- 320 тис. км
- Чернівці
- Дизель
- Ручна / Механіка
Форд Транзіт у хорошому стані,всі деталі по телефону .Рік 1994.
Форд Транзіт у хорошому стані,всі деталі по телефону .Рік 1994.
машина на впевненому ходу, робити нiчого не треба. Будьякий вид переоформлення. Расход палива 4-5 траса, 5-6 мiсто. Машина знаходиться в городi Херсон. бiльш детально по телефону.
автомобіль купівель 2014 року в офіційного дилера в Україні.мотор в хорошому стані, замінений ремінь ГРМ, салон приємний по технічному стані все добре. подробиці розповім по телефону.
Продам Ford Focus, 2016 року випуску, 1.6 дизель, комплектація “Business”- це сбалансована версія яка поєднує комфорт та технології. Автомобіль придбаний у офіційного дилера в Києві у 2016 році. Обслуговування раз на рік або не більше 10 000 км.,також у офіційного дилера. Авто доглянуте, в хорошому технічному та візуальному стані. Всі системи працюють на відмінно. Економний та надійний дизельний двигун забезпечує комфортну їзду як у місті, так і на трасі. Середня витрата палива — 5,5 л/100 км (змішаний цикл). Комплект зимової гуми!
Авто у гарному технічному стані зроблено все , двигун після капіталки, є нюанси по кузову , бонусом комплект зимової гуми
Форд С-Макс 2004 рік, 1,6 дизель, розхід топлива 4,4, технічно справна. Одеська область, Білгород-Дністровський район
Перший власник. Авто в гарному стані. Придбане 2023 році. Фото 2023р і цього часу 2026р.
Перший власник. Класний, обслужений автомобіль. Після великого ТО: Замінено комплект зчеплення з маховиком Замінено комплект ГРМ з помпою та сальниками Замінено всі подушки двигуна. Ходова без зауважень. Обмін не цікавить.
Автомобіль в дуже гарному стані з рідним пробігом. Комплектація в якій є все для комфртної їзди . Стоїть захист двигуна . Автомобіль в одній сім'ї. Перша реєстрація в 2020р. Є незначне пошкодження переднього правого крила, яке можливо виправить без фарбування.
З дефектів :має тріщину на лобовому, потребує варочних і косметичних робіт ,не суттєво критично,на їзду не впливає,кондиціонер (треба замінити компресор)4склопідіймачі ,гідропідсилювач,пічка гріє добре ,їздить добре,проблем немає,дорогу тримає гарно,місткий багажник і салон,в моєму користуванні 3 роки,детальніше розкажу по телефону по ціні домовимось
Автомобіль в робочому стані . Двигун та коробка працюють без зауважень . Салон доглянутий. Всі документи в порядку Деталі по телефону Торг біля капоту
**********
Автомобіль в задовільному стані, експлуатується в даному часі, додаткова інформація по телефону, дзвонити на номер.
FORD MONDEO 1,8 TDI. Авто в чудовому доглянутому стані всі агригати працюють чудово від двигуна до кожної кнопочки. Авто в багатій комплектаціїї. Кондиціонер.Електро вікна.Електро дзеркала.Підігрів Дзеркал.Елекрорегулювання сидіння. Гідропідсилювач.Авто на хорошій резині на легкосплавних дисках. ХОРОШОМУ ПОКУПЦЮ ХОРОШИЙ ТОРГ!!!!! ВСІМ МИРУ І ДОБРА!!!
В додаток: -зимова резина на дисках; -літня резина на титанах; -чохли на сидіння та коврики; -2 запасних ключі; Продам супер економний міський автомобіль! Кузов у рідній фарбі. Двигун як годинник, не димить, не стукає, працює відмінно! Пробіг всього 150 тис.. Ходова частина в ідеалі! Коробка відмінна 5ст, перемикає чітко. Двигун 1.25, розхід по місту 6.л, 4.3.л по трасі при жвавій їзді! Авто комфортне, з гідро підсилювачем руля. Технічно повністю обслужене. На даний момент у авто вкладень не потрібно! Авто дешеве в обслуговуванні. Хто купить отримає тільки задоволення від цього авто! Я власник, будь який вид переоформлення! Торг присутній.
Официальный автомобиль. В ДТП не участвовал. Полностью в родном окрасе. Отличное техническое состояние. Два комплекта резины ( Пирелли, Гудеар). Последнее время эксплуатировался в Германии, имеет немецкий тех. осмотр. Один хозяин. Ездила девушка, обслуживал мужчина. В машине все оригинальное, в том числе ходовая. Никаких доп.частей не установлено( никаких колхозных допов). Недавно заменено сцепление, ремень ГРМ плюс помпа, обновлены все жидкости. Проверки на любом СТО. Без каких-либо вложении, даже мелких. Обслуживание и покупка на официальном дилере Види-Моторс Киев( Окружная). Машина не для перекупов, а для себя. Не для тех, кто гонится за ценой, а для тех, кто хочет купить качественную машину с прозрачной историей- сесть и поехать. Машина продаётся по причине покупки другого автомобиля.
все вопросы по тел.
Авто від власника на повному ходу що цікавить по телефону…Можливий обмін на обмін 5500
авто в хорошому стані
