- 233 тис. км
- Ірпінь
- Бензин, 2.49 л.
- Автомат
Дуже гарний стан авто Ми 2 і 3ій власники авто (авто в сім?ї вже 5 років) Дуже люблю це авто, тому перед продажем відновив його косметично (заміна переднього бамперу, полірування + плівка фар, полірування всього кузова, фарбування сколів) Візуально машина дуже в гарному стані без ньансів взагалі Технічно машина повністю обслужена та регулярно проводилося ТО по регламенту Також перебрав всю ходову повністю, треба тільки колодки замінити, можливо я це і сам зроблю Двигун 2.5 дуже надійний, встановлено та обслужено якісне ГБО (покоління не знаю) На всі питання по авто можу відповісти Гума літо + зима Докатка є в авто
