- 305 тис. км
- Вінниця
- Дизель, 1.56 л.
- Ручна / Механіка
Продається авто що використовується в сімї, вся інформація за телефоном!
Продається авто що використовується в сімї, вся інформація за телефоном!
Офіційний
Авто в ідеальному стані Куплено новим в автосалоні в місті Черкаси у 2020 році Весь час в одних руках Немає жодного фарбованого елемента ( все рідне ) Передня частина авто в бронеплівці, також місця під ручками По технічній частині також зауважень немає, все обслуговувалось вчасно та лише на офіціалі ( вся сервісна історія є ). На обмін дорожче.
Продам власне авто Ford Mondeo 2014 року, в користуванні 4 роки. Стан автомобіля задовільний, по техніці проблем немає. По кузову є сліди використання (не критичні). За цей час було замінено чотири форсунки на нові, комплект зчеплення разом з маховиком, також своєчасна заміна ГРМ та мастил. Можливий обмін на VW Passat B7, jetta, ford fusion, Якщо зацікавив автомобіль можете зателефонувати розповім детальніше.
Володію авто два роки, пробіг рідний, грошей не шкодував, торг присутній, питання по телефону
Ford Mondeo ST220 3.0 V6 24V 226к.с. 280Нм Двигун простий і надійний, повністю алюмінієвий з кованим коліновалом по заводу, 30тис назад був проведений кап ремонт з заміною ГРМ, кілець та ін по оригіналу FoMoCo Єдиний офіційний такий в Україні. В 2005 році виїхав з салону Winner Ford Київ. Всього 7 таких на всю Україну привезенних ззакордону. Повна історія автомобіля, не скручений пробіг, в 2007 році на пробізі 29 тис зробили повну шумоізоляцію. Всі вікна - рідні, в тч і лобове (з підігрівом) Ексклюзивний червоний салон Recaro з підігрівом передніх сидінь. Комфорт який валить! По авто зроблено дуже багато Всі пластикові захисти рідні на місці Новий генератор, бензонасос, помпа, ролики і ремні, вся ходова (по оригіналу до Mondeo ST220) Датчики холостого ходу, трубка картерних газів, масло в коробці та моторі замінені. Гальма після заміни не проїхали 3 тис км Передні ATE PowerDisk Задні оригінал Ford Авто робилось для себе, та не шкодувалось на нього грошей Також є прошивка для мозгів на Євро2 + добавка потужності, віддам у подарунок. Машина до війни їздила кожен день, зараз стоїть, сумує, та чекає нового власника.
Добро дня, пропоную вашій увазі капсулу часу в найкращому стані в Україні, в авто взагалі не потрібно вкладень, все змінювалось при маленьких ознаках на те що треба міняти, салон як з заводу, машина збита, одна в такому стані в Україні, привозилось під нульове розмитнення, брали для себе, займаємося запчастинами і повірте толк в хороших авто знаємо, визнаний най кращий автомобіль свого року, їде бодро, в потоці виділяється, будете задоволенні даним авто.
Продам васне авто, не гниле, ходова, мотор, коробка в хорошому стані. Детально по телефону.
ЦІНА ДО КІНЦЯ ТИЖДНЯ 1000$ Продається американець, по ціни жигулей, не гнілий, дно та пороги цілі, нічого не варилося та не фарбувалося, авто зберігалося в гаражі та використовувалося як запасне авто. ЗА ДОКУМЕНТАМИ ВСЕ ОК. Газ стоїть і підключено, документи вписано. Інші питання по телефону або пишіть. На цьому номері є тг і вайбер.
Ford galaxy 1.9 TDI турбо 5 сидінь ходова, коробка, двигун у відмінному стані Є нюанси по кузову Двигун замінений
Авто щодня на ходу‚ сліди користування видно на фото‚ два ключі‚ обслуговувалося вчасно
Продам авто в гарному стані, 2010р.в., 1.6 дизель 110к.с., пробіг 258тис. В Україні з 2010р. пригнаний з Німеччини. Повністю обслужена 1тис. назад поміняне масло та фільтра, ходова в нормі, екологія на місці!!!, тонована якісною плівкою, підігрів лобового працює, працює кожна кнопка. Є косметичні недоліки але й авто не нове. Торг присутній тільки біля капота. Новий акумулятор, авто заводиться в -20 без проблем (перевірено). Датчик дощу та датчик світла, фаркоп, двохзонний клімат, охайний салон, мікроліфт сидіння водія, блютуз для розмови по телефону.
Телефонувати на цей номер, (********** )або писати в особисті тут
Всі недоліки видно на фото, за детальною інформацією по телефону
Авто на ходу. На свої рокі не нова, треба трошки поварити в двох местах вони не крітични десь підкрасити, порогі не гнилі дніше требо обробляти. Ходова робилась в кеньці прошлого року осені робити не треба.авто більш стоїть. Я працюю на виликіх вантажівок мене майже нема вдома. Можливий обмін на дизиль.
Вітаю! Продаю власне авто в користуванні 2 р. Технічно авто повністю справне все працює не димить, не підбирає масло все ок. Є резина на металевих дисках зимова.
Авто в дуже хорошому стані. Мотор працює добре без нарікань, масла не бере, сів поїхав, вкладень не потребує. Кузов в ідеальному стані не крашений. Салон також хороший доглянутий. Доречі дуже економічне авто(8л/100км) Торг на місті
