- 400 тис. км
- Одеса
- Дизель, 1.9 л.
- Автомат
Сімейний автомобіль, 7 місць. Авто на ходу, сів-поїхав Кондиціонер працює Масла, фільтра замінювалися вчасно Сервісна книжка
Авто заводиться але не працює турбіна і немає акамулятора
Продам Форд гелексі 1.9 тді в нормальному стані є нюанси які на їзду не впливають. Всі підігріви працюють лобового заднього та передніх сідушок. Я власник по документах 7 місць новий комплект щеплення відреставровані форсунки та турбіна
За детальною інформацією телефонуйте
Продам власне авто, технічно на повному ходу, по техніці вкладень не потребує, стан кузова потребує зварювальних робіт, видно на фото, обов?язкове переоформлення, за детальною інформацію пишіть або телефонуйте **********
Авто технічно в доброму стані, сів-поїхав. Вкладень не потребує. Масла, фільтра, роліки все мінялося вчасно, заводится на гарячу, так і на холодну. Круїз-контроль, підігрів лобового,електро регулювання дзеркал. З минусів: Кнопка Склопакета не працює, (і кондиціонер, від моменту покупки не працював) все інше працює. Якщо цікавить, пишіть, дзвоніть.
ТОРГ присутній Авто у власності з 2017 року, використовувалось для роботи і родинних поїздок, зберігалося на критій парковці, авто на ходу
Авто у власності 10 років.Двигун відремонтований капітально 2017 року. По кузову проблем немає,незначні полущення лакового покриття.Замінено : турбіна,рульова рейка,демферний комплект зчеплення. Кпп механіка 6ст. Двигун AUY насос-форсунка Кондиціонер,протитуманні фари,фонар заднього ходу,вебасто
Мінівен,7місць,двохзонний клімат,салон трансформер.В гарному стані.1.9тді.116кс.Розхід 6л
