- 335 тис. км
- Новомосковськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму доглянутому стані, вкладень не потребує, з малою витратою палива як на газу так й на бензині, по авто все працює без питань. Додаткові питання по телефону
Авто в доброму доглянутому стані, вкладень не потребує, з малою витратою палива як на газу так й на бензині, по авто все працює без питань. Додаткові питання по телефону
Продається Ford Focus Wagon 2008 року у гарному стані. Вже на зимовій гумі. В подарунок - комплект літніх шин. 5-ти ступенева механічна коробка, кондиціонер. Газ/Бензин, середня витрата пального 10л/100км. В комплекті є докатка. Авто в наявності. Переконайтеся особисто у всіх перевагах даного авто в офіційному дилерському центрі Автоград Одеса за адресою: вул. Інглезі, 15Б
Продам хороший автомобіль. Стан чудовий , кондиціонер заправлений. Усе працює. Більше додаткова інформація по телефону.
Продам автомобіль, пригнаний з Європи.Автівка з економічним та надійним 1.6 двигуном.Має гарний стан на свої роки.По кузову нарікань не має,є фарбовані елементи(видно на фото). Ходова не гримить.Кондиціонер працює,салон чистий,як новий.По комплектації має два передні склопідіймачі,парктроніки,мульти-руль.До продажу також додаються чотири зимових колеса на металевих дисках.Страховка на автівку є на цілий рік.
Продам Ford Focus II 2008 року, 1.8 бензин. Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю на ходу. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Нещодавно перебрана передня ходова частина, автомобіль їде тихо та впевнено. Салон охайний, кузов у хорошому стані на свої роки. Машина регулярно обслуговувалась та використовувалась бережно. Комфортний, надійний та економний автомобіль для щоденної експлуатації. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Деталі за телефоном,.
Торг біля капота гбо на гарантії ще 80 тисяч ремінь грм 10 як змінений перевірка люба, переоформлення в любий день
Авто повністю обслуговане,кожен день використовується.Один власник в Україні,мотор і коробка у відмінному стані,вкладень не потребує.Мульти кермо,гідро підсилювач керма,2-х зелений клімат,підігрів передніх сидінь.Авто дуже економне і розраховане для спиртового бензину що дуже економить на паливі.Всі додаткові питання по телефону
Продам свого Форда В одних руках в Україні Салон не продавлений Екологія не вирізана (eolys заправлений) 80% пробігу - дальні дистанції Важкого не возила Масла не бере Масло та фільтра мінялися вчасно Кондиціонер працює Два ключі Металевий захист двигуна + зимова гума Продаж - не терміновий
Авто пригнане з Нідерландів, Перша реєстрація, підтверджений пробіг з оригінальними сервісною книжкою. Технічно справна та не було ніяких помилок при перегоні до Харкова. Повністю оригінальна фарба, є форкоп, бортовий компьютер з навігацією. Працює стабільно і в дорозі не було жодних проблем. Дуже економічна, витрата пального мала для мотора 1.6. При візуальному огляді були виявлені подряпини на передньому бампері з правої сторони, є на фото усе. Буду вдячний за особисті дзвінки або смс на телефон WF0SXXGCDS8T10639
Авто в доброму стані, вкладень не потребує. Сімейне авто, в одних руках 7 років. Двигун працює рівно, без зауважень ходова в ідеалі кузов живий, без критичних нюансів зроблено ТО(масла, фільтри).
