- 315 тис. км
- Львів
- Бензин, 2.3 л.
- Автомат
Всі питання по телефону
Всі питання по телефону
Продам надійний та економний Ford у хорошому стані. Авто повністю на ходу, технічно справне, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Салон чистий та доглянутий, хороша комплектація, зручний і комфортний в керуванні. По кузову виглядає гарно. Ідеальний варіант для міста та щоденних поїздок. Деталі по телефону.
Продаю власне авто. Не биток, куплялась в салоні я 2-й власник. Пробіг 277 тис. км. Седан, шкіряний салон у хорошому стані. Зберігалась на паркінгу. Нещодавно: – повністю замінена проводка двигуна – відремонтована коробка передач З нюансів: – горить Check Engine (скоріш за все це лише датчик, який треба змінити) на декількох сто серйозних нюансів виявлено не було – запотівша одна фара - є легкі подряпини на кузові Комплект лише зимової гуми. Локація: Львів Є невеличкий торг.
Продаю автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Машина доглянута, своєчасно проходила технічне обслуговування, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень, ходова частина в хорошому стані. Салон чистий та охайний, не прокурений. Автомобіль економний та комфортний, чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Документи в порядку, можливе переоформлення. Деталі за телефоном, можливий розумний торг біля автомобіля.
Ford Mondeo, 2009 рік, 1.8 Дизель - 232 тис. пробігу. VIN-код:WF0GXXGBBG9G47602 Продам власне авто, куплене в Польщі у 2020 році. Технічний стан: Двигун (без питань, масло не бере), коробка перемикає плавно, ходова обслужена. Фарбований передній та задній бампер, та переднє ліве крило. Є незначні подряпини) Комплектація: 2-х зонний клімат-контроль, 4 стекло підйомники, домкрат, докатка. Є нові 2 противотуманки!! Реальному покупцю - хороший торг біль капота!!
Всі деталі по телефону,мінімальний торг!
Ford Mondeo ST220 3.0 V6 24V 226к.с. 280Нм Двигун простий і надійний, повністю алюмінієвий з кованим коліновалом по заводу, 30тис назад був проведений кап ремонт з заміною ГРМ, кілець та ін по оригіналу FoMoCo Єдиний офіційний такий в Україні. В 2005 році виїхав з салону Winner Ford Київ. Всього 7 таких на всю Україну привезенних ззакордону. Повна історія автомобіля, не скручений пробіг, в 2007 році на пробізі 29 тис зробили повну шумоізоляцію. Всі вікна - рідні, в тч і лобове (з підігрівом) Ексклюзивний червоний салон Recaro з підігрівом передніх сидінь. Комфорт який валить! По авто зроблено дуже багато Всі пластикові захисти рідні на місці Новий генератор, бензонасос, помпа, ролики і ремні, вся ходова (по оригіналу до Mondeo ST220) Датчики холостого ходу, трубка картерних газів, масло в коробці та моторі замінені. Гальма після заміни не проїхали 3 тис км Передні ATE PowerDisk Задні оригінал Ford Авто робилось для себе, та не шкодувалось на нього грошей Також є прошивка для мозгів на Євро2 + добавка потужності, віддам у подарунок. Машина до війни їздила кожен день, зараз стоїть, сумує, та чекає нового власника.
Уважно читаємо. Авто в Польщі, можу на ньому приїхати у Перемишль або інше місто за домовленістю. Авто потребує кузовного ремонту, при цьому авто на ходу, їжджу на ньому по всій Польщі, авто безвідмовне, буває за день накатую по 800 км. Стоїть нове зчеплення з двомасовим маховиком, помпа, АКБ, ну і по дрібницях розхідники теж змінювалися. Продаж через Дію. Авто знімається і ставиться на облік. Кому цікаво, можу вислати більше фото і відео, як працює авто. Якщо авто будете забирати у Вроцлаві то віддам за 1400у.e або трохи дешевше якщо у злотыих 5000
Салон - Алькантара; EVA килимки на увесь салон і в багажнику. Кондиціонер; Кліматконтроль - Двозонний; Магнітола з тачскріном, на андроїд, з блютуз і інтернет приймалем. Працює ютуб, ґуґл, карти і т.д. В комплекті до авто на літній резині з дисками є зимові колеса (в гарному стані) на металевих дисках. В комплекті є докатка, аварійний знак, буксировальне кільце на перед і на зад, аптечка та фірмовий домкрат. Стан фарби - 3 (Наявні подряпини та зколи) Лобове скло має тріщину. Є проблема з турбіною, електроніка реагує на несправність і турбіна перестає працювати (машина втрачає підрив і їде повільніше)
Продаю власне авто, куплене в Швеції. Чистий 2014 рік, сервісна книжка з усіма чеками, пробіг оригінальний. Стан хороший, салон доглянутий, вкладень не потребує. Підігрів лобового, двосторонній клімат, круїзконтроль, електрорегулювання та підігрів сидінь, преміум аудіосистема, комбі/шкіра, працює кожна кнопка. Всі інші питання по телефону.
Форд мондео mk 1 універсал . 95 року випуску двигун 1.6 бензин 90 коней. Газ 4 покоління.Авто на ходу, документи в порядку. Потребує вкладень, підійде як недороге авто для щоденної їзди або під запчастини. Продаю так як чоловік використовував зараз авто простоює. Телефонуйте. Локація Великі Дідушичі (біля Стрия)
Машина хороша настільки це можливо з даним пробігом! Завжди вчасно все обслуговувалося!) Були нюанси з коробкою передач, але все було відремонтовано і їздить без перебільшень добре!) В комплекті йде зимова гума) Можливий торг)
Продаю власний автомобіль Форд масло ГРМ і форсунки робились 5000 км тому потребує незначних кузовних робіт які видно на фото двигун 1.8 тді
Ford Mondeo 2007 рік. 2.0 TDI В хорошій комплектації,пактроніки з переді і заді,підігрів сидінь ,двох зоний клімат контроль,мультируль,круїз контроль. Все працює ідеально ,ходова в чудовому стані,двигун працює рівно. За всіма деталями звертатись за телефоном
Велике,вмістиме авто.Їздить кожний день,розхідники замінювались вчасно.Можливий обмін на ваше авто з моєю доплатою. Торг
Машина в хорошу стані , мотор після капітального ремонту , не гнила , більше інформації по телефоні
Хороший-надійний автомобіль,якщо прикласти руки,як для своїх років дуже м'ягка та є досить непогана шумка.Для 95 року ЛКП в дуже хорошому стані,до ходової необхідно прикласти руки проте необхідні запчастини куплені,також дрібязок по салону.Машина стояла 3 роки без руху до того їздив дід,вирішив реставрувати,але ніяк не доходять руки через навчання та запланований виїзд за кордон.Додаткові запитання по телефону.
Авто офіційне, не пригнане, купувалось новим в оф. диллера ТзОВ "Валет Авто" в 2018 році. Перший власник, в 24 році перереєстрували на дружину. Авто повністю в рідній фарбі, по кузову нічого не робилось, авто в ідеальному стані за винятком незначних пошкоджень лкп які вказані на 2-х останніх фото Встановлена сигналізація Starline та блокування кпп Construct 2 комплекти гуми, зимова та літня 2 ключа Всі деталі по телефону
