- 240 тис. км
- Житомир
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Свіжопригнаний з Німеччини. Розмитнений на фіз.особу.Встановлено на облік. Мотор 1.6 МРІ,працює рівно. Ходова без нарікань.5-ст. механіка. Салон чистий,акуратний ,не пошарпаний. Кондиціонер працює.
Свіжопригнаний з Німеччини. Розмитнений на фіз.особу.Встановлено на облік. Мотор 1.6 МРІ,працює рівно. Ходова без нарікань.5-ст. механіка. Салон чистий,акуратний ,не пошарпаний. Кондиціонер працює.
Продаю свій автомобіль Ford B- MAX 2015 року. Автомобіль придбаний в салоні Ford в місті Київі. Автомобіль не битий, в рідній фарбі. Середня витрата палива 5 літрів. Шини нові всесезонні Є незначні відколи по лакофарбовому покриттю. Машина знаходиться в Дюсельдорфі (Німеччина) Якщо є можливість забрати машину звідси, то ціна буде 5400 євро. Зв?язок через WhatsApp, Telegram
Продам комфортний,надійний сімейний автомобіль.Авто в максимальній комплектації.Відповіді на всі питання по телефону.
Автомобіль в доброму стані, рідний пробіг 100%, кузов весь в рідній фарбі, пригнаний з Польщі декілька років тому для себе, мотор працює гарно, не димить, встановлений газ 4 покоління ( не вписаний) Кондиціонер працює, резина зимова в гарному стані. Перша реєстрація 2008 рік. З недоліків має декілька вмятин на капоті потрібно вирівняти PDR. Обовязково тільки переоформлення в МРЕВ.
Свіжопригнаний з Німеччини, в збереженому стані, 100% рідний пробіг, авто не фарбоване, двигун 1.6 бензин- простий надійний, працює відмінно, кпп, щеплення без ніяких проблем- все супер. Вікна всі рідні, Їде м'яко, тихенько,збита, підвіска без зауважень, все що є в авто працює. Кого цікавить телефонуйте.
Авто в хорошому технічному стані. Масла та фільтри замінені. Повністю обслужене — вкладень не потребує. Сів і поїхав.
Продаю власний автомобіль, купувався новим в офіційного дилера в Україні. Я — єдиний власник з моменту покупки (було лише одне переоформлення всередині сім’ї, фактично машина в одних руках). Основні переваги: Стан салону: З першого дня експлуатації сидіння були в чохлах, тому тканина під ними у стані нової, без плям та затертостей. У машині ніколи не палили. Технічне обслуговування: Авто повністю обслужене. Останнє ТО пройдене на 104 тис. км, де було проведено планову заміну комплекту ГРМ (ремені, ролики). На даний момент вкладень не потребує — сідайте і їдьте. Є дрібні природні подряпини, які відповідають пробігу та не впливають на зовнішній вигляд. Додатково: Встановлено протитуманні фари для кращої видимості, накладки на пороги.
Авто продається з повним переоформленям. страховка скінчилась у квітні. Що робилось. ГРМ - новий. 19.05.25 міняли. Сальник колінвала (передній) - новий 19.05.25 Сальники клапанів - нові ??.06.24 (розсухарювали) Гідрокомпенсатор (3 шт. ) новий ??.06.24 Свічі - нові ??.04.25 Трамблер - новий ??.06.24 Бронепровода - нові ??.04.25 Форсунка - Нова ??.08.24 ДПДЗ - новий ??.08.24 Повітряний фільтр - новий ??.04.25 Масляний фільтр - новий ??.06.24 Масло - мінялось 4000 назад. Колодки - нові 19.05.25 Тормозний циліндр (задній правий) - ??.07.24 Бензонасос - новий ??.08.24 Вихлопна (до "штанів") - Нова ??.06.24 Датчик температури - новий ??.06.24 Шланги топливні (під капотом) - нові ??.06.24 Бензиновий фільтр - новий ??.06.24 Антифріз - новий ??.06.24 Чохли - нові Моноінжектор переобраний повністю. Захист картера новий ??.08.24 ВУТ і ГТЦ нові. ??.08.24 Пара зимової ризини, НОВА ??.11.24 також зроблена ходова 19.05.25. (перед) Мінялись ричаги передні, колодки, замінена тормозуха, прокладені нова тормозна магістраль. дно ціле, пороги лівий цілий, правий можна поварити (візуально не видно, тільки я лягти під авто. задній правий ланжерон також можна поварити, не критично. як шумив машину, знімав ричаг, пісня почала перша вибивати, можливо із-за цього. вибиває як дуже газу даешь, як помалу їдеш то без проблем (тільки перша) 2га бере дуже низько, я першою рушу і одразу 2га і норм. у мене проблем не виникало. номер кузова є, цілий. можна антікор віддерти (бо замазали) і краще видно буде. Авто купувалось як перше. Було багато зроблено! З'явилось нове авто, це не потрібно. Пробіг коректно не можу сказати, бо п'яти значний одометр. минулий власник писав 350. АВТО ПРОДАЕТЬСЯ НА ЗИМНІЙ РЕЗИНІ! літній продаю окремо, легкосплавні на новій резині. 8000 грн. літні відходили 8 місяці. Номер є у вайбері та телеграмі. Якщо потрібні доп фото, пишіть.
