У машині світиться кожна лампочка. Приїжджайте, дивіться. Страховка до 05.02.2027. Власник за документами - дружина, будь-який вид переоформлення (пріоритет "Дія", але можемо і в сервісний центр поїхати, або договір купівлі-продажу укласти. Жодних довіреностей. Одразу продаж). --- З того, що треба зробити: По підвісці: - кісточки задні (короткі?) --- З мінусів по кузову: - була трохи коцнута в задню ліву арку + двері. Так і купував її. Вже рік так їжджу, жодних проблем, але візуально, звісно, неприємно. Мені кілька хлопців сказали що можна витягнути в без підкрасу, тут не знаю, не розбираюсь... Телефонуте, розповім більше, бо тут обмеження по опису.
В хорошому стані ! Всі вікна рідні ! ХОРОША КОМПЛЕКТАЦІЯ: Лобове з підігрівом оригінальне ! Клімат-контроль! Гідропідсилювач ! Ел.дзеркала ! Ел.вікна ! Круїз-контроль! Хороша резина ! Новий акумулятор !
Продам власний автомобіль у чудовому стані, перший власник в Україні.Авто у рідній фарбі,нова зимова резина, кондиціонер працює відмінно.Машина тиха,містка і економна. Можливий торг, детальніше за телефоном.дзвонити на Viber, Telegram
