- 183 тис. км
- Черкаси
- Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Модель 2017 року. В ДТП НЕ БУВ. Автомобіль купувався цілим . Один власник. В Україні проїхала менше 50 тис км. Використовується кожний день . Тому пробіг збільшується. Присутній об'єктивний торг біля авто.
Модель 2017 року. В ДТП НЕ БУВ. Автомобіль купувався цілим . Один власник. В Україні проїхала менше 50 тис км. Використовується кожний день . Тому пробіг збільшується. Присутній об'єктивний торг біля авто.
одним словом машина в ідеальному стані сів і поїхав. в подарунок нова зимня резина.
Машина в гарному стані, все доглянуте, зроблена хімчистка салона і полірування кузова, ще в комплекті зимня резина +-нова, торг біля капоту !
Продам власне авто, яке приїхало в Україну з пробігом 50 тис. після ремонту їздить далі. деталі за телефоном.
автомобіль в хорошому стані газ бензин 2.5 двигун працює рівно без зайвих питань Акпп норм.ходова частина норм.По кузову рижиків не має стан хороший салон цілий кондіціонер працює
до вашої уваги пропоную автомобіль Форд фюжен 2015 року , по Америці 2016 . Автомобіль працює без нарікань . Надійний атмосферний двигун . ТО пройдено в березні на 200000 кілометрів , була заміна фільтрів салона , бензиновий , повітряний та масляний ,також заміна масла в коробку , стружки не було . Новий акамулятор куплений 25 березня 2026 року та замінив тормозні шланги та тормозна олива , замінив антифриз . Торг мінімальний , автобізнесменів прошу не турбувати , повторюсь торг мінімальний . З приводу обміну тільки реальні ціни на ваше авто , а не в два раза завищені , якщо ви свій автомобіль в максимум оцінюєте то мій тоді на обмін 11000$ або беріть реальні ціни ринка , авто будете получати негативне відношення.
Машина в хорошому стані! Вкладень не потребує! За детальною інформацією звертайтесь за телефоном! Торг буде
є коцки по кузову не серйозні, фарбоване переднє крило подушка стріляна тільки в рулю решта цілі
Свій Фьюжин, ходова зроблена повністю на оригінальних деталях! Двигун працює відмінно без усяких зайвих звуків, масло змінювалося на 8 тисячах! У коробці 5 тисяч км тому проведена спочатку часткова заміна масла, після чого через 500 км ще так само часткова, той злощасний пінок між другою і третьою про який всі ф'южиноводи говорять практично не відчутний!!! Технічно готовий поручитись тому що робив і контролював все особисто! Естетично авто в хорошому стані, з Америки прибуло після зовсім не значного дтп, фото звичайно ж скину якщо потрібно, або ж самі по він коду проб'єте і побачите! Фарбовані переднє ліве крило капот і трохи зачепило водійські двері, там чисто підкрас був! У фарах на ближньому і дальньому поставив хороші дорогі лампи, так як світло там було жахливе. Активовано плюшки типу тиску в шинах і тд, активовано навігацію зі свіжими картами! Стоїть газова установка! Шкала спідометра в км ! Я не курю і люблю чистоту, машинка в салоні пахне приємно і чисто! Про терміновий продаж ніхто не каже, так що перекупи не поспішайте наярювати і збивати ціну))) пишіть у вайбер або телеграм , на дзвінки не зможу відповісти !
Продам Ford Fusion, привезений із США у 2020р., в Україні один власник. Встановлене італійське ГБО, є сервісна книжка. Авто обслуговувалось на Ford Technic Parts, є документи по обслуговуванню. Салон шкіра+алькантара. Є 2 камери: задня та передня. Є комплект літньої гуми Bridgestone, придбана навесні 2025, нова. Встановлена Мультимедійна система, Навігаційна система з сенсорним екраном BlueTooth, WiFi, Android Auto, з можливістю встановлення сім-карти.
Авто пригнано з Америки 08.21року. Пробіг по Україні мінімальний. Технічний стан машини ідеальний Електрика вся працює Детальна інформація по тел.
Автомобіль купував у 2019 році з пробігом 73000 км та мінімальним пошкодженням заднього правого крила. Додатково встановив багато чого корисного: -ГБО з балоном на 60л. -Салон з Лінкольну. Чорна перфорована шкіра з усіма електрорегулюваннями, підігрівами, вентиляцією, кондиціонуванням передніх сидінь. Водійське сидіння автоматично від'їзжає та під'їзжає для зручності посадки/висадки.Також можна підключити підігрів задніх сидінь. -Затоновані всі вікна якісною плівкою. -Встановлено кращий головний екран, туди виведено керування клімат-контролем, вентиляцією та підігрівом сидінь, камера заднього огляду, навігація, Bluetooth, гучний зв'язок. -Приборна панель європейська в км, з кольоровим екраном, бортовим компьютером та більш зручним налаштуванням. -Шкіряний руль з управлінням медіа та круїз-контролем. -Водійське дзеркало замінено на більш інформативне європейське з Mondeo mk5. -Ближнє світло хеnon 8000к, дальнє Led 60w. -Задні фонарі перероблені на жовті повороти. Останнє ТО робив на пробігу 141т. км. Дивились кузов на підйомнику, жодного натяку на іржу чи корозію. У вересні замінені усі сайлентблоки спереду і ззаду. На 120т. км перевіряли регулювання клапанів (всі в допусках). Машина в ідеальному технічному стані, зовнішній стан переданий на фото. Два комплекта легкосплавних дисків. Літня резина майже під заміну, зимня нова. Біля капоту аргументований торг вітається, але не великий. Продаю бо придбав позашляховик. Обмін бажано на маленьке авто на автоматі для дружини або паркетник. Не завжди є зв'язок. Якщо не відповідаю, напишіть будь ласка повідомлення.
