- 300 тис. км
- Тернівка
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам Ford focus 2 універсал 2008р., пробіг 305.000км.
Продам Ford focus 2 універсал 2008р., пробіг 305.000км.
Продам автомобіль в гарному стані всі деталі по телефону. пробіг рідний провіриний.
Авто купувалося у 2022 році як перший автомобіль,комплектація титаніум, 17 радіусу колеса,лінзовані фари, майже нова літня та зимня резина, салон комбінована шкіра, датчики світла та дощу, круїз контроль. По кузову ж нюанси, підвіска повністю перебрана мотор масло не бере працює стабільно, але авто трішки димить,торг біля капоту Він код авто WF0SXXGCDS8G17310. Готовий поміняти на авто дешевше.
Продам Форд Фокус 2 рестайл,2008 рік,1.6 бензин,115 л.с, пригнаний з Німеччини,по авто питань немає,салон чистий,не прокурений, Безключовий запуск двигуна,титани, тонування,фаркоп, сервісна книжка,за додатковою інформацією дзвоніть.Торг біля авто.
Ford Focus II, 2008, 1,6 дизель, універсал. Привезений із Німеччини серпні 2021р. Технічний стан машини добрий, візуально є дрібні недоліки, які виникли внаслідок експлуатації. На 192000 км були замінені ролики, ремінь ГРМ та помпа. На 212000 км був вирізаний сажевий фільтр та перепрошит блок управління. Витрата пального трасою - 5л/100км (при швидкості 120-130 км/год), у місті 5.9л/100км (а там все залежить від стилю водіння). Усім вдалих покупок.
Авто в хорошому технічному стані. Вчасно змінювались всі розхідні матеріали. Нещодавно була заміна ременя ГРМ, оброблена від корозії.
Продам фокус 1.6 бензин працює добре по техніці питань немає з нюансів тріщина на лобовому склі і незначні з Ліди експлуатації вмятинки царапинки так машинка в хорошому стані титани р 16
Авто на повному ходу все обслужене всі деталі по телефону
Авто в хорошому стані,двигун працює рівно,коробка без нарікань.Просторий багажник,економний росхід палив.Документи впорядку переписка обов'язкова.Деталі по телефону або повідомленні
Встановлено ГБО 4 покоління.Надійний двигун 1.8 без сторонніх звуків, масло не бере.Коробка передач в справному стані.Документи в порядку. Додаткові фото і інформація за телефоном
Авто в хорошому стані .Володію близько чотирьох років. Без вкладень, по технічній частині все в нормі . Недорога в обслуговуванні .Двигун в ідеальному стані.Автомагнітола андроїд 2-DIN. В салоні не палили!)Якщо обмін , то на кросовер після 2010 року.
Форд в чудовому стані. З моменту пригону із Німеччини знаходиться в одних руках. Якісне та вчасне обслуговування. Двигун без жодних проблем, масла взагалі не бере, економний та динамічний. Кондиціонер працює і холодить відмінно. Коробка без зауважень, ходова повністю перебрана. По кузову немає гнилі, сколів та царапин, для своїх років у чудовому стані. Салон відповідає фото, збережений. Два комплекти ковриків, якісне тонування,встановлений блютуз для аудіо. Всі вікна рідні, включаючи лобове. Є сервісна історія. Авто часто експлуатується, тому за його станом слідкую. Ніколи не підводив, і ще довго та безпроблемно прослужить новому власнику. Деталі за телефоном, продаж не терміновий, аргументований торг присутній.
Доглянуте обслужене авто як для себе, чистий салон, не прокурені сидіння, не скручений пробіг, куплене у німця біля дому. Замінений німцем ремінь грм кілька місяців до продажу. Помилок на комп'ютері немає. Готові до перевірок. Економна 5л/100. Прохання писати або телефонувати тільки на Whats up але по можливості після 13.00 до 03.00. Звичайний номер не підключений. Машина чесна, хороша і надійна та економна без вкладень.
Продам власний автомобіль форд фокус 2008 року 1.8 дизель гарне авто на легко славних дисках з надійним двигуном проблем з ним не має, працює рівно масла не бере. В авто встановлена гарна музика стоїть андроїд магнітола, камера заднього виду. Стоїть нове зчеплення з головним циліндриком та вижимним. Авто кожен день на ходу. Всі кнопочки працюють. За деталями дзвоніть я власник
Автомобіль в гарному стані. Замінено моторну оливу з фільтрами. Тоновані всі вікна включно з лобовим.
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини. Технічно у хорошому стані. Мотор, коробка та ходова без нарікань. По кузову теж все добре. Комплектація Titanium. Дуже маленький розхід 5-6 л на 100 км. Хто купить автомобіль для себе - не пошкодує. Телефонуйте, детальніше розповім по телефону.
