- 350 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.9 л.
- Автомат
Авто заводиться але не працює турбіна і немає акамулятора
Авто заводиться але не працює турбіна і немає акамулятора
Ford Galaxy 2015 рік IV покоління дизель 2.0 (180 к.с). Пробіг: 104 т.км Комплектація: Titanium Колір сірий 2 власник Куплений в салоні в Бельгії . Перша реєстрація в 2018 році. 7 повноцінних місць, встановлена система Fold Flat , яка дозволяє складати 2 і 3 ряд сидінь кнопками з багажника Мультимедія: система Ford SYNC, з 8-дюймовим сенсорним екраном, навігацією та голосовим керуванням. Шкіряна оббивка, електро-регулювання передніх сидінь у 10 напрямках з пам'яттю, передні сидіння з функцією масажу. Підігрів і охолодження сидінь. Клімат контроль (окреме керування для пасажирів ззаду) Дах панорамний, скляний, що відкривається електроприводом. Люк. Датчик дощу. Технології та безпека: інтелектуальний обмежувач швидкості, зчитує дорожні знаки та автоматично регулює швидкість. Адаптивний круїз-контроль. Датчик контролю тиску повітря в шинах. Адаптивні LED фари (Ford Dynamic LED), поворотні фари з автоматичним дальнім світлом, які не засліпляють зустрічний транспорт. Передня камера з кутом огляду 180 градусів та задня камера Active Park assist (Автоматичне паралельне та перперндикулярне паркування) Hands-free багажник, відкриття помахом ноги під заднім бампером. Ходова частина: адаптивна підвіска (CCD). де можна вибирати режим (Comfort, Normal, Sport).
Авто в доброму технічному і візуальному стані. 7 місць.10тис. тому замінено ГРМ,помпа, ремінь ,антифриз,2 тис.тому новий маховик та комплект щеплення.Місяць тому замінив задні пружини,амортизатори, стойки стабілізаторів , також з переду нові колодки. Зроблена паливна,нові форсунки та відреставрований ТНВД. Салон в ідеальному стані,не зачуханий. Можу запропонувати колеса в зборі з колпаками,та новою зимовою резиною та додатка+400&
Перший власник по Україні. Все рідне , … Деталі по телефону .
Великий сімейний мінівен, з дизельним 2.0 TDCi, просторим салоном, великим багажником (обсяг, 308 л (при 7 місцях) до 2325 л (зі складеними сидіннями)). 7-місний, з гнучкими конфігураціями сидінь. Обслуговувалось вчасно. Реальному покупцеві присутній торг Два комплекти колес (17-легкосплавні літо, 16-метал зима _ • Система розпізнавання полоси • Система курсової стійкості (ESP) • Система допомоги при рушанні вгору (HSA) • ОБІГРІВ ЛОБОВОГО СКЛА! • мультикермо • кольоровий бортовий комп"ютер • USB, AUX, Bluetooth, гучний зв"язок • багатозонний клімат - контроль _• Круїз контроль з обмежувачем швидкості _• Зовнішні дзеркала з підігрівом та електроприводом • Датчик світла • Сенсор дощу _• Датчики тиску в шинах •• передній- задній парктронік • протитумані фари • Кріплення дитячого кріселка «ISOFIX» • Система «Child Lock» - захист дітей в подорожі • Оригінальні легкосплавні диски 17 АВТО В ХОРОШОМУ СТАННІ.
Авто в Україні з 2018 року, по авто є сліди експлуатації в місті (подряпини). Пробіг рідний. Готовий до перевірки на СТО.
7-місний мінівен преміум-класу, авто в стані нового, куплений у Києві на Winner Ford Петрівка. нещодавно зроблено: кап.ремонт зчеплення та рул.рейки, нова гума та АКБ, гальм.диски та колодки Brembo, ТО рідного автономного опалення Webasto, нове оригінальне лобове скло з підігрівом, антикор. днища, замінено теплообмінник кондиціонера третього ряду, LED в коло та інше... Сів і поїхав далеко-далеко! додатково можу запропонувати: нові диски з новою зимовою гумою +700$; магнітола Teyes CC3 2K +400$; саб +100$. В авто вкладено багато сил і коштів, але змінилися життєві обставини.
Авто в хорошому стані, двигун оливи не бере, КПП без нарікань, повний обігрів лобового скла, кондиціонер та все інше обладнання працює, два комплекти резини на дисках + "запаска". Без торгу.
Продаю власне авто в доброму стані, первий власник в Україні з 2019. Всі диталі по тилифону
Продається сімейне авто! має два комплекти гуми на легко з плавних дисках літо,зима! двигун від капеталений щеплення замінено. Новий АКБ виробник BOHS.Повний сімемісний автомобіль повністю за тонована по кругу гарна музика встановлено саб.
Авто на ходу. На свої рокі не нова, треба трошки поварити в двох местах вони не крітични десь підкрасити, порогі не гнилі дніше требо обробляти. Ходова робилась в кеньці прошлого року осені робити не треба.авто більш стоїть. Я працюю на виликіх вантажівок мене майже нема вдома. Можливий обмін на дизиль.
Форд на повному ходу. аналог фольксваген шаран. кузов зварений і оброблений. мотор і коробка відмінні. ходовка жива. гума хороша. оформлення
Продам форд гелексі на ходу із нюансів по косметиці днище негниле семимісна
Продам сімейне авто , від власника 7 місць , дуже просторий та зручний салон ТРАНСФОРМЕР, усі сидіння складаються у рівну підлогу, усі регулюються Пробіг майже весь по трасі. Мотор працює ідеально , в морози запускався дуже легко , не димить від слова зовсім і не їсть масло , Машина добре тримає дорогу як по трасі так і по місту , Обмін не цікавить , інші питання в телефоному режимі
Ford Galaxy 2006 року, дизель, 1,8TDI, механічна коробка передач, передній привід, сім місць, складний третій ряд сидінь, евро 4, пригнаний з Німеччини для себе, перша регістрація в Україні 29.12.2020р.. Салон в гарному стані. Є регулюваня керма по висоті та по вильоту, підігрів бокових дзеркал заднього виду і заднього скла, навігація, скло підйомники переднього і заднього ряду, клімат контроль двухзоний, підсилювач керма, ABS, бортовий комп'ютер, круїх-контроль, Bluetooth, USB, навігація, камера заднього виду, противотуманки, фаркоп. Витрати палива місто-7л, траса-5,1л, змішаний-6,2л. Є мілкі нюанси по лакофарбовому покриттю. Жодної помилки на панелі. Авто технічно в дуже гарному стані. Двигун після капітального ремонту. Замінено: ланцюг, шестерні, всі ролики та ремені, паливний насос. Новий клапан ЕГР, нові форсунки. Нові радіатори: охолодження, кондиціонеру і турбо надува. Новий акумулятор, комплект щеплення з вижимним підшипником. Замінено передні і задні стойки, передні і задні гальмівні диски, задні супорта з гальмівними шлангами. Телефон для зв'язку по Україні +**********, для уточнення тех. стану +********** тільки WhatsApp. Бажано пысаты в viber
сам пригонял в декабре 2017г,машина идеал.сел и поехал.
Хороше авто. В одних руках більше 20 років Мотор коробка ходова в доброму стані є форкоп вантажів не возила семімісний мінівен, усі крісла присутні. хороше авто для сімї та господарства хто купить не пожалкує
Встановлено ГБО вписано в техпаспорт. 7 повних місць. До продажу не готував, авто таке як є. Всім гарних продажів.
