- 224 тис. км
- Тернопіль
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в збереженому стані, все праюцє додатково зимо резина з колесами
Автомобіль в збереженому стані, все праюцє додатково зимо резина з колесами
Авто в хорошому стані. Більш датально по телефону
Телефонувати за номером Пропоную авто з офіційною історією. 1.0 л. Розхід траса 5л, місто 6-7л. Вся в рідній фарбі, переднє праве крило та задня дверка має вм'ятину, на фото видно. На даний час губа змінена на нову. Пробіг оригінальний. Кондиціонер робочий, мультимедіа з керуванням на кермі, передні склопідйомники, 4 подушки безпеки, захист двигуна, сигналізація, задній парктронік, блокування коробки ключем. Регулярне проходження СТО. Сервісна книжка. Замінено гальмівні колодки та зроблено розвал-сходження. Повністю обслужений мотор на СТО. Замінені ремені ГРМ і моторне масло з фільтрами. Два комплекти ключів. Авто варте уваги.
встановлено газ, є фарба, розповім по авто.
Автомобіль на українській реєстрації та вже стоїть на обліку Авто в хорошому стані , дуже економний автомобіль з витратою палива 6л місто та 4-5 за містом. Авто з рідним пробігом всі розхідники замінені. Будь який вид переоформлення Машина вся в рідній фарбі та з рідним пробігом! Є незначні подряпини на бампері. Автомобіль на кожен день або для роботи виправдає ваші очікування
Продаємо свій автомобіль. Дуже комфортний та економний по місту. По місту розхід зимою 6,5 л/100 км По трасі взагалі 4,5-4,9л/100км. Міняємо бо потрібно більший автомобіль. На хетчбек дуже вмісткий. Можна покласти задні сидіння при потребі. Все міняли вчасно. Маємо історію СТО В ДТП не був Підфарбовані 2 елемента. Більш детальніше по телефону. Машина в збереженому стані на свій рік. Зрадістю відповім на всі запитання
Т Приганяв собі два роки тому з Німеччини . В рідній фарбі ,від тоді авто кожного дня на ходу як і зараз ,обʼїздив пів України як військовий. Хто шукає нормальне сімейне авто не пожалкує Нова літня гума Р16 ,нове світло лед даю в подарунок,запаска є ,зимових два колеса є . З останього ,зробив замок на капоті ,промазав шви герметиком багажника (хто знає їхня болячка) Тичу тому поміняв передні ступічні підшипники,сальник колін валу ,заду всі сайлентблоки ,проточив диски і поміняв заду колодки . З нюансів ,бампер передній треба в одному місці спаяти закрасити (дивитись на фото!),вирізати каталізатор ,втулки стабілізатора спереду . Нюанси враховані до ціни ! Забрати 4400! Без торгу .дзвоніть все роскажу як є без лишнього !.авто варте уваги .
Продам форд фокус 1.6 дизель 2009 року в хорошому стані. Авто обслужене та непотребує вкладень. Додаткова інформація по телефону.
Ford Focus 2015 року з двигуном 1.6 TDCi (дизель) — це надійний та економний представник третього покоління після рестайлінгу (MK3.5). В Україні цей автомобіль часто зустрічається у кузові універсал, пригнаний з Німеччини .Цей двигун славиться своєю паливною ефективністю, особливо на трасі. За даними АвтоПортал, середня витрата в міському циклі становить близько 5.1 л/100 км.Потужність: 115 к.с..Трансмісія 6-ступінчаста механічна КПП.Екологічний стандарт: Euro 5 . Переваги Багатоважільна задня підвіска забезпечує одну з найкращих керованостей у своєму класі.✅ Низька витрата палива та доступність запчастин.✅ Оснащення: мультимедіа Sync сенсорний екран, двох зонний клімат контроль, електро пакет, мультируль, та багато іншого. Автомобіль без ДТП, рідні вікна, фарба, рідний пробіг, який підтверджується сервісною книжкою, два ключі, вкладень не потребує, автомобіль чекає на Вас
Автомобіль в хорошому та справному стані,все працює як належно,за більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону або телеграм
Продам авто в гарному технічному стані, другий власник. Машина не гнила, але по кузову є нюанси, видно на фото. Більш детальна інформація за телефоном.
економічне авто (змішана витрата -5-6л/100км), впевнено тримає дорогу. Повна комплектація (крім шкіри та люку, литі диски R16) включає все необхідне: підігрів скла, круїз-контроль, роздільний клімат, запуск кнопкою,ходова частина та двигун повністю обслужено, ел.склопідіймачі,датчики світла та дощу,мультикермо,2парктроніка, anroid,допомога при підйомі в гору,чорний потолок.
Автомобіль в хорошому стані, вкладень не потребує, перший власник в Україні, деталі по телефону.
Авто не потребує ремонту, всі розхідники замінені, є комплект зимової резини.
Звіжо пригнане авто, на свої роки в хорошому стані. Детальна інформація по телефону. Торг на каву присутній.
Автомобіль технічно в ідеалі , на 138 тис. Повна капіталка двигуна ( прокладка гбц , ГРМ , болти гбц , помпа , вкладиши , кільця , поршня , гільзовка , комплект щеплення по LuK і тд..на пророблені роботи є накладна загальна сума на 168тисяч ) , задні аморти більштайн б12 , підвіска повністю перебрана , сайлентблокі втулки і тд. , Інтеркулер Маунтюн, подушка двигуна маунтюн, коротка куліса, гальма РС ( на фото все видно ) , резина зимова Dunlop winter sport ( 2 сезони ) , літня Michelin PS 5 ( 2 сезони ) , 2 комплекта дисків літо( На фото ) - зима ( Корея AVE ) , Впускна труба CoBB , фільтр нульовик ( ще 2 нових в нагрузку на заміну поки робочий миється ) , програматор CoBB. Прямоток … Разом з машиною готовий до установки турбоКіт на 360 к.с (свічки,впускна труба ,турбіна borgwarner efr 6258) , комплек керамічного счепленя (диск , корзина , одномасовий маховик ) Вкладення в авто 10к$ + Заправляється виключно 100 бензин сокар По питанням , месенджер What’s app , або сотовий в любий час … Можливість домовитися про пригон авто у ваше місто .
