- 320 тис. км
- Тернопіль
- Дизель
- Ручна / Механіка
Авто технічно в хорошому стані поміняний стартер генератор зроблена голова мотора всі розвідники мінялись вчасно потребує невеликих зварюваних робіт Степан
Авто технічно в хорошому стані поміняний стартер генератор зроблена голова мотора всі розвідники мінялись вчасно потребує невеликих зварюваних робіт Степан
Привіт! Продам свій Форд. Перший власник в Україні. Автомобіль після придбання був обслужений як по двигуну так і по підвісці. Масло та фільтри мінялися раз на 7к кілометрів. Минулого літа були замінені всі гальмівні диски і колодки а також передні пружини. Авто вкладень не потребує, сів та поїхав. По фарбі є нюанси, які видно на фото. В комплекті зимова(2 сезони) та літня(1 сезон) резина. Можливий обмін на дорожче авто з моєю доплатою. За детальною інформацію звертайтесь в особисті повідомлення
Машина максимально жива на скільки це можливо на 1999 рік.Критичного нічого дир немає. Працює все. Є кондиціонер працює (заправляти не потрібно) ABS,антибукс,курсова стійкість все працює та є окрема кнопка яка це може вимкнути. Є управління музикою під рулем,на фото видно(працює) Максимальна комплектація Chia. 2х літровий Zetec(не путати з Duratec) Їде дуже гарно. Стоїть гарне світло bi-led лінзи. По машині поліз лак(на фото,якщо видно) На швидкість не впливає. Підігріви дзеркал,заднє скло лобове та форсунок омивача.
По кузову стан 8/10, є рижики та сколи, але без гнилі та тд • По мотору та турбіні нарікань немає • Є моменти по ходовій, зараз роблю • Заміна масла та фільтрів проводилася кожні 7-8 тис • З нових деталей- ступичний підшипник, передні гальма нові, зараз займаюся ходовою • З плюшок Підігрів лобового Підігрів передніх сидінь Гур Круїз Мультируль Датчик Світла Датчик дощу Передні електросклопідйомники З машиною віддам зимову гуму на штампах • Машина моя, ніколи не підводила, кожен день у ходу, кому цікаво дзвоніть запитуйте, реальному покупцеві торг.
Авто в хорошому стані. Технічно справна. По ходовій нюансів немає, обслужена, нічого не гримить/не стукає. Міняли тормозні диски і колодки, блок абс. Поміняне зчеплення. додатково встановила захист дна. Їжджу по місту та за містом. В місті легше паркуватися за рахунок того, що авто маленьке та компактне. Кондиціонер працює. всі нюанси видно на фото пишіть-дзвоніть, якщо зацікавлені
ТЕРМІНОВО ПРОДАМ! Стан: відмінний, без жодних технічних зауважень Перевірки: готовий до будь-яких діагностик Авто: дуже економічне, динамічне та комфортне в щоденному користуванні Кузов і салон: збережені, без підфарбувань та іржі Ідеальне співвідношення ціна/якість Повна історія — надам при зустрічі Огляд— Хмельницький Реальному покупцю — розумний торг біля авто! Дзвони або пиши — домовимось! ( краще напиши або дзвони на вайбер - бо можуть бути проблема із зв?язком)
Продам своє авто 2010 р. За детальною інформацією телефонуйте . ********** Сергій
Авто в нормально технічному стан . Стоїть газ 4 покоління за містом розхід газу 9 літрів . Кондиціонер працює заправлений.
авто в доглянутому стані - 1.8 T disel 5 місць, 5 ступенів передач, кондиціонер(робочий) електро скло підіймачі, турбіна після реставрації, місто 7 літрів, трасса 5-6 літрів, ходова частина після повної капіталки, фари ксенон, тонована в круг, музика (2 вали панасонік, пищалки кайлі, динаміки jbl, блютуз, аукс) авто сімейне. Новий власник буде задоволений!
Авто в відмінному стані.Гаражне зберігання. Двигун 1.6 газ/бензин. Деталі по телефону.
Продам хороший та надійний автомобіль,в одних руках 10 років,замінений ланцюг ГРМ,переварені повністю нові пороги, задута два комплекти резини .по документах повний пасажир 8+1, ніколи непідводив.Можливий торг .Кого цікавить пишіть дзвоніть.
Продам Кемпер, автодім на базі Ford Transit 2018 року. Машина пригнана в 2023 році з-за кордону з пробігом (рідним) 235 тис., я перший власник в Україні. Побудова 2023 року будував сам для себе, повністю автономний.
авто придбане в автосалоні в офіційного представника Форд Віннер в місті реєстрації, за 13 років проїхав 137000 км, на 25000 було встановлено ГБО 4 покоління, офіційно вписане в тех. паспорт, пробіг реальний, автомобіль на дисках літній гумі Hankook. все працює, клімат на дві зони, центральний замок + сигналізація, на 120 000 замінений ремінь ГРМ, фільтра масла після закінчення офіційної гарантії регулярно змінювались на 10000 пробігу або раз на рік, двигун працює ідеально. з проблемних питань, тільки задні арки, ліва задня арка має більшу площу покриття рижиками, права значно менше покрита. Автомобіль в ДТП участь не приймав. Завжди знаходиться в одній сім'ї.
В одних руках! • В ідеальному стані! • Не битий! • Не фарбований! • Повністю ціле без корозії та без ржавчини! • Мотор працює тихенько, рівно, не троїть, не димить, масла не бере! • Мотор надійний звичайний атмосферний! • Ходова в хорошому стані! • Коробка та щеплення працює ідеально! • Салон чистий та охайний! • Все в оригіналі! • Стан машини просто чудовий! • Екологія на місці! • Торг присутній! • По електриці все працює, ніяких помилок немає! • Телефонуйте
Автомобіль повністю обслужений
Продаю хороше надійне авто робити нічого нетреба повністю обслужене.газ бензин.
Автомобіль в хорошому технічному стані один власник в Україні.на даний час автомобіль знаходиться в Германії.на всі питання можу відповісти на телефонацaп.
Продаю автомобіль Ford Focus sedan 1,6 2017 року випуску. Авто придбано 2017 у Winner. Колір - синій Я перший власник. Обслуговувалося виключно в офіційному сервісі у відповідності до вимог виробника, є всі акти виконаних робіт з переліком компонентів, що замінювалися. З 2017 року до 2020 року замінювався лише моторчик бачка омивача, в липні 2024 року здійснено заміну ремінів ГРМ та обладнання, що з ним пов'язане, замінено окремі елементи ходової. Використані замінники оригінальних запчастин, що мають термін служби 4-5 років. Пробіг не скручений, їздив на авто регулярно, але основному в межах області та по місту. Є подряпини на бамперах, невеликі подряпини по корпусу. В ДТП не була. З першого місяця салон одягнено в чохли щоб діти не запустили. Вантажів не возила. Якщо бажаєте придбати гарний та доглянутий автомобіль для сім`ї, то прошу звертатися. Продаю, бо дружина не може їздити на механічній коробці передач, хочемо перейти на автоматичну коробку.
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко,не димить!!! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний!! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
