- 305 тис. км
- Житомир
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Авто в доброму стані, фінансових вкладень не потребує. Кондиціонер працює, Газ вписаний, працює як на бензині так і на гагу.
Авто в доброму стані, фінансових вкладень не потребує. Кондиціонер працює, Газ вписаний, працює як на бензині так і на гагу.
Авто в доброму стані!Авто повністю обслуговувано!Сів та поїхав!Замінено фільтри та мастила!Зимова гума!
Авто варте уваги,технічно повністю справний,не потребує ніяких вкладень,в рідній фарбі,фільтра масла замінено 1 тисячу назад,гума майже нова ,проїхала менше 10 тисяч.Цікавить продаж або обмін з моєю доплатою.Всі питання по телефону.
автомобіль у гарному стані. економний та комфортний. наявно: передні та задній тенти, для розморозки склад, детектор світла та дощу, підігрів палива, задня камера. Рідний пропіг до 220 000, якщо буде бажання, можете перевірити.
Свіжопригнана,розмитнена, сертифікована,без пробігу по Україні,без жодного підкрасу,все в оригіналі,всі вікна рідні,хороша комплектація жодних вкладень не потребує!Вся докладна інформація по телефону!
Власний автомобіль пригнаний своїм ходом з Німеччини 30.10.24, авто в гарному окрасі без підкласів в рідній фарбі, на максимальній комплектації, запуск з кнопки, комплект зимової резина на дисках та ковпаках, два комплекти ковриків, підігрів лобового скла, підігрів сидінь повний ел пакет, замінено комплект ГРМ, по авто все працює!!!!
Продам власний Ford Focus 2010 року. Надійний та дуже економний дизельний двигун 1.6 л. Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю обслужений, замінені розхідники (масла, фільтри). Доглянутий та чистий салон, в машині не курили. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. За деталями телефонуйте!
з продажем авто на спішу, торг присутній, обмін на авто, авто їздить кожен день, проблем немає, двигун масла не бере, коробка працює добре, в магнітолі є ApplCar play, Android Auto, камера заднього огляду, резина зимня гарна, детальніше по телефону
Все в ідеалі. Без зайвих слів
Продаю власний автомобіль. В доброму технічому, та візуальному стані. Без ДТП. Заміненні ГРМ, помпа, ролики, та усі розхідники: масло, фільтра. Гарна комплектація двох зонний клімат контроль, люк, підігрів сидінь, датчики дощу, світла, лед лампи, круїз контроль та багато іншого для комфортної їзди. В комплекті додаю шини. Причина продажу, друге авто в сім"ї.
Продам Ford focus 2. на повному ходу. на добрій резині. є нюанси по кузову. торг біля капота. тел. телефонуйте на телеграм.
Продам власний автомобіль! Ford Focus II, з економним та надійним двигуном 1.6tdci, весь в рідній фарбі (без дтп) Встановлене хороше Led освітлення! Було замінено всі росхідники, ремінь ГРМ помпа масло фільтра, замінено щеплення! Замінено рульову рейку! Інші питання по телефону!
Форд Фокус 2010 року випуску. Автомобіль у відмінному технічному та косметичному стані. Двигун, підвіска, КПП без нарікань, в авто все працює. Авто обслужене та не потребує жодних капіталовкладень. Доволі хороша комплектація, всі деталі при зустрічі, або за номером телефону.
Є кондиціонер,клімат контроль,задні парктроніки,сигналізація двостороння,всі склапідіймачі,мультируль,підігрів передніх сидінь та лобового скла.
Авто в хорошому стані,сів і поїхав деталі по телефону.
Куплений в автосалоні Форд у місті Харків у 2010 році. Я другий власник із 21 року. Машинка у достатній комплектації. А саме, кондиціонер, датчики світла та дощу, підігрів лобового скла та дзеркал, круїз контроль, ABS та ESP. Встановлено ГБО 4-го покоління та вписано до техпаспорту. По двигуну, коробці та ходовій без нарікань. Обслуговувалась своєчасно і вкладень не потребує. Кузов без ДТП. Є незначні сліди експлуатації. За бажанням можна підфарбувати поріжки. Бажано переоформлення. Торг можливий при огляді авто або на вашому СТО.
Автомобіль в гарному стані, швидкісне економне авто, дизель 5.5 на 100 км. Місто 6,5 л на 100км. Магнітола нова гума літня. В комплекті змня гума на легкосплавних дисках. Передні склопідйомники, кондиціонер, магнітола. Має кілька недоліків: кілька рижиків на крилі та невеликі вмятини.
Авто в хорошому стані, пригнане з Бельгії. я є другим власним. є дрібні косметичні моменти по кузову, проте вся машина в рідній фарбі без шпаклівки. ТО завжди вчасно проводилося. реставрована турбіна, поміняний ремкомплект на форсунках. в комплекті йдуть зимова резина в комплекті з дисками. шини відʼїздили один сезон. диски в топ стані (дивіться останнє фото) хороший салон black magic, що рідкість для фокуса Деталі за телефоном
Технічно справний автомобіль, рижики присутні видно на фото, торг