вітаю гарних і толкових покупців які шукають машину саме для себе а не перепродати.машина шукає нових господарів. Друга машина в сімьї . Купляли коли була скрута з солярою тай вирішили купити машину під газ . купив в знайомих які перед самою війною купили собі це авто але виїхали і машина простояла приблизно пів року коли зрозуміли що ця війна завтра після завтра не закінчится то вирішили ї продати а я шукав на той момент машину і ця мені підійшла як то кажуть те що доктор припиcав))) договорились я купив звичайно що прийшлось вложити в неї щоб я бачів ту машину яку шукав. заміна всіх стойок пружин вся ходова, капремонт рульової рейкі . щеплення все в зборі що там іде до нього вижимне ітд і тп.заміна всіх наявних рідин які в ній тількі були. доречі сідушкі в неї в шикарному стані тому щоб їх не вбивати одів чохли майже 200? дав. одівав сам зняв всі сідушкі покі сідушкі зняті подумав чому б не випрати весь войлок тому зняв його повністью з виносом на двір) покі був знятий войлок пилососив дно невидно навіть грамулькі іржіподумав про себе якщо вже все знято чим би то його обклеяти )))поїхав в авто магазин купив вібро шумоізоляціі обклеяв все дно потім вже пішло все в зворотньому порядку випраний висушений войлок. і тд і т.п. доречі єксперементував з докупними підлокотніками було їх декілька і все воно нідочого тому купив і замінив весь тунель вже з повноцінним підлокіом і розетка ще плюс одна в бардачку одна посередині тунеля і одна 'штатна в ніше я к була на попередньому місці. коврикі салон EVA. машина їде гарно як на газу так і на бензині . газ ставив приблизно 550? нежалів для неї нічого . магнітофон оригінав замінив на сучасний доставив камеру в ручку багажніка так що задом здавати безпечно тому що все як на долоні. машина має деякі ньюнси по кузову але як брав думав з часом зроблю але війна вносить свої корективи . машина не гримить їде збито тримаєтся купи
Ford Focus 2008, 1.6 дизель, універсал Замінено комплект зчеплення та демфер (двохмасовий маховик) на пробігу 243 тис Авто в хорошому стані, на кожен день. Двигун і коробка без зауважень, їде добре. Масло мінялось кожні 6-7 тис. км. 10 тис. тому замінено комплект ГРМ з помпою. На 200 тисяч пробігу була видалена екологія та за замінена турбіна. Також були замінені подушки двигуна та гідроопора двигуна, та замінене масло в коробці передач. Ходова тиха без нарікань. Салон чистий, є підігрів передніх сидінь. Працює кондиціонер, стоїть мультимедіа. Колеса на чорних дисках, дуже пасують під колір кузова. Також є комплект рідних штампованих дисків з гарною зимовою гумою. Кому цікаво розкажу все в деталях. Я другий власник в Україні, авто експлуатувалося по гарним дорогам. Середній розхід пального по трасі при швидкості руху 60-90 км/год 3.8л/100 км. Телефонуйте — авто варте вашої уваги!
Ford Focus 1.6 бензин | Надійний та доглянутий автомобіль Продам власний Ford Focus у гарному стані. Авто у володінні 5 років — використовувалось бережно, обслуговувалось вчасно. Двигун 1.6 бензин — економний та надійний Пробіг: 181 тис. км Колір:Royal Grey Охайний та доглянутий салон Хороша комплектація: * кондиціонер (заправлений, працює відмінно) * підігрів переднього та заднього скла * парктроніки * мультируль * автозатемнення дзеркала заднього виду * датчик дощу По технічній частині: * обслуговувалась якісними запчастинами * виправлені типові “болячки” кузова цієї моделі * новий акумулятор * свіжі гальмівні колодки та диски Є незначні сліди експлуатації (сколи, подряпини) — нічого критичного. Переоформлення тільки через Дію Зв’язок тільки Viber / Telegram
Авто в доброму стані купував три роки назад авто зарекомендувало себе відміно газ-бензин всі петаня по телефону
Продам авто Ford Focus 2008 рік випуску, бензин- газ, центральний замок, 165000км пробігу, другий власник. Прошу контактувати на Viber.
Можливий обмін на автомобіль з автоматичною коробкою передач. Один власник в Україні (пригнане з Польщі, де теж був один власник). Авто приганялося особисто для себе. Без ДТП, кузов у рідній фарбі, жодного підфарбування немає, ніколи не полірувалась, жодної шпаклівки. Кузов не гнилий. Пробіг рідний, можна переконатись по оригінальній ходовій задній. Замінено щеплення, ходова з переду зроблена. Скло все рідне, включаючи лобове. Двигун, коробка передач – усе працює гарно. Встановлена система Nokia – зручне підключення телефону до штатної магнітоли. Система контролю тиску в шинах (штатна) Комплект літньої гуми в подарунок. Два ключі та сервісна книжка додаються. Тоновані вікна професійно Є сліди використання: тріщина на лобовому склі, незначно загнутий поріг, невелика вм'ятина на правому крилі, маленькі рижики на задніх дверях (нічого не приховується). лак на бампері і потертості (дивіться фото).
Автомобіль в гарному стані,все обслуговувалось вчасно.Вкладень не потребує.Продаж в зв'язку з покупкою нового автомобіля.За детальною інформацією телефонуйте,відповім на всі запитання.
