- 235 тис. км
- Коломия
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.5 л.
- Автомат
автомобіль в чудовому стані без дтп економний без вкладень газ вписаний машина топ за свої гроші продажа у зв'язку купівлею другого авто
автомобіль в чудовому стані без дтп економний без вкладень газ вписаний машина топ за свої гроші продажа у зв'язку купівлею другого авто
Плюси: - великий внутрішній простір. - великий багажник. - гарна шумоізоляція. - м?яка підвіска. - потужний двигун (найнадійніший в лінійці). - прекрасна керованість. - найнадійніша АКП в лінійці. - круїз контроль. - електро регулювання сидінь. - електро скло підйомники всіх вікон. - камера заднього виду. - регулювання руля по виносу і висоті. - майже нова літня/зимова гума (другий сезон і там і там). - тільки що замінили масло в двигуні, масляний і повітряний фільтри. - поворотники замінені на європейські. Мінуси: - є косметичні моменти по салону і кузову.
Машина в гарному стані. Завжди обслуговувалась вчасно, серйозних ремонтів за час експлуатації не потребувала. Вкладень не потребує. Є можливість поставити газ. Третій власник в Україні. Є змога подивитись пошкодження в Америці, легкий удар та жодних критичних пошкоджень. Ціла безпека, що дуже важливо. Всі питання по телефону. Перед угодою можна заїхати на СТО і перевірити. Гарне сімейне авто, багато місця в салоні та надійні агрегати. Звичайний атмосферний бензиновий двигун та АКПП гідротрасформатор.
продам автомобіль в гарному стані все працюе , есть резина зима -лето, катаюсь на авто каждый день , поменял новое лобовое стекло, чехли новые,
Автомобіль з мінімальними пошкодженням безпека ціла,все обслужена ,салон збережений чехли , коврики ева,має гарний стильний вигляд й колір.
Офіційне авто придбане в автосалоні Форд Віннер Львів.Доглянуте,обслуговування на офіційному сервісі.Гаражне зберігання.Все в робочому стані.Без ДТП.Два комплекти резини на дисках.
Ford Fusion 2007 року. 1.4 л (80 л.с.) и роботизированной КПП (Durashift EST). Хачбек-універсал Стан на ходу. Є пошкодження зовні. На склі є пошкодження так вже купували. Нічого не робили зі склом. Невеликі сліди використання в салоні. Купували мені як перше авто, їздила небагато. Купували авто з пробігом 203 тисячі. Чи рідний пробіг не перевіряли. Захист двигуна поміняний Клапан+ прокладки Масло фільтри поміняні. Комлект щеплення новий . Після заміни зчеплення робили адаптацію. Акамулятор новий поставили. На зимовій гумі. Маю комплект літньої гуми, віддам в подарунок Робили як для себе. Причина продажу. Хочу щось більш новіше. Можливий невеликий торг біля авто‼️ Перекурам та людям які хочуть за дарма прохання не турбувати‼️
Автомобіль у гарному стані, вкладень не потребує. Є незначні сліди експлуатації, які відповідають віку авто. Я друга власниця в Україні, автомобіль оформлений на мене. Машина не єдина в родині, тому експлуатувалася дбайливо • Кузов у хорошому стані, без іржі та вм’ятин. Є фарбовані елементи. Кондиціонер працює справно. В комплектації є камера заднього виду та круїз-контроль, що робить поїздки більш комфортними • До автомобіля додаються два комплекти практично нової гуми. Авто своєчасно обслуговувалося, доглянуте та готове до подальшої експлуатації. Можлива перевірка на будь-якому СТО. Продаж не терміновий, адекватний торг біля автомобіля.
Звичайна автівка з рідним пробігом Резина зима літо Реєстратор Газ є
Продаю власне улюблене авто. В Україні з 2021 року, пригнана з Німеччини. На жаль, моя ластівка постраждала у ДТП (взимку в ожеледь, був удар ззаду). Пошкодження кузовні, їх видно на фото. Проте машина повністю НА ХОДУ. Вся технічна частина, окрім задньої кузовної, повністю справна та працює. Реальний пробіг: 193 000 км. Авто завжди обслуговувалося вчасно, заміна мастила кожні 10 000 км. На 160 000 км замінено комплект ГРМ з помпою. На 164 000 км встановлено нове зчеплення. Пару років тому поставила нові гарні фари ближнього світла. Маю абсолютно нові чохли для сидінь (на фото) у фірмовій коробці. Реальному покупцю віддам їх із великою знижкою — всього за 100$ (брала за 8000 грн з доставкою, не встигла використати). У комплекті два набори гуми: зимова (у чудовому стані) та літня. Я планувала ремонтувати сама, тому замовила кузовні запчастини під ремонт з Польщі. Внесла завдаток і зараз вони чекають у Волинській області, можна забрати по дуже вигідній ціні. Чесно відповім на всі питання по телефону або в чаті(любі месенджери).
Технічний стан авто без нарікань. Двигун, коробка без зауважень. Є нюанси по кузову, на фото все видно. Стоїть зимова резина. Прохання до "перекупів" не турбувати. На обмін розглядаю тільки не розмитнене авто.
Форд фюужин 2014року бензин 2.5 машина пригнана з США я перший власник було замінено четверь крела зроблена ходова поміняні розходніки замінена штатна магнітола єе в наявності і стара повністю в робочому стані зроблене тонування скла газ ніколи не стояв в цому році куплена нова зимова гума мішлен також віддам комплект літної резини можливий обмін з доплатою з мого боку.дякую за увагу
Авто в гарному стані по двигуну коробці ти ходовій питай не має, готовий до перевірок. Торг мінімальний!
Продається Ford Fusion USA Plug-in Hybrid з підзарядкою. Кінець 2013 початок 2014 року Колір чорний з перламутром зеленим(на сонці дуже гарно відблискує) Шкіряний салон Камера заднього виду Датчик дощу Розхід на даному авто близько 3-5 л/100км На заряді проїхає +-30 км Люк, підігрів передніх сидінь Мультикермо, лінзована Led оптика Пам'ять сидінь Відмінний стан: Автомобіль регулярно обслуговувався, усі ТО проводились вчасно. Ходова частина, двигун та коробка передач без зауважень.
Автомобіль в ідеальному технічному стані, є маленькі сколи, ходова нова вся в оригіналі стоять нові динаміки екран камера карплей, встановлений газ розхід палива на 100 км 6 л газу та 5 бензину на трасі газу 7-8 літрів автомобіль їде дуже добре АКПП працює ідеально батарея дуже хороша є торг дзвоніть
Автомобиль у гарному технічному стані , по мотору та коробці без зауважень. Вигляд має чудовий , відпалірована , відпаліровани фари та затягнуті у броні плівку, встановлена спереду гарна губа. Повний привід додає вневненісті за кермом, та більш динамічний. Комбінований шкіряний салон в ідеальному стані , ел.регулювання сидінь , камера заднього огляду , парктроніки , мультикермо , автосвітло. Авто заслуговує на вашу увагу 100%
Машина в гарному стані! Всі питання по телефону.
Машина 2021 р. випуску. ( USA) Перший власник. у відмінному стані. Масло, всі фільтри поміняні. Терміново, торг!
