- 320 тис. км
- Лебедин
- Дизель, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто, питання по тел
Продам авто, питання по тел
Авто повністю справне, все працює, я власник.
також є офіційна, історія проходження то в Німеччині до перетину кордону України. Авто два роки в Україні. Роботи по авто:- замінені всі ролики і ремені, помпа і антифриз, проведено то генератора. На даний момент стоїть нова гума всесизонка. підвіска перебрана. Авто не бите не фарбоване. вісі інші питання по телефону..
Авто хорошому стані,2021 році було пригнане з Німеччини.
На ходу. Газ вписаний 4 покоління. Є нюанси по кузову, але некритичні.
В машині багато чого зроблено, робилась для себе, нові запчастини, устранялось все що мішало вуху на звук… 2009р Кліма двохзонна Повний електро пакет ABS Антибукс Мультікермо Нові колодки по кругу Грм помпа поміняні Амортизатори нові по кругу Ричаги нові передні Опори нові Радіатор новий, термостат новий Свічі накала нові Масло фільтра 2000 проїхали. Перевіряйте, продаж не терміновий. Торг на каву, в сотнях не торгуюсь…
продам комфортне та надійне авто, все працює, кожна кнопка, клімат працює, підігрів лобового, заднього скла та дзеркал. повністю обслужено ходову та ГРМ. з недоліків лівий поріг під заміну (є в наявності, віддам з авто) правий потрібно докласти трохи рук, на їзду не впливає. торг біля капоту, майданчики НЕ ЗАОНИТИ!!! більш детально по телефону або при зустрічі.
Двигун працює справно. Клімат працює справно. Гальмівні колодки замінено 4 тис тому. Є нюанси по кузову видно на фото . Тканина сидінь має недоліки видно на фото. ГРМ замінено 20 тис тому. Більш детальна інформація по телефону або через менеджер
Форд мондео 3 покоління комплектація Чіа максимальна,машина в доброму стані,не фарбована,по кузову є незначні прояви корозії,а саме задня ляда,всі питання по телефону
Стан як на фото. Автомобіль кожен день їздить,не фарбоване, не варене, є комплект литих дисків.
кожного дня на ходу , реставрований генератор , стартер , мінялось щеплення на нове 8к км тому , то робилось кожні 5-6к км , останній раз місяць тому є нюанси по кузову тому така ціна , можливий торг
Продам Ford Mondeo MK4 1.8 TDCi, 2009 рік. Автомобіль у дуже хорошому стані як технічно, так і візуально. Надійний та економний дизельний двигун 1.8, працює рівно, не димить, має хорошу тягу. Середня витрата пального 6,5–7 л/100 км. 2000 км тому було замінено демпфер та комплект зчеплення. Також нещодавно замінено моторну оливу, всі фільтри та мастило в коробці передач. Автомобіль повністю обслужений і не потребує додаткових вкладень. Кондиціонер працює відмінно та добре охолоджує салон навіть у спеку. Хороша музика, штатний екран у торпеді, комфортний та просторий салон. Кузов у хорошому стані, корозія відсутня. Ходова частина без зауважень, коробка передач працює чітко. Автомобіль доглянутий, використовувався бережно та вчасно обслуговувався. Продаж не терміновий. Реальному покупцю можливий торг біля автомобіля.
Машина в хорошому стані, тільки після кап ремонту, ходова зроблена, тільки переоформлення, решта питань по телефону.
Авто в ідеальному стані як на свої роки, дуже вмісткий , та зручний, фаркоп ,релінги, максимальна комплектація, мотор дуже жвавий та єкономний , 4,5 л дизелю по трасі, 5,7 по місту , двигун повністю обслужений ,замінено ремені ГРМ , ролики , масла, та фільтра .ступічні підшипники, тормоза в круг нові фірми brembo, амортизатри ,салейнблоки підвіски та ричаги в круг , мвсяць тому зроблена гбц повністю нова, та замінена кпп , нові сальники та мастила,вкладено довольно крупна сума тому хто купить буде довго отримувати насолоду від керування !Від авто не здихуюсь ! комплектація і стан коштують ціх грошей, виникло бажання перейти на кросовер Форд Едж тому і продаю !це для тіх хто любить ставити дурні питання
Комфортний автомобіль в доброму стані все працює їздить як на газу так і на бензині
Продам форда. Машина на повному ходу. Потрібно косметика і замінити пороги і арки на фото видно. Деталі по телефону.