Продам власне авто У власності з 2021 року. Пригнана з Америки. Але купувалась вже тут з перших рук. Машина сімейна на повному ходу. Доглянута, сів та поїхав без проблем ніколи не підводила. Масло міняв кожні 8-9 т Наїздили майже 100 000 з яких більшість по трасі. В авто зроблені жовті показники повороту. Русифікована панель. Приборка в км а не в милях Стоїть газ але не вписаний. Одразу скажу: торг можливий при огляді, але не значний ( на усунення незначних нюансів) Автобізнесменам та майданчикам не турбувати!!!! Допомога в продажі не потрібна Одразу скажу - що пропозиції «за 8 заберу» не приймаю. Перед тим як дзвонити - будь-ласка краще спочатку напишіть, можу працювати і буде не зручно говорити Огляд можливий на лівому березі в Києві.
Пригнаний зі США в 2022 році. По роботі двигуна й коробки нарікань нема. Комфортна підвіска. Для любителів динамічної їзди є опція ручного перемикання передач ( в режимі спорт ) . Велике багажне відділення .
Продаю свій Ford Fusion 2015 у чудовому стані та не потребує жодних вкладень. Автомобіль обслуговувався вчасно, усе працює відмінно. Машина дійсно варта уваги. Перекупам і майданчикам не турбувати. Телефонуйте, відповім на всі запитання та домовимося про зустріч! Торг.
Продаю свій Ford Fusion 2015 року випуску. Автомобіль у чудовому технічному стані, двигун 2.5 л у парі з класичною автоматичною коробкою передач працюють без нарікань — це одна з найбільш надійних та витривалих комбінацій для цієї моделі. Ключові переваги: Двигун та ГБО: Газове обладнання встановлене та вписане в техпаспорт. ГБО повністю обслужене, авто працює як на газу, так і на бензині ідеально. Технічний стан: Машина повністю обслужена, жодних вкладень на даний момент не потребує. Сів — і поїхав. Комплектація: Камера заднього виду; Електрорегулювання сидінь; Кондиціонер (заправлений та працює); Якісна аудіосистема з гарним звучанням. Комплект гуми: Віддаю разом із авто два комплекти резини (зимова та літня гума у гарному стані). Стан: Пробіг — 207 тис. км. Кузов та салон мають легкі сліди експлуатації, що відповідають віку авто. По периметру кузова є косметичні підкраси та невеликі подряпини, які не впливають на технічну частину автомобіля. Салон без пошкоджень. Причина продажу: Продаж не пов'язаний з технічним станом авто, просто плануємо оновлення автопарку згідно з побажаннями нареченої. Це чесний автомобіль, який дарує комфорт при щоденних поїздках та дозволяє суттєво економити завдяки ГБО. Відповім на любі питання, по телефону не завжди на зв'язку, краще писати в телеграм. Торг біля машини. Готовий до перевірок.
Продам власний автомобіль, в дуже хорошому стані (брав його з пробігом 99 тис км, відкатав 20 тисяч). Стан автомобіля дуже хороший, стояв весь час в закритому теплому паркінгу. Це двигун 2,5л з гідротрансформаторною простою коробкою, тому служитиме ще не одну сотню тисяч кілометрів Економна, стоїть газ (вписаний) За час володіння - поставив нові лінзи, дуже якісна оптика, дуже гарно видно вночі - замінив приборну панель на цифрову, максимальну - поставив sync 2 (великий екран), з car play - встановив передню камеру (задня стоїть з заводу) По автівці немає нічого критичного. Є тріщина на губі бампера знизу (на фото показав), просто не оцінив бордюр. Авто не ржаве, готове до будь-яких перевірок Цей двигун дуже надійний, коробка також Кілька тисяч тому міняв масло і в двигуні, і в коробці (за свої 20 тисяч тричі міняв в дивгуні і уже другий раз в коробці, щоб точно служила довго). Також поміняні гальмівні диски та колодки. Стоїть практично нова зимова гума (також є літня) Відповім на будь-які питання, якщо зацікавлені в покупці. Продаю неспішно, тому торг тільки обґрунтований. В машину вклав ~2000$ (фари, приборка, sync і тд). Продаю, бо планую апгрейд
Продам власний автомобіль у використанні кожного дня, по техніці все працює! По додатковим питанням звертайтесь за номером телефону!