Потребує незначного косметичного ремонту . На ходу ,сів і поїхав . Кому не цікаво ,проходьте повз, тихенько і без дурних коментарів . Великих ПіСатєлів які хочуть купити на металобрухт- купуйте,а не пи.... Розумний торг вітається ....
Продам свій власний автомобіль в чудовому стані,повністю обслужений(новий ГРМ,масло двигуна,всі фільтра).Авто було куплено в Бельгії без пошкоджень в Листопаді 25року.Після полірування кузова нанесена кераміка,тонування вікон.Готовий до будь якої перевірки(пробіг перевірявся)Авто економне,при активній їзді середній розхід палива 5.3л.Причина продажу-перехід на автоматичну коробку передач.Більше фото та відео скину на вайбер
В ідеальному стані. На 300 тисячах зроблено велике ТО , приблизно на 47 тисяч гривень. Все що потребувало заміни - поміняно. Наступних тисяч 70 нічого робити з основного не потрібно. Самий надійний 8-ми клапанний двигун , які ходять по 600-700 тисяч. Багато чого встановлено : бі-леди, дорога музика, реєстратори і камера заднього виду … Ні одного підкрасу, єдиний власник в Україні, чесний пробіг, кліма і все інше працює, екологія на місці. На заводській комплектації - 2 каталізатора , не боїться їзди по місту. Можливий невеличкий торг. Техогляд для виїзду за кордон до наступного літа. Машину до продажу не готував, не полірована - а така яка є
Авто в справному стані. Є незначні корозійні пошкдження.
авто від власника. Великий, практичний, вмісткий. Стан гарний. Салон чистий та доглянуй. Авто обслуговувалось, замінено містило. Відремонтовано двигун. Шини зимові, нові. Літні шини в комплекті. Клімат працює без зауважень, кондиціонер, піч. Алюмінієві диски.
Продам авто під відновлення всі запчастини для ремонту є, авто заводиться з документами повний порядок! Ціна вказана за все !!!
Дзвонить все розповім
придбана новою у салоні за кордоном в 2003 р, 1 власник, не мінявся, 3 ключі. По сільським дорогам майже не їздила, Пробіг 100% рідний, Бережно експлуатувалась..Стан майже нової машини: салон ідеальний, не затертий; кузов не битий, без ржавчини; скло все рідне, лобове тріщина (поміняю за вашим бажанням); підкрилки колісних арок, захист мотору всі цілі, рідні. Мотор ідеальний, без доливки масла, заводиться з півоберту при любій t і не залежно від простою. Обслуговувалась тільки якісними з/ч. Камера заднього виду на великий екран автомагнітоли з дистанційним пультом. Передні склопідіймачі. Сигналізація. Блок задніх дверей. Резина/колеса супер: літня на фірменних титанах, зимова з ковпаками, запаска.
Продається автомобіль з 1 власником з автосалону. Автомобіль простояв 4 роки але все гарно працює. Не гнилий Є книга записів робіт за весь період експлуатації Всі питання за тел.
власна улюблена, чудовий мотор, сів-поїхав, є царапини по кузову, торг біля капота
Автомобіль в дуже гарному стані, повністю обслужений, Замінено передні колодки разом з дисками гальмівними, Замінено фільтра та масло в коробці та двигуні, замінено передні стійки стабілізатора. По кузову фарбована лише кришка багажника без елементів шпаклівки, кузов виглядає дуже гарно. Автомобіль дуже динамічний. Телефонуйте.
