- 235 тис. км
- Тернопіль
- Гібрид (HEV), 2 л.
- Автомат
140т миль авто не з аукціону куплене як на фото зимою не їздило гаражне зберігання
140т миль авто не з аукціону куплене як на фото зимою не їздило гаражне зберігання
Пропоную вашій увазі авто випуску 9 місяць 2015 року модельний ряд 2016 року на самому надійному 2.5 двигуні з газом вписаним в техпаспорт та автоматичною надійною коробкою передач гідротрансфортамотор з мінімальними пошкодженнями з США та цілою безпекою Пробіг оригінальний, любі перевірки любими приладами комплект літньої резини 2025 року куплена в травні місяці минулого року( вже перевзута машина на літо) По кузову відновлена оригінальними деталями: капот, фари, бампер та крило, безпека ціла з США , ланжерони на місці не тягнулись та не різались що дуже важливо, машина рівна як струна, зазори файні за рахунок оригінальних запчастин Фарбовано капот крило ліве і трохи перехід на дверку, стійка ліва теж з переходом всі інші деталі в рідній фарбі перевірено при купівлі підборщиком Зроблене планове ТО на 104тис км:: замінено масло в двигуні Motul 5w20 eco-lite 8100, фільтра, та фільтра газові Салон в гарному стані без недоліків Встановлена сигналізація пандора з міткою та можна дивитись та керувати з додатку Зроблений другий ключ до авто Встановлено андроїд магнітолу, грає акустика дуже гарно Встановлено металевий захист двигуна Встановлено газові амортизатори капоту Кермо обтягнуто в кожу Встановлено кожаний салон з підігрівами передніх сидінь та памʼяттю з можливістю до 3-х зберігань Підігрів керма, клімат контоль, круїз контроль, датчики тиску в шинах, задні парктронки, камера заднього виду, є передня віддам в подарунок, готовий до будь яких перевірок Готовий до торгу , дзвоніть пишіть, приїжджайте на огляд , авто вам сподобається
Машина 2021 р. випуску. ( USA) Перший власник. у відмінному стані. Масло, всі фільтри поміняні. Терміново, торг!
Продам своє авто 2013 рік Повний привід awd 240 кс дуже хороший на трасі
Найбільша комплектація в Україні. Повністю обслужений на офіційному сервісі із заміною всіх розхідників, нова гума R-19 літо + хороша зима, новий акум, нові гальма від Fusion Sport, дзеркала з автоскладанням та авто затемненням, бездротовий сарплей та андроїд авто, автопарковка, парктронік перед та зад, led фари та туманки, автодальний, дистронік, помічник утримання в смузі, помічник втоми водія , без ключовий доступ, ел регулювання керма, торпеда і карти в шкірі наппа, подвійне скло, повністю переведений на Європу, система запобігання зіткнень, датчики мертвих зон, килимки літо + зима.. Є в наявності відео звіт від авто підбирала з СТО , діагностика ходової, компресія, пошук помилок, перевірка прибором ЛФП, тест драйв.
Авто привезене із США, купувалось вже в Україні, пошкодженнями займався попередній власник. Удар був у передню частину авто, все професійно замінено, чудово підібрано фарбу, відновлена безпека (помилок не видає). Маю фото з аукціону, якщо потрібно. На таксі чи службах прокату не було, використовувалось для особистих потреб, в середньому в місяць 300-400 км по місту проїжджав, іноді були дальні маршрути (кілька разів на рік). Авто в хорошому стані, завжди все вчасно обслуговується, спокійний та акуратний тип їзди. Коробка передач: гідротрансформатор (є спортивний режим). Встановленне ГБО та вписане у технічний паспорт. + 2 зимових колеса у хорошому стані
Авто купував для себе, доглянуте, обслуговувалось на офіціалі, є дрібні механічні пошкодження по кузову, один ключ, задні парктроніки і камера, память сидінь. Не фарбована та корозія відсутня. Інші всі питання по телефону.
Всі питання по телефону.Можливий обмін на спец техніку ,полуприцепи для перевезення спец техніки,самосвал, електро автомобілі тесла Дзвоніть якщо немає в мережі на whatsapp
авто обслужене,повністю все робоче,ходова не стукає,пробіг рідний,я перший власник в Україні,їде бодро,колеса нові,літні теж нові,салон збережений,ржі нема.
По кузову недоліки на фото видно. По ходовій передні стойки вже не тримають. По електриці не працює задня камера. Обмін на електро.
Повністю обслужений автомобіль.
Брав машину для себе. В таксі не була. служить гарно, нарікань не маю. Комфортна, велика... економна.Є люк, круїз контроль, підігрів сидінь передніх, навігація .Решта деталі по телефону.
всі питання по телефону ********** Іван або ********** Євген
Авто в сім'ї з березня 2021р, за весь час нарікань не було! 5 тис км тому було замінено задні амортизатори і вижимний підшипник зчеплення. є неезначні нюанси по кузову, але на свої роки виглядає гарно! салон доглянутий! сидіння в чохлах, гарне тонування! також віддам пару нових зимових коліс! мотор і коробка працюють гарно! ідеальний як для міста бо невеликий так і для природи бо високий! розумний торг біля капота!!!
Машина в доброму стані вкладень не потребує Торг на місці На питання за скільки відасьте почуєте ціну як у оголошенні ТЕРМІНОВО
Продаж в зв'язку із покупкою елетричної машини , може цікавити обмін на електрику. По всіх питаннях :)
