- 226 тис. км
- Тернопіль
- Дизель, 1.56 л.
- Ручна / Механіка
1.6 дизель, музика, кондиціонер, все працює, зроблена ходова.
1.6 дизель, музика, кондиціонер, все працює, зроблена ходова.
Продам Форд Фокус, куплена з салону, кінець 2010 року, дуже дбайливе гаражне зберігання, не бита, не фарбована, за винятком деяких дрібниць.Газ/ бензин
Продам своє авто , гарний стан, хто купить не пошкодує
Продам Форд фокус 2 універсал (квітень)2010 року в хорошому стані.По авто багато чого було зроблено:3 тис км.назад було замінено нижню касету і верхній комплекти ГРМ,мастило ,антифриз,мастило ЕГУР і т.п.Дзвоніть домовимося .Торг присутній в межах розумного.
Продам хороший автомобіль, в хорошому стані всі деталі по телефону)
Авто в хорошому технічному стані. Перший власник в Україні. Зчеплення замінено, відреставрований генератор і замінено масло в кпп. Продаж терміновий, можливий торг.
Автомобіль пригнано з закордону осінню 2025, технічно в чудовому стані, по кругу стоять нові тормозні диски і колотки, перебрана повністю ходова, замінено передні два ступечні підшипники,стоїть нова резина, є ще один комплект коліс, на машину грошей не жалів, кожен день на ходу, торг на каву
15.09.2018 авто пригнане з Німеччини. З того часу в одних руках. Технічно в гарному стані. Потрібно прикласти руки до косметики. Продаж не термінова.
Продам Ford Focus 2010 року по автомобілі працює все стоїть хороша резина, дондиціонер, економне та надійне авто, мотор масло не бере Автомобіль обслужений масла поміняні Деталі по телефону
Продається форд фокус в хорошому,доглянотому стані,гаражне зберігання,кожих 9тис замінювалися масла,фільтра.На гарних стильних оригінальних титанах,тонованих вікнах,без підкрасів.В рідній фарбі. Знаходиться в Стрий- Жидачеві
Авто в дуже хорошому стані! Заміна мастил згідно із регламентом! Ходова частина авто обслуговувалась вчасно! Надзвичайно комфортний, невибагливий в обслуговуванні та економний автомобіль!
Продам авто Ford Focus 1.6 TDI 2010 року в гарному стані,авто дуже економічне.Єкологія вся на місці кондиціонер працює, вся електроніка і кожна кнопка все працює.Салон в дуже гарному стані в салоні не курили.Нещодавно зроблено повне ТО. На 195 тис був замінений ГРМ, мотор не димить, не сапунить масло не бере. По ходовій теж все добре , стоїть дуже гарна зимова резина на оригінальних титанах Ford.Е сервісна книжка.З документами все ОК любе переоформлення.ТОРГ у капота. Можлива доставка авто по домовленості
Пригнаний в 2019 році, весь час експлуатувався одним власником. Вчасне проходження ТО та гуманне відношення до авто. Надійний автомобіль з гарною динамікою і паливною економічністю. Можливий невеликий торг.
права шарова рідна якщо є сумніви по пробігу
Авто обслужено масла фільтра помпа грм антифриз заправлений кондиціонер Зауважень немає літня-зимова резина і багато іншого авто своє,добрий торг,питання дзвоніть.
Терміново .! Приганяв собі два роки тому з Німеччини . В рідній фарбі ,від тоді авто кожного дня на ходу як і зараз ,обʼїздив пів України як військовий. Хто шукає нормальне сімейне авто не пожалкує Нова літня гума Р16 ,нове світло лед ,запаска є ,зимових два колеса є . З нюансів ,бампер передній треба в одному місці спаяти закрасити (дивитись на фото!),вирізати каталізатор . Нюанси враховані до ціни ! Забрати 4300! Без торгу .дзвоніть все роскажу як є без лишнього !.
Авто не потребує ремонту, всі розхідники замінені, є комплект зимової резини.
продаю автомобіль на ходу не гнилий пишіть
