- 400 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продаю авто в нормальному стані. Двигун масла не бере. Ходова в нормі. Салон в хорошому стані. Є питання по кузову. Стоїть газ
Продаю авто в нормальному стані. Двигун масла не бере. Ходова в нормі. Салон в хорошому стані. Є питання по кузову. Стоїть газ
Ford Focus 2010 рік випуску. Авто доглянуте, в хорошому стані. Кузов цілий, без дефектів. Двигун 1.6 tdi - економічний та надійний. Ходова, двигун, коробка без зауважень. Авто обслуговане, не потребує додаткових вкладень. Салон у відмінному стані, чистий. За додатковою інформацією дзвоніть. Також можлива доставка у Ваше місто. Торг реальному покупцю.
Продам Ford C-Max у хорошому технічному стані. Автомобіль повністю справний, двигун працює відмінно. Ходова частина обслужена, вкладень не потребує. Салон чистий та доглянутий. Економний та комфортний сімейний автомобіль. Реальному покупцю — торг біля авто.Я перший власник в Україні, сам її і пригнав для себе.
авто в хорошому стані допоміжна титани з резиною пасажирські двері плюс за деталями по телефону
Продам Форд Скорпіо у досить хорошому як візуально так і технічному стані. Недоліки, звичайно, є, але з плюсів нова паливна апаратура і класний турбований мотор. Запуск у будь-який мороз та спеку. Нова механічна кермова рейка. Ніде нічого не капає, коробка та мотор сухі. Стоїть на обліку будь-яка форма переоформлення. Можливий обмін на авто-мото техніку, тому ціна завищена. Якщо є питання пишіть, телефонуйте...
Авто у доброму стані, сів поїхва, на добрій зимовій гумі
був і ДТП.
Продам свій автомобіль, перший власник. Технічно в і справному стані, виконано заміну мастила двигуна, антифризу, заміна всіх задніх салейнблоків. Працює кожна кнопка. Потребує заміни лобового скла, та перетяжки шкіри керма. Комплектація Ghia. Авто без ДТП ( був підкрас заднього крила та двері, подряпина ). Газ вписан. Можлива доставка в інше місто. 2 комплекти гуми на дисках. Торг
Один власник. Машина в хорошому стані. Приємна в керуванні,хороша комплектація, витрат не потребує. За всіма іншими питаннями звертайтеся по телефону: ********** (Телефонуйте по Ватсапу).
Продам автомобіль не перекуп їздив сам. Двигун коробка працю супер нарікання не має обслуговування вчасно. Є незначні пошкодження, можна обговорити по телефону або в чаті. Реальному покупцю хороший торг. Цікавить також і обмін з моєю доплатою на універсал або позашляховик/кросовер (Skoda, VW,Audi,)
машина повністю обслужено в так люба інформація за тел
Продам авто.Повністю на ходу. Моноінжектор. Була лише у власному використанні. Доглядалася як звичайне авто.Вчасна заміна всіх необхідних елементів згідно ТО. Проводився капітальний ремонт двигуна. Масло не бере. Поварені пороги, арки та днище. Нова гума. Всі елементи по електриці справно працюють. Нові передні стійки. Ходова в гарному стані. Сідай та їдь.
не має заднього бампера,мотор працює добре вкладень не потребує.потрібна заміна амортизаторів.Всі інші вопроси по телефону
Авто в хорошому стані, економний та надійний дизельний двигун. Машина кожного дня на ходу. По комплектації: • кондиціонер • електросклопідйомники • підігрів дзеркал • мультируль • хороша музика • центральний замок Ходова в нормі, нічого не стукає. Салон доглянутий, не прокурений. Кузов у хорошому стані на свої роки. Розхід пального приємно радує — дуже економне авто як для міста, так і для траси. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Деталі по телефону
Продається старенький надійний транзіт Мотор масло не бере працює гарно Заводиться в любий мороз Радіатор новий, радіатор пічки новий, новий акумулятор На повному ходу Продається тому що стоїть без роботи В тп пасажир 8 місць Свіжо покрашений (освіжили)
Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю на ходу. 2000 рік випуску, двигун 2.4. Ціна — 3200 $, торг біля авто Номер телефону❗️
Авто на ходу у гарному стані,помінани крупно узлові діталі:вижимна корзина,стойки,пружини,гальмівни дискі,колодкі,безоносос паливного бака.
Автомобіль на свої роки не погано виглядає , сів поїхав, ,переварине дно і пороги , технічно все працює , підтікань немає , масло не бере ,працює що на бензині що на газу ,люк не протікає працює без проблем ,по коробці і мотору питань немає , по кузову є питання але 92 рік автомобіль , резина гарна , печка гріє гарно , переоформляється ,пишіть звоніть , торг біля капоту
у хорошому стані усе працює економний середній розхід 5л
