- 270 тис. км
- Ічня
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто від власника, без ДТП з сервісною книгою та реальним підтвердженим пробігом.
Авто від власника, без ДТП з сервісною книгою та реальним підтвердженим пробігом.
Машина в ідеальному стані, деталі за телефоном
Авто в користуванні два роки, повністю обслужене, масла фільтра мінялись вчасно, мотор працює як годинник, відповім на любі запитання торг присутній огляд на любому сто.
Гарний стан, вкладень не потребує. Всі вікна з лобовим рідні 2017, пробіг оригінальний.Не бита , не крашена. Резина мішель все сезон + літо нова . Хто купить буде задоволений. Автомобіль збережений
Машина добре Пробіг рідний Резини зима Тільки напишите.
Продам Ford Focus 2010 року з перевіреним дизельним двигуном 1.8 TDCi. Авто у хорошому технічному стані, повністю на ходу, вкладень не потребує. Дуже економний та комфортний варіант як для міста, так і для траси. Двигун та коробка: • 1.8 дизель — працює рівно, не димить, масло не бере • турбіна справна • коробка передач перемикається чітко • реальна витрата палива: ~5–6 л/100 км Ходова частина: • нічого не стукає • їде м’яко та впевнено • гальма обслужені Кузов: • без ДТП • рівний, гарний вигляд • присутні сліди експлуатації Салон: • чистий та доглянутий • кондиціонер працює • електросклопідйомники • центральний замок • мультируль • підігрів дзеркал . Підігрів лобового • будь-яке переоформлення Телефонуйте — домовимось ? торг біля авто …
продам форд мондео1 з неполадок потрібно підварити в деяких місцях і замінити стійки перед зад
Авто у хорошому стані Переважно їздить дружина По техніці без зауважень сів поїхав Масла фільтра все замінено Я перший власник в Україні Пригнана з Німеччини Реальному покупцю торг Всім вдалих покупок і продажів)
Продам свій автомобіль, у хорошому стані, сів і поїхав. Хороший торг, деталі по телефону.
Продаю власне авто по техніці все добре все працює, недавно замінив тормозні колодки та всі технічні рідини також замінено масло, фільтра та тяжки стабілізатора переднього, гаражне зберігання встановлені білед лінзи 3 дюйми туманки також лед свіже тонування титани 18 радіус блютуз, обезшумка салона зроблено багато допів газу не має та ніколи не стояв салон охайний прибраний не розірваний все як у новому авто Продаю у Вінниці Район Замостя
Кузов має корозію,але на повному ходу технічно справний 1.8 дизель двигун після кап ремонту тільки з переоформленням від власника.
Доброго дня, Продам авто Форд Ескорт 1.3 Газ/Бензин, у непоганому стані по кузову є місцями рижики но не критичні працює так і на газу і на бензині добре. В Восени поміняв Рульову рейку, тросік зчеплення Ще було замінено Диск зчеплення,Корзина,Маховик. Газ вписаний в техпаспорт. Додаткова резина літня на титанах.Деталі по телефону.
Продаю автомобіль дружини, Ford Fiesta 2008р. Автомобіль використовувався для поїздок по місту (в дитсадок, магазини, тощо.) Авто було придбане влітку, детально підбирали для дружини. Продаємо у зв'язку з покупкою автомобіля на автоматі. Технічно нюансів немає, машина в гарному технічному стані, масло міняли вчасно. Двигун та коробка працюють добре, по ходовій питань немає. Була замінена прокладка ГБЦ. Присутня сервісна книжка автомобіля. З нюансів: Горить чек, в сервісному центрі сказали, що причина в приборній панелі, причину не усували, так як на роботу автомобіля ніяк не впливає. По стану кузова є невеликі нюанси, але пороги не гнилі, ржавчина відсутня, попередній власник підфарбовував арки. Зимня резина практично нова, літню надамо в подарунок. Всі інші питання по телефону.
Машина обслугована, по ходові все зроблено герем поміняно зчепленя поміняно по кузову май нюанци на фото видно
авто від власника. все обслужено (двигун, паливна апаратура, всі рідини, гальмівна система). авто в рідній фарбі, без корозії та подряпин. гарний стан кузова та салону. клімат контроль заправлений та працює. хороша всесезонна гума. економний, комфортний та вмісткий автомобіль не за всі гроші. торг мінімальний. обмін на дешевше авто з вашою доплатою. на обмін 7500$
Продам авто дійсно в ідеальному стані ,пригнане з Німеччини .,рідний окрас,без рижиків і сколів Перший власник,куплялося від привата.Масла ,фільтра та ГРМ замінено.Ходова без будь яких вкладень.Дуже гарний,ексклюзивний колір.Екологіяна місці,жодних помилок не має.Хто шукає ідеально і водночас комфортне авто,то запрошую на огляд.Авто без жодних вкладень. Продаж авто у зв'язку з купівлею іншого
Продам Форд Мондео 3 2.0 TDCI. Авто в хорошому технічному стані, на впевненому ходу. Їде дуже добре. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень, ходова частина обслужена. Економний та надійний дизельний двигун, комфортний салон, просторий багажник. Авто щодня в експлуатації. Детальніше по телефону. Торг біля авто.
