- 215 тис. км
- Маневичі
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Продається авто в хорошу стані,вкладень не потребує,все працює ,зйомний фаркоп,Єва килимки,підігрів зеркал,сидінь,двохзоннй клімат-контроль,сів поїхав. Якщо дійсно цікавить телефонуйте!!! Можливий торг!!!
Продається авто в хорошу стані,вкладень не потребує,все працює ,зйомний фаркоп,Єва килимки,підігрів зеркал,сидінь,двохзоннй клімат-контроль,сів поїхав. Якщо дійсно цікавить телефонуйте!!! Можливий торг!!!
Продам Форд Мондео 3, 2.0tddi, куплена у серпні 20 року. По мотору, коробці та зчепленню зауважень немає абсолютно, дизель дуже витривалий. Кузов без гнилі, оцинкований Комплектація ghia, клімат контроль, електричне регулювання водійського сидіння, круїз контроль, мультикермо, хороше світло. Ліфтбек, сидіння складаються в рівну підлогу. Багатоважільна підвіска, дуже добре кермується. З моментів: треба подивитися стійки та сайлентблоки, не працює спідометр. Загалом стан на тверду четвірку машина проїздить ще довго без вкладень. Продаю у зв'язку з виїздом, реальному покупцеві добрий торг, проблем із документами немає. Для зв'язку телеграм або вайбер, а також батьковий вайбер:
Комфортний і просторий ліфтбек. Повністю обслужена, вкладень не потребує. Серйозних пошкоджень не було. Середній розхід 7л.
Хороший, надійний сімейний автомобіль. Авто в хорошому стані. Обслуговувався вчасно. Надійний двигун 2,0 працює ідеально, коробка АКПП — без нарікань. Салон чистий, доглянутий, у машині не палили. Автомобіль вартий вашої уваги.
Продам хороший, великий автомобіль. Стан хороший, все обслуговувалось вчасно. все працює. клімат, парктронік, датчик дощу, світла. З механіки все добре. Є невелика вм'ятина заднього лівого крила, на фото видно.
Форд мондео 2,0 турбодизель 2006 р.в., я власник, переоформлення. пробіг 217 000 км. купляв сам у Німеччині (є підтверджувальні документи) у німця підтверджений пробіг на той час 175 000 км. по авто ходова зроблена: поміняно 4 пружини амортизатора (одна лопнула і в круг поміняли) робили турбіну на Мастер-Сервісі (пожиттєва гарантія), екологія вирізана та перепрошили робили також на Мастер-сервісі. - 4 склопідьомника - електрорегулювання сидіння водія - підігрів передніх сидінь - підігрів лобового скла, зеркал і заднього скла. - ABS - клімат-контроль, працює і заправлено - підлокотник - керування магнітолою на важілі на рулі - датчик дощу та інтенсивності опадів підлокотник на задньому ряду сидінь.
Повністю обслужене авто, все справне. - двигун сухий, без підтікань, турбіна реставрована, помпа, ГРМ, роликі замінені в липні. -ходова частина без стуків, їде мʼяко та плавно. -пічка, кондиціонер працює відмінно -хімчистка салону проводилась в жовтні -є косметичні підкраси, всі вікна рідні -коробка та щеплення без зауважень Автомобіль економний, має хорошу тягу, повністю обслужени і без вкладень. Торг присутній
Авто вкладень не потребує. хороша комплектація.всі розхідники замінено, кондиціонер заправлений. знаходиться в чехії. деталі за номером вайбер вацап
Авто в хорошому стані, за дорученням, або переоформленням після нового року.
Форд в чудовому стані. Працює усе що має працювати. Відреставрована турбіна новий картридж і геометрія. Зроблено антикорозійна обробка днища арок і порогів. Автономний обігрівач Webasto замінено керамічний елемен в камері згоряння. Замінив щеплення, маховик, і сальник колінвала. Екологія на місці. Їде як дурна. Можливий обмін з моєю доплатою на Ягуар XF з двигуном 2.2d в кузові універсал. (Автоплощадки прохання не дзвонити. Ідіть у С*А*У). Залишилось видалити дрібні поверхневі недоліки на арках і крилі.
Все авто в рідній фарбі.(1 окрас) Без ДТП.Скло на авто все заводське Оригінальний пробіг 158 тисяч Газ вписаний Стан добрий у авто Гума тільки зимня,на 17 дисках Без торгу. Розгляну обмін
Авто на повному ходу! Сів поїхав куди завгодно. Економна, швиденька!
Всі деталі по телефону, вайберу або в чаті Торг мінімальний біля капоту реальному покупцю! Пробіг не скручений! Масло і фільтра замінені, масло заливав лише оригінал. По салону чохли які робились під замовлення. Є ще плюшки до машини ( деталі на перегляді) Також за окрему ціну є штампи r16 з ковпаками на зимній резині
Авто в дуже гарному стані, топова комплектація. Технічно без зауважень, всі опції працюють, двигун як годинник, коробка переключається чітко, по кузову вся в рідній фарбі, по ходовій частині без нарікань, салон чистий та охайний, дуже гарний колір. Нещодавно мінялось мастило та задні тормозні диски з колодками. Хто шукає хороше авто з малою витратою пального телефонуйте, автомобілем залишитесь задоволені. Авто нещодавно пригнане з Європи.
Зроблено тих обслуговування. Заміна кульових опор,стійок стабілізатора,сайленгблоков, наконечників кермових тяг, гальмівних накладок.
Авто в гарному стані, вся в рідній фарбі, торг біля авто
Авто в гарному стані , два роки тому приїхала з Європи , в повній комплектації , дисплей, шторки задні , шкіра з алькантарою. На задньому бампері є наліпки, куплено було з ними.
Рідна фарба! Обслужена, доглянута машина від господаря. Зимова резина в додачу. Технічний стан 5/5! Кондиціонер робочий.
Авто в доброму стані! Встановленно ГБО. Можливий обмін з вашою доплатою , або рівноцінний за своє авто нікому і нічого не доплачую
