- 253 тис. км
- Рівне
- Дизель
- Ручна / Механіка
Хороший стан кондиціонер ел пакет круїз контроль мульти кермо тонування .
Хороший стан кондиціонер ел пакет круїз контроль мульти кермо тонування .
У продажу Ford Focus 2011 року Продається від власника Переоформлення будь-якого типу Можлива додаткова перевірка на СТО Запрошуємо вас на огляд та тест-драйв! Комплектація: • Галогенна оптика • Ходові вогні • Ел. привід дзеркал • Ел. склопідйомники • Регулювання сидінь по висоті • Кондиціонер • Диски R15 • AUX Зателефонуйте нам, або напишіть у чаті AutoRia, Viber або Telegram і ми розповімо про авто детальніше. Ми пропонуємо: Кредит Лізинг Trade-in Автовикуп Розрахунок криптовалютою Безготівковий розрахунок Пригон (Європа, США) Підбір авто Допомога в продажі Доставка по Україні Допомога в переоформленні Підготовка до продажу Можливий обмін на Ваше авто, просто напишіть нам в чат. Працюємо без перерв та вихідних. Автосалон AutoFormula (м.Київ, вул. Територіальної Оборони, 50а)
Продам власне авто. Авто не фарбоване, вкладень не потребує! Всі деталі за телефоном!
Авто на повному ходу,технічно в хорошому стані,кузов як на фото,електрика вся справна,кондиціонер заправлений.Торг на каву!!!Кому дорого прохання не дзвонити!!!
Продам чудовий автомобіль. Рідний пробіг. Авто без тяжких пошкоджень. В рідній фарбі. По кузову є подряпини та вмятини які видно на фото. Нове щеплення та сервопривід нового покоління!
Авто в хорошому стані. Вчасно обслужена. Гаражне зберігання. Підігрів сидінь. Підігрів лобового скла. Є присутня функція СТАРТ/СТОП. Два ключі. По домовленості віддам літню резину.
Продаю власне авто! Гарний технічний стан - вчасно проводилось обслуговування, ТО. ГРМ замінено на пробігу - 224тис.(одразу при купівлі замінив). ТО зроблене 4 тис. км. тому. Поставив унікальні диски R17 (довго шукав їх), графітового кольору. Салон/кузов у хорошому візуальному стані. Додатково віддаю комплект хорошої літньої гуми на металевих дисках. За усіма детальними питаннями звертайтеся. Перекупи, прошу не турбувати!
торг присутній
прадам власне авто коштів не жалів все вчасно обслужено, гарний доглянутий форд головне економний по авто робити непотрібно нічого чистий салон в чохлах ще є комплект ризини на титанах
Продам Ford Focus. Авто 2011 року, економний та надійний дизельний двигун 1.6 TDCi (115 к.с.). Машина в хорошому технічному та візуальному стані, доглянута та обслужена. Двигун працює, як годинник. КПП, щеплення та підвіска у відмінному стані. чистий 2011 рік усі вікна рідні, включно із лобовим салон у відмінному стані START-STOP підігрів заднього скла підігрів передніх сидінь кондиціонер прив’язка до телефону bluetooth, USB, AUX мультируль електростіклопідйомники 4шт датчик дощу, та світла система безпеки допомога при русі в гору запаска два ключа зимова гума Рейлінги на кришу Більш детальна інформація по телнфону. Торг.
Ford Focus 2-го покоління. Куплений у Харкові в автосалоні. Сервісна книжка та повний комплект ключів. Не створює проблем, не потребує додаткових вкладень. Ніколи не підводив. Двигун масло не бере. Їздить на 5w40. Ходова частина обслужена. Газ/бензин. У салоні ніколи не курили, не порваний і не затертий. Сімейна машина. Власник за техпаспортом. Переоформлення.
надійний сімейний автомобіль, який приємно здивовує своєю маневреністю та впевнено виде себе на дорозі, ніколи не підводив... по машині поміняно масла, фільтра, антифриз із помпою, ходова не стукає, хороша мультимедія, автомат не смикає працює добре....звоніть, торг біля капота
• Щойно пригнаний автомобіль з Німеччини • Мотор, коробка, ходова - без зауважень • Замінено грм, 2 ключі, комплектація Titanium • Розмитнений та сертифікований, дзвоніть
Машина знаходиться в м.Олевськ Житомирська область. Всі питання по телефону.
Авто в гарному стані,яскрава зовнішність, виглядає ефектно, гарна комплектація електро пакет, кондеціонер, підігрів сидінь, великий багажник, докатка, два зимових колеса, цікавить обмін на авто з акпп.
Продам власний автомобіль Ford Focus, 2011р, Авто на ходу технічно справний є пошкодження по кузову. Перший власник. Кондиціонер працює!!!
Авто доглянуте,масло і фільтра замінені. До наступного то 8000 . Кондиціонер заправлений ,працює справно.Фари нові бо старі не регулюється,стоять лед лампи.Колодки замінені.
