- 280 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.75 л.
- Ручна / Механіка
Хороша,економна машина пригнана з Європи,другий власник в Україні,завжди вчасно обслуговувалась по ТО Замінено щеплення на нове Все працює справно,в салоні чисто
Хороша,економна машина пригнана з Європи,другий власник в Україні,завжди вчасно обслуговувалась по ТО Замінено щеплення на нове Все працює справно,в салоні чисто
Ford Focus 1.6 бензин Ti-VCT, механіка, 2009 рік. Надійний, економний та комфортний автомобіль на кожен день. Двигун 1.6 (115 к.с.) працює рівно, коробка передач без нарікань. Авто в хорошому стані, доглянуте та охайне. ✔ Економна витрата пального ✔ Хороша комплектація ✔ Кондиціонер ✔ Електросклопідйомники ✔ Просторий салон і багажник ✔ Гарний варіант як для міста, так і для траси Кузов виглядає гарно, салон чистий та збережений. Машина їде приємно, нічого робити терміново не потрібно. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Торг біля авто.
Продам власне сімейне авто ford focus 1.6 газ бензин 2009 року випуску в хорошому та збереженому стані. кузов без корозії дир та ДТП. по двигуну жодних зауважень немає масло не бере їде дуже гарно. ходова частина також збереженому стані та не потребує жодних вкладень. газ працює та вписаний в техпаспорт. документи в повному порядоку.Кондиціонер робочий!
Ford Focus в комплектації Titanium (максимальна комплектація) 1.8 бензин Перший власник в Україні, авто приганялось для себе Салон збережений Нова гума на оригінальних титанових дисках По комплектації: - клімат контроль - передні та задні електросклопідйомники - круїз контроль - обігрів лобового скла - шкіряне мультикермо - датчик світла та дощу - електропривід дзеркал - задній парктронік - противотуманні фари - задня камера
Машина в хорошому стані масла фільтра в поміняні мотор чистий несуплит нігде їде гарно маю ще 4 колиса зимової резини
продам Ford Focus 1.6 газ бензин перший власник в Україні двигун після кап ремонту
Авто пригнане з Швейцарії, в 2023 році, я перший власник, поставлена нова газова установка, газ вписаний в техпаспорт, вчасно обслуговувалась, масла і фільтра, гарна комплектація є клімат контроль, круїз електро сидіння, заводська вебаста яка в налаштування включається і зимою дуже швидко прогріває мотор, лобове рідне з підігрівом, що теж дуже зручно зимою, комфортне вмістке авто, замінено всі колодки, і підшипники ступиці, нова гідравлічна подушка мотору, новий акумулятор, замінені паси генератора і компресора, авто на 2.0 атмосфернику і надійному гідротрансіорматорі має хорошу динаміку і тягу, мотори з 1.6 набагато слабші, які і дешевші в розмитненні, рідна фарба кузов оцинкований, немає перефарбувати, продаю по причині купівлі іншого авто
Стильна, доглянута та зручна автівка! У машини є та працює ВСЕ для комфортної і приємної їзди! Для свого життєвого етапу повністю технічно справна, має чистий і акуратний салон та ефектний зовнішній вигляд. Питання за телефоном (Viber, Telegram).
Авто в гарному стані. Замінено було ГРМ, помпу антифриз та масло в двигуні. Інші питання по телефону. Об'єм двигуна 1.4
Технічно в чудовому стані! Всі ТО вчасно! Потребує уваги права сторона! Видно на фото!
Продам Форд фокус 2 рестайлінг в гарному стані.
після ДТП, удар в праву частину кузова, комплектація Chia номер власника +**********
продаю автомобіль, який має хороший технічний та візуальний стан Двигун,коробка,ходова,без зауважень Повністю обслужений та не потребує вкладень. Деталі по телефону ********** - Леонід
Продам свою машинку, їздив кожен день без проблем. Є декілька незначних нюансів а так все працює без проблем, деталі за телефоном. В комплекті зимова та літня резина на дисках, компресор, домкрат, докатка, крюк, вогнегасник, аптечка...
Гарна робоча коняка, пробіг рідний, працює кондиціонер, задній парктронік, зроблена шумоізоляція салону. Гарний варіант для заміських поїздок, дуже економний. Сів, поїхав Торг біля авто.
Гарне, доглянуте, надійне авто. Кого цікавить звертайтесь за телефоном або пишіть у телеграм.
є проблема із задньою дверкою, замятість, можливий торг
Продам свій сімейний автомобіль. Машинка в доброму стані незважаючи на свої роки, пригнана була з Німеччини в 2020 році. Двигун 1.6 TDI, паливна в нормі, працює двигун як годинник, в будь-яку погоду заводитися з-пів обороту.Були замінені гальмівні диски в коло + колодки, місяць тому було замінено масло + фільтра + паливний фільтр, мінялися передні кісточки, кульова ліва ще рідна (на заклепку), права змінювалася,змінювалися всі задні важелі. Обслуговується автомобіль вчасно. Кузов у хорошому стані, гнилі немає, але є пару жучків, роки все-таки беруть своє-не критичні.Кондиціонер заправлений, холодить відмінно, є обігрів лобового скла.Робився літом стартер. Автомобіль щодня на ходу, дуже економний, їздити дешевше ніж на газу.Витрата палива по місту (5.5) - (5.8), траса (5) - (5.2). З мінусів: на даху з боку водія вм'ятина (не приліт), стояла машина під гаражем, впала брила льоду, на швидкість не впливає, дізнавався витягнути без підфарбування 100$.Око не ріже тому не робив, готовий поступитися на витяжку. У машині впевнений на всі 100%. Не разу не підвела і ви не пошкодуєте.Є в наявності зимова гума на рідних титанах,та літня на 17 титанах Volvo.Торг мінімальний 100-150 $ не більше, прохання з пропозиціями заберу за 3 копійки не турбувати.Дзвоніть все розповім.Дякую за увагу,всім гарних продажів!!!
