- 224 тис. км
- Нововолинськ
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Привезений з Німеччини.По мотору,кузову,коробці,ходовій все добре.
машина в гарному стані робити ничього не потрібно Нова зимова ризина новий акумулятор замінені масла фільтра на 180 тисячь мінявся ремінь з помпою ГРМ є документи які це підтверджують стан новой машини є вся сервісна історія детальніше по телефоні
Авто в непоганому технічному стані на свої роки (2000 рік) . Має нюанс по порогам . Простий дизель , без турбіни .Заводиться в любий мороз ! Антифриз та термостат замінені. Пробіг 400 тисяч Все дує , все працює. Авто для роботи Гідрач працює, клімат в нормі
Доглянуте обслужене авто як для себе, чистий салон, не прокурені сидіння, не скручений пробіг, куплене у німця біля дому. Замінений німцем ремінь грм кілька місяців до продажу. Помилок на комп'ютері немає. Готові до перевірок. Економна 5л/100. Прохання писати або телефонувати тільки на Whats up але по можливості після 13.00 до 03.00. Звичайний номер не підключений. Машина чесна, хороша і надійна та економна без вкладень.
Продам автомобіль, в одних руках з 2008 року. Проблем з авто не було, двигун масла не бере, кондиціонер є. Кузов цілий, іржі не має.
Продам авто в хорошому стані за деталями телефонуйте
Авто повністю на ходу. Не битий, не фарбований. Безпека ціла. Всі кнопки працюють. Авто пригнане з Європи від першого власника. В Україні теж перший власник. Присутня сервісна книжка, 2 ключі. Все оригінальне. Авто не потребує вкладень. Зимова гума на дисках.
Пропоную Вашій увазі свій автомобіль,яким користуюся чотири роки.Я перший власник в Україні.Автомобіль був пригнаний з Німеччини (є сервісна).все працює.За час експлуатації авто ніколи не підводило.на даний момент авто на металевих дисках Р15 на зимовій гумі , є в комплекті титани Р16 на літній гумі на фото видно По електриці працює все. Новий акумулятор.тиждень тому пройшов ТО ( замінив грм, помпа, антифриз, масла та фільтра )Кондиціонер холодить.пробіг 283 тис. Лакофарбове покриття є декілька дефектів на фото додам . На всі інші питання з задоволенням відповім в телефонному режимі,або при зустрічі .Всім гарних покупок.
Свіжо пригнаний з Німеччини розмитнений сертифікований готовий до постановки на облік. Автомобіль в надзвичайно збереженому стані, рівний, як струна, без вмятин, без подряпини, без будь-яких слідів корозії, дуже живий автомобіль. Техніка без зауважень, мотор працює як годинник, коробка передач працює ідеально, по ходовій зауважень не має машина їде м?яко без лишніх звуків, резина всесезонка практично нова. Стан салона ідеальний, все оригінальне нічого не потрібно робити. Хто шукає собі дійсно живий автомобіль це ваш автомобіль !!!
Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані ? Стан: Машина повністю справна, жодних нарікань у ході експлуатації Не потребує додаткових вкладень По корпусу все добре. Є невелика подряпина ззаду справа авто(видно на фото). Салон в гарному стані. Нічого ніде не порвано, кнопки не затерті ? Останнє обслуговування: Встановлено нові гальмівні диски Проведено заміна моторної оливи Заміна ременя ГРМ Підвіска вся нова. Саб не підключено Більше інформації надам по телефону.
Ford Focus 2006 р., 1.4 бензин/газ (ГБО 4 покоління) Автомобіль у гарному технічному стані. Двигун 1.4 працює рівно як на бензині, так і на газу (економний, встановлене та вписане ГБО).Коробка механічна, перемикається чітко.Підвіска доглянута, нічого не стукає.Салон чистий та доглянутий, не прокурений.Кондиціонер/пічка працюють справно.Встановлена музика, центральний замок, електросклопідйомники.Кузов без значних пошкоджень, є незначні сліди експлуатації.Регулярне ТО, заміна мастил і фільтрів за графіком. Авто надійне, економне у використанні, готове до поїздок без додаткових вкладень.
після дтп
Авто в хорошому стані доглянуте я другий власник в Україні економне е дрібні нюанси по ЛКП фарбована одна деталь так все в рідній фарбі
Продаю своє авто в ідеальному технічному стані, другий власник
