- 215 тис. км
- Нововолинськ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані,можливий обмін на електромобіль.
Авто в хорошому стані,можливий обмін на електромобіль.
Авто привезене з Голандії свіжопригнаний розмитнений 100% зроблений сертифікат по кузові ціленкій жодного рижика кузов лужоний всі рідні стьокла лобове також матор коробка автомат працює добре хороша комплектація кондиціонер круїз-контроль кнопкі керування мультимедіа на кермі підігрів лобового стікла та форсунки стеклоомивача датчик доща два ключі сервісна книжка
Продам авто, є першим власником в Україні. Машина в хорошому стані, поміняна вся ходова. Усі розхідники (мастила, фільтра) проводиться заміна вчасно. За кузовом є недоліки не критичні. Економна з палива 5.5л траса, 7л місто.Телефонувати за номером +**********
Будь-яке оформлення! • Машина у відмінному стані • Ходова частина у хорошому стані • По електриці працюють, усі кожна кнопочка • Двигун У відмінному стані ( Все змінювалося та обслуговувалося за регламентом ) • Кузов у відмінному стані • + на додаток комплект гарної гуми зима • Будь-яка перевірка на вашому СТО За такі гроші машина дуже гарна • Телефонуйте, обговоримо всі ваші запитання.
Авто сів поїхав, масло фільтри замінено 09.06.26, тормозні колодки, диски, січні провода та свічки, газовий редуктор в зборі, газова установка 4 покоління розхід 10 л на 100 км. вписаний в паспорт, скло підйомники передні, підігрів заднього скла, подушки безпеки, сигналізація, двух стороння. Цікаво звоніть домовимся т; Ціна 3300 дол.
1.6 газ/бензин не битий, 1 власник, комплект зим. гумі. Деталі по телефону.
Я, другий власник, на 120000тис. Замінено всі розхідники та масло, фільтра, ремні, ролик. Економний автомобіль, обезшумлений повністю, по кругу стоїть ксенон, встановлено газ 4 покоління, 2 дін, магнітола із камерою заднього виду, центральний замок та інше... нова зимня різина Нокіан хакапеліта R 3
2005 | 248 т. км. | Механіка 1.6 Бензин | Передній привід Стан авто - нічого робити не треба! По ходовій та мотору з кпп питань ніяких. Кондиціонер працює. В комплектації є підігрів зеркал, склопідіймачі, есп, підігрів заднього скла. Машина без вкладень , кожного дня на ходу, сів поїхав.
Деталі по телефонулодимир
Продам авто в досить хорошому стані без додаткових витрат, сів і поїхав, газ 4 покоління вписаний.
Доволі гарне авто, з гарною комплектацією, вчасно замінював всі розхідники. Всі деталі за телефоном.
Срочно продам автомобіль в хорошому стані нічого робить не потрібно ... Тонований в круг ... Авто на дуже жирній комплектації яких дуже мало ..нічого не стукає не грюкає підвіска вся зроблена грм масла фільтра замінені . Стан хороший сів та поїхав . Переоформлення без проблем
Продам Форд-Фокус 2 в повній комплектації в хорошому стані ,за автомобілем бережно слідкували все заміняли по ходовій , кузов, двигатель в чудовому стані. По машине нічого робить не нада, машиною залишитесь приємно вражені . Всі питання по телефону. Я власник
Продам хороший автомобіль..або обміняю на мінівен,бус пів-пасажир Форд фокус 2обслужений. замінені пороги замінений імобілайзер, мозги,робився для себе але став замалим... є нюанси по кузову ..не великі рижики,царапени,трохи їздила дружина...гарні чохли сідушок з подушками , підсвідка салону дверей класна сенсорна магнітола привезена з італії...
Продам фокус 2 в гарному стані нічого робити не потрібно, двигун масла не бере, масла й фільтра замінені. Салон в охайному стані. Замінено щеплення. Торг.
Авто в доброму стані,в минулому році був капітальний ремонт двигуна,ходова в нормі
До Вашої уваги надійний друг ,котрий не один раз рятував в складних ситуаціях . Рік випуску 2005 Перша реєстрація 25.11.2008 р .Я 3 власник автомобілю з кінця 2021 р. За термін експлуатації багато чого зроблено! Замінено : паливний насос в зборі повністю перебрана ходова ,замінені всі сайлентблоки ,пружини ,підшипники гранати і тд Тяги стабілізаторів Трос ручного тормозу з регуліровочною планкою Тормозні барабани Датчик ABS Крім цього замінено резистер пічки Замінено вентилятор охолодження з блоком керування,термостат з блоком. Замінено зчеплення (корзина ,диск та вижимний .) Мастило в КПП) Мастило ,рідини фільтри ,завжди мінялося по регламенту . Машина зроблена для себе в технічному стані вкладень не потребує . Нещодавно були зроблені зварювальні роботи (Слабкі місця фордів) :замінені задні арки та пороги на нові рем. комплекти , погрунтовані ,підготовлені для фарбування ,але це не впливає на роботу авто .Не фарбовано ,бо просто не вистачає часу .Днище ціле . Зауважень по роботі двигуна ,КПП,ходової не має Машина їде тихо ,сторонніх звуків немає . 2 ключі,центральний замок , сигналізація.Нещодавно замінено масло та масляний фільтр. Газ вписаний в техпаспорт. Продаж в зв'язку з купівлею нового автомобіля. Продаж з повним переоформленням ! телефон
Авто повністю на ходу. Не битий, не фарбований. Безпека ціла. Всі кнопки працюють. Авто пригнане з Європи від першого власника. В Україні теж перший власник. Присутня сервісна книжка, 2 ключі. Все оригінальне. Авто не потребує вкладень. Зимова гума на дисках.
машина на мені ,переоформляється ні корозії ,ні рижиків . По машині , 3 тис тому була заміна масла ,10 тисяч мінявся грм і ролики і інші ремені ,кондиціонер заправлений ,вся ходова перебрана ,ні одного посторого звуку , також віддам зимову резину,фото ще додам якщо потрібно, готовий до любих перевірок, торг можливий в розумних межах
