- 245 тис. км
- Чернівці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Встановлено ГБО вписано в техпаспорт. 7 повних місць. До продажу не готував, авто таке як є. Всім гарних продажів.
Встановлено ГБО вписано в техпаспорт. 7 повних місць. До продажу не готував, авто таке як є. Всім гарних продажів.
Продам трудягу все працює сів поїхав . Клімат 2х зоний .
7 місць в авто,можливий торг, також розгляну обмін, авто справне, вкладу не потребує , сів і поїхав. 09*********20 Михайло
Ford Galaxy 2011 - це найкращий сімейний помічник на кожен день. Хто шукає для себе недороге, обслужене і містке авто то це чудовий варіант для вас. Двигун 1.6 турбо працює в парі з надійною механічною коробкою що дозволяє комфортно і економно пересуватись. Авто в гарному стані. По всім питанням телефонуйте. Готові до будь-яких перевірок на вашому СТО.
Автомобіль у непоганому стані. Газ/бензин, газ не вписаний. З усіх питань - у чат або за телефоном. Кузов не гнилий, лакофарбове покриття у хорошому стані на свої роки, але є незначні нюанси. Є клімат-контроль, підігріви, обігрів лобового скла та інші опції. Можливий торг.
Продам власне авто, технічно на повному ходу, по техніці вкладень не потребує, стан кузова потребує зварювальних робіт, видно на фото, обов?язкове переоформлення, за детальною інформацію пишіть або телефонуйте **********
Авто технічно в доброму стані, сів-поїхав. Вкладень не потребує. Масла, фільтра, роліки все мінялося вчасно, заводится на гарячу, так і на холодну. Круїз-контроль, підігрів лобового,електро регулювання дзеркал. З минусів: Кнопка Склопакета не працює, (і кондиціонер, від моменту покупки не працював) все інше працює. Якщо цікавить, пишіть, дзвоніть.
Авто повністю на ходу, на Українській регістрації, присутній торг, всі деталі за телефоном
готовий обміняти на трактор
Хороший сімейний автомобіль./семимісний/ Торг умісний.
Продам форд гелексі косяків по авто хватає але роботу свою робить заводиться їдить резина добра по електриці все працює деталі за тел
Продам машину в хорошому стані
ТОРГ присутній Авто у власності з 2017 року, використовувалось для роботи і родинних поїздок, зберігалося на критій парковці, авто на ходу
НЕГАЙНО! Ford Galaxy 2010 року купував у Бельгії, розмитнено в Україні як 2008! Машина в хорошому стані! Дуже бадьора! Економна 6.3 на сто змішаний режим на трасі Дуже економна. Шкіряний салон (у хорошому стані) Гарна комплектація Нове зчеплення,нові чотири стійки,нові наконечники,нова гума,нові колодки,новий ремінь грм,ролик і помпа! Є невелика вм’ятина на задніх дверях багажника. Я купував в машину з пробігом 163 тисячі, машина реально їде! Нема проблем ні з чим!
Автомобіль в гарному стані, 7 пасажирів, газ-бензин, вкладень не потребує,пробіг чесний, куплений в Німеччині в грудні 2019р.,в комплекті 4 літніх колеса на алюмінієвих дисках. Автомобіль не битий, не крашений. Відмітка про встановлення ГБО є в техпаспорті.Питання по телефону.
Авто було особисто пригнано з Німеччини, перша реєстрація в Німеччині 11 місяць 2014 року, повністю мною обслужено - без вкладень !, один власник в Україні, Без жодного під фарбування - 100%, усі вікна рідні, авто без нарікань, 2 ключі, 7 місць, сервісна книжка, на Надійній КПП 6 ст. механіці ! (А не проблемний Power Shift), економне (місто 6л/100 км, траса 4.9, бак 70л. дизеля до 1200 км на баку) гума по колу 16/2023 року Michelin Cross Climate 2 , авто має фаркоп, Новий сервіс !, замінено Новий ГРМ , Нове щеплення LUK (демпфер, корзина, диск. видимий, сальник колінвала, подушка коробки, рульові тяги, наконечники, зеткі) зв'язок зі мною WhatsApp +44 77Z 46З B1 4О або тут через месенджер
Авто свіже пригнане з Німеччини. Всі по телефону **********
пригнана з голандіїї.один власник.пробіг НЕскручений!!! замінено: усі амортизатори задні пружини сальники колінвала полуосей комплект щеплення вижимний підшипник і т.д. продаж з переоформленням газ вписаний в т.п. на всі пит відповім по тел.
