- 77 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 2 л.
- Робот
Авто у гарному стані є зимня гума
Авто у гарному стані є зимня гума
Власник, рідна фарба, офіційна сервісна історія з Італії! Без пробігу по Україні. Повністю обслужена, є вся офіційна сервісна+ -замінено комплект Грм+помпа -зроблена турбіна -новий АКБ Bosch -заправлений кондиціонер Тюнінг: -тонування Lumar зад -атермальна плівка - перед і лобове -RGB підсвітка салону -кліренс +3см поліуретанові проставки Авто в ЄС Prаgа, продаж можливий в Чернівцях або через Дію
Надійний та економний автомобіль у хорошому стані. Хороша комплектація: клімат-контроль, круїз-контроль, датчик світла, підігрів лобового скла, дзеркал і форсунок омивача, дзеркало з автозатемненням, задні пактроніки. Деталі по телефону .
Авто в повністю робочому стані, не гнила, деталі по телефону
Автомобіль в хорошому стані. Доглянутий. Вартий уваги. Все вчасно обслуговувалось. Пишіть або дзвоніть. На всі питання відповім.
Ford Focus 2008 р., 1.6 дизель, універсал. Економний та надійний автомобіль у хорошому стані. Двигун, коробка та ходова без зауважень. Салон доглянутий, кузов у хорошому стані. Місткий багажник, комфортне авто для сім'ї та роботи. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Всі по телефону
Автомобіль у гарному стані, економний та надійний. Салон доглянутий, комфортний для щоденних поїздок. Витрата пального низька, що робить авто дуже вигідним для міста та подорожей.
Продам хороший автомобіль. Стан чудовий , кондиціонер заправлений. Усе працює. Більше додаткова інформація по телефону.
Машина на свої роки досить в гарному стані. Обмін на машини з автоматом з моєю доплатою
Авто у технічно справному стані Двигун працює добре Коробка перемикається плавно По ходовій все добре Нова зимова резина Lassa Є нюанси по кузову Власник за кордоном Є можливість переоформлення авто по дорученню у рідних За всіма питаннями звертатися у особисті повідомлення Дзвінки на WatsApp +48 453 026 843
Продам форд фокус в доброму стані. Кожний день на ходу. Частково поварений, фарбований. Авто в свій час мав дтп, але нічого кретичного не було пошкоджено (є фото). Власник за кордоном. При активній їзді падає в аварійний режим. Комп'ютер показує помилку Р0251 - малий тиск в паливній системі. На серівісі сказали що форсунки в нормі, нарікають на датчик тиску.
Авто пісня. Як
Авто в гарному стані Свіжі масла та фільтра, перевірені форсунки, ходова також в порядку Люк працює, не тече, клімат заправлений, музика Sony, датчик світла, всі кнопки працюють справно Фарбована тільки задня ляда, є дрібні нюанси по кузову (на фото видно), але іржі чи гнилі немає, робилась антикорозійна обробка, після поліровки По авто присутній торг, можливий обмін Детальніше за номером
Продам форд фокус МК1 1999 р.в., 1,8 бензин, на ходу, в січні 2025 зроблено повне ТО (до наступного ТО 2500 км, або в кінці цього року), перелік виконаних робіт на останньому фото, також в січні зроблений розвал. в квітні 2025 проведена заміна тормозних трубок (передок). Є пільгова страховка до 22 січня 2026р. (по УБД). Для ЗСУ - знижка. Є ТОРГ.
Продам автомобіль в гарному стані, хороша комплектація, красивий світлий салон, автомат, круїз контроль, мультируль, кондиціонер, датчики світла, повний електросклопакет, хороша мультимедія. Технічно справний, двигун працює добре, коробка перемикає плавно, по електриці все працює, по кузову було легке пошкодження в США по передньому бамперу та фарах, можна перевірити за номером кузова. Все вчасно обслужено, замінено масло та фільтра в двигуні та КПП, диски колодки, передні амортизатори та опори, помпу, охолоджуючу рідину, ремні навісного обладнання та ролики. Готова до перевірок на СТО яке оберете ви. Торг присутній.
продам Форд фокус 2002 р.В хорошому робочому стані масла фільтра все поміняне.все решта розкажу по телефону.
Продам авто, легковий кабріолет Ford Focus 2009 року випуску
Машина в хорошому стані, в загальному ремонту не потребує, зберігається в гаражі. Є незначні нюанси по задньому бамперу, але в основному машина ціла та нічого серйозного не потребує.
машина в гарному стані з максимальною комплектацією є незначні нюанси по лаку на задньому бамперу машина обсулежна але стойт без діла так як була куплена інша
