- 172 тис. км
- Умань
- Бензин, 1 л.
- Ручна / Механіка
машина повністю обслужено в так люба інформація за тел
машина повністю обслужено в так люба інформація за тел
Продам авто.Повністю на ходу. Моноінжектор. Була лише у власному використанні. Доглядалася як звичайне авто.Вчасна заміна всіх необхідних елементів згідно ТО. Проводився капітальний ремонт двигуна. Масло не бере. Поварені пороги, арки та днище. Нова гума. Всі елементи по електриці справно працюють. Нові передні стійки. Ходова в гарному стані. Сідай та їдь.
не має заднього бампера,мотор працює добре вкладень не потребує.потрібна заміна амортизаторів.Всі інші вопроси по телефону
Авто в хорошому стані, економний та надійний дизельний двигун. Машина кожного дня на ходу. По комплектації: • кондиціонер • електросклопідйомники • підігрів дзеркал • мультируль • хороша музика • центральний замок Ходова в нормі, нічого не стукає. Салон доглянутий, не прокурений. Кузов у хорошому стані на свої роки. Розхід пального приємно радує — дуже економне авто як для міста, так і для траси. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Деталі по телефону
Продається старенький надійний транзіт Мотор масло не бере працює гарно Заводиться в любий мороз Радіатор новий, радіатор пічки новий, новий акумулятор На повному ходу Продається тому що стоїть без роботи В тп пасажир 8 місць Свіжо покрашений (освіжили)
Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю на ходу. 2000 рік випуску, двигун 2.4. Ціна — 3200 $, торг біля авто Номер телефону❗️
Авто на ходу у гарному стані,помінани крупно узлові діталі:вижимна корзина,стойки,пружини,гальмівни дискі,колодкі,безоносос паливного бака.
Автомобіль на свої роки не погано виглядає , сів поїхав, ,переварине дно і пороги , технічно все працює , підтікань немає , масло не бере ,працює що на бензині що на газу ,люк не протікає працює без проблем ,по коробці і мотору питань немає , по кузову є питання але 92 рік автомобіль , резина гарна , печка гріє гарно , переоформляється ,пишіть звоніть , торг біля капоту
у хорошому стані усе працює економний середній розхід 5л
Авто в дуже гарному стані, масло, фільтра замінено, моторчик шепоче, їде дуже файно.
Скорпіон 1 (Перехідний) був на впевненому ходу, але згорів моторний відсік, решта автомобіля не ушкоджена! Робилася для Себе, ніколи не підводила, вчасно і кваліфіковано обслуговувалась на СТО (Полярна, 19, є відповідні документи ). Під відновлення !
Машина на ходу сів поїхав деталі по телефону
Авто в дуже гарному Стані! Європеєць купувалася в салоні! Сервісна історія . Машина неймовірна крута … Емоції кожен день. Не Бита не крашена. Повністю обслуговувана. Є питання по передньому бамперу Під дороги посічені трохи. Деталі по телефону.
Доглянутий та економнтй автомобіль,обслуговувався вчасно і оригінальними запчастинами, мотор працює рівно не димить,без потьоків.Екологія на місці,турбіна дує добре.Щеплення,коробка і ходова праює ідеально.Салон чистий не прокурений,всі функіії працюють.Гума не зношена.В ДТП участі не брала,фарбувати не потрібно,скло все рідне.Лобове з електропідігрівом.Можлива доставка за домовленістю.
На запчастини
Прогоріла прокладка попала вода в мотор До того авто було на ходу кожен день Є десь не десь корозії
Продам Форд эскорт в идеальном состоянии, недавно покрашен по мотору делалась капиталка год5 назад, по днищу целая,не гнилая, по салону все отлично, печка дует очень хорошо. Так работает полностью все,свет, дворники, печка, подсветка в салоне. По переоформлению все отлично Пишите звоните в любое время
продам комфортне та надійне авто, все працює, кожна кнопка, клімат працює, підігрів лобового, заднього скла та дзеркал. повністю обслужено ходову та ГРМ. з недоліків лівий поріг під заміну (є в наявності, віддам з авто) правий потрібно докласти трохи рук, на їзду не впливає. торг біля капоту, майданчики НЕ ЗАОНИТИ!!! більш детально по телефону або при зустрічі.
