- 346 тис. км
- Дубно
- Дизель, 1.56 л.
- Ручна / Механіка
За деталями за номером телефону.
За деталями за номером телефону.
Авто свіжо пригнане з Німеччини, розмитнене, в дуже хорошому технічному стані, в рідній фарбі, з рідний підтверджений пробіг, авто повністю обслужене, замінено ремінь ГРМ з роликами, масло фільтра замінено, затонований якісною плівкою!!! WFOLXXGCBLEY78383 Хороша комплектація: датчик світла та дощу, електро пакет, мультикермо, парктроніки, кондиціонер, круїз-контроль навігація, підігрів сидінь, підігрів лобового стекла. Автомобіль розмитнений зроблений сертифікат та готовий до постановки на перший облік. # Рік виготовлення 2014 # Авто має прозору сервісну історію # Авто цілий без ДТП, в хорошій комплектації: - кондиціонер - Круіз контроль - Мультикермо - ESPIABS - Центральний замок - USB/SD/AUX/Bluetooth - Механіка бст - Економне авто Та багато інших функцій. Авто технічно справне, всі системи працюють без зауважень!!! Нами було проведенно: - Компютерну діагностику на коректну роботу двигуна та всіх систем, помилок не виявлено - Екологія (каталізатор) присутній! Детальну інформація надамо за телефоном: VIBER / WhatsApp !!! Будь-ласка телефонуйте з 8:30 до 19:00 !!! Можливий продаж в кредит, лізинг, по перерахунку та з ПДВ !!!
Авто в дуже хорошому стані, не виглядає на свій пробіг. Було пригнане під нульове розмитнення з Польщі, де перед цим їздила подруга родини. До Польщі було пригнане в 2016 році з Німеччини. Я третій власник. Машина була повністю оброблена антикором, а також відремонтовані «дитячі хвороби» цієї моделі по кузову. Візуально, як в механічно авто дуже в хорошому стані і не вимагає жодних вкладень.
Машина в стані сів і поїхав. Потребує незначного ремонту по ходовій та має помилку одну не значну . По машині два під краса та декілька маленьких під красів олівцем. Продаю , бо знаходжуся закордоном. Технічно мотор в чудовому стані, коробка перемикається ідеально без по сторонніх шумів. Масло і фільтра поміняні і також мінялося кожні 10 тис км , є сервісна книжка що і коли мінялося. Є повноцінна запаска з домкратом і ключем. Зимова резина. Перекупам прохання не турбувати! ДЗВОНІТЬ НА ВАЙБЕР АБО TELEGRAM‼️‼️ / ‼️
На свої рока машина в гарному технічному стані, нарікань немає, любе переоформлення , торг біля машини
Авто , надійне, комфортне, швидке та економічне. ПОМІНЯНИЙ РЕМІНЬ ГРМ, ПОМПА, НАТЯЖНІ РОЛІКИ ТА МАСЛО НА 166800. Просторе багажне відділення.
Авто куплено в Словаччині у 2023 р. Наразі вкладень у ремонт не потребує.
Надійне авто, без дтп. Все працює. Кондиціонер, підігрів лобового скла. 5тис км замінено грм помпу масла фільтра.Переоформляється. Стоїть зимова резина, відїздив 1 сезон + комплект літньої.
продаю автомобіль, який має хороший технічний та візуальний стан Двигун,коробка,ходова,без зауважень Повністю обслужений та не потребує вкладень. Деталі по телефону ********** - Леонід
Продам власний автомобіль,в хорошому стані має замінений ремінь грм,замінено масла і фільтра,машина повністю була обслугованна,детальніше за номером телефону.*.
Ford Focus SE 2014 • 2.0 бензин • Автомат Продам Ford Focus 2014 року в хорошому стані. Повністю на ходу та щоденно використовується. Кондиціонер, електропакет, мультимедіа, круїз-контроль
Продаю власне авто Ford Focus 2016 року. Дизель 1.5 Механіка, передній привід. Обслужене авто. Ходова в нормі. По комлпектації: Бортовий комп?ютер, круїз контроль, кондиціонер, парктронік зад., мультируль, підігрів дзеркал, навігація GPS, електросклопідйомники, круте мультимедія, сенсорний екран, carPlay. Авто в чудовому стані, працює на відмінно ! Дуже задоволений в експлуатації ! Сучасне,стильне, економне, надійне авто ! Продаю у зв?язку з покупкою електрокару. Так би і не продавав! ( продам лише в хороші руки :)
Свіжопригнаний автомобіль у відмінному стані не битий не фарбований. Приїхав своїм ходом з Німеччини. Розмитнений та поставлений на Український облік. Дуже класна комплектація. В авто все працює. Двигун в ідеальному стані. Додаткова інформація за телефоном.
Продам форд фокус. 1.6 бензин.весь в рідній фарбі,фарбувалося тільки одне крило,автомобіль завжди на ходу,всі ремені і ролики замінені 15 тис.тому масло треба мінять через 2000км.з нюансів є рижики на порогах і арках, по салону є плями на сидіннях,мотор коробка працює відмінно без зайвих питань,за додатковими питаннями по телефону ********** торг розумний.
Авто в хорошому стані.
