- 278 тис. км
- Київ
- Дизель, 2 л.
- Робот
ПЕРЕКУПАМ ТА ПЛОЩАДКАМ - НЕ ТУРБУВАТИ .. Продаю своє авто. Відкатав 7 років. Дуже економічне та комфортне. Але хочу щось побільше. Не влажу ))) У ДТП не була, сам не попадав, і вам не бажаю ) Зберігалась у гаражі в часному будинку. Готовий до любих перевірок на любому СТО У тому році повністю відремонтував коробку на Мактранс. Всі видаткові по ТО маю. Всі ТО проходжу вчасно. Також є всі записи у щоденнику повністю по ТО починаючи з 2016 року. Не фарбована. Своя власна. Повний привід. Підігрів дзеркал • Тоновані вікна • Електропривід дзеркал • Круїз контроль У комплекті зимові колеса HANKOOK, зараз літні BRIDGESTONE У ДТП не попадав. Адекватним людям буде торг ... Гарного всім настрою та тихих ночей !
