- 227 тис. км
- Чернігів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Потребує дрібного кузовного ремонту. Установлено ГБО, фаркоп, ксенон. Додатково другій комплект резини із литими дисками
Потребує дрібного кузовного ремонту. Установлено ГБО, фаркоп, ксенон. Додатково другій комплект резини із литими дисками
Продам авто Форд 2017 року. Офіціал. Являюсь другим власником. Автомобіль в новому стані. У ДТП участі не брав. Два комплекти ключів. Також в комплекті зимня і літня резина, літня - на литих дисках. Машина доглянута, сидіння в чохлах. Всі масла і фільтри поміняні. Використовувалось як сімейне авто.
OFFICIAL 2017 Машина в хорошем состоянии! Стоит в Чехии в Праге. Кому интересно пишите в телеграмм
Ford Focus II, 2008, 1,6 дизель, універсал. Привезений із Німеччини серпні 2021р. Технічний стан машини добрий, візуально є дрібні недоліки, які виникли внаслідок експлуатації. На 192000 км були замінені ролики, ремінь ГРМ та помпа. На 212000 км був вирізаний сажевий фільтр та перепрошит блок управління. Витрата пального трасою - 5л/100км (при швидкості 120-130 км/год), у місті 5.9л/100км (а там все залежить від стилю водіння). Усім вдалих покупок.
Сервісна книжка 2 ключі всі питання по телефону
Продаю надійний та економний автомобіль Ford Focus 2012 року. ? Двигун: 1.6 дизель (економний та витривалий) ? Пробіг: 250 000 км ? Кузов: універсал (дуже місткий, ідеально для сім’ї) ? Авто в хорошому стані ? Двигун працює рівно, без зауважень ? Ходова частина в порядку ? Салон доглянутий ? Економний розхід пального змішаний 5.0 літрів на 100км ? Автомобіль доглядався, вчасне обслуговування ? Вкладень не потребує — сів і поїхав ? Більше фото надам за потреби! ? Телефонуйте / пишіть — відповім на всі запитання **********
Я, другий власник, на 120000тис. Замінено всі розхідники та масло, фільтра, ремні, ролик. Економний автомобіль, обезшумлений повністю, по кругу стоїть ксенон, встановлено газ 4 покоління, 2 дін, магнітола із камерою заднього виду, центральний замок та інше... нова зимня різина Нокіан хакапеліта R 3
Продам авто у відмінному стані. Пр-во. Німеччина. Перший та єдиний власник. НЕ ПРИГНАНА, НЕ УТОПЛЕНА, ПРОБІГ РЕАЛЬНИЙ! Купував у офіційного дилера. Салон в гарному стані – всі сидіння зачохлені. Подвійні килимки. Виготовлено антикор. обробка днища, підкрилок та арок дверей. Всі ТО пройдені на сервісах FORD у термін з використанням тільки оригінальних масел, фільтрів та комплектуючих. Реальна низька витрата палива по місту/змішаний/траса: 6,0/5,0/4,2!!!! Як бонус покупцю – включений комплект зимової гуми. Авто не потребує додаткових вкладень! Майданчикам прохання не турбувати.
Я власник,авто знімається з обліку,поміняно масло,фільтри,ремінь ГРМ, жодного підкрасу.Двигун економний і в прекрасному стані перевіряв на комютері.Пробіг реальний.Хто придбає не пожаліє,все зроблено.Заправляю доброю соляркою.По він коду авто виготовлене в Німеччині в грудні 2011 р.Перевірка на любому .СТО.Розхід паливо до 4л/100км.Зніму або дам доручення все по бажанню нового власника. До автомобіля відношуся бережно,їздив на дачу,швидкість у моєму віці не перевищував,не перегружав.Вчасно міняю масло і якісне.
Авто з одним власником з салону, всі планові ТО проводились у офіційного диллера, гаражне зберігання, комплект шин - літні та зимові, розхід місто 7л на 100км, траса 4,5л на 100км. Кузов без царапин.
Автомобіль повністю справний, технічно без зауважень. Експлуатувався дбайливо та акуратно.
Ford Focus 2 універсал, 2007 рік * Пробіг: 210 тис. км * Двигун: 1.8 л, бензин * Коробка передач: Ручна / Механіка * Привід: Передній * Колір: Сіро-синій * Кількість дверей/місць: 5/5 Опис:?Автомобіль пригнаний з Нідерландів, перший власник в Україні. Машина у відмінному стані – не бита, не фарбована, з оригінальним пробігом.?Кузов без іржі, лакофарбове покриття – як нове. Салон доглянутий, кондиціонер заправлений, працюють усі функції. На пробігу 206 тис. км замінено масла та фільтри. Автомобіль вкладень не потребує. Опції та обладнання: * Комфорт: підігрів передніх сидінь, підігрів лобового скла, кондиціонер, круїз-контроль, мультируль, бортовий комп'ютер, Bluetooth, AUX, USB. * Безпека: ABS, ESP, ASR, IsoFix, центральний замок, сигналізація, стабілізація рульового управління, подушки безпеки (водія, пасажира, бокові передні та задні, колінна водія). * Салон: передній підлокітник, електросклопідйомники (передні та задні), датчики світла й дощу, тоновані вікна. * Оптика та кузов: протитуманні фари, денні ходові вогні, захист картера й коробки. * Паркування: задній парктронік. Стан: * Технічно повністю справний. * Зберігався у гаражі. * Можливий будь-який вид переоформлення.
дуже динамічна, спритна машина! обслугована, доглянута. 2013 р. н. невелика витрата при великих враженнях! усі питання по телефону.Дергачі.
Машина максимально жива на скільки це можливо на 1999 рік.Критичного нічого дир немає. Працює все. Є кондиціонер працює (заправляти не потрібно) ABS,антибукс,курсова стійкість все працює та є окрема кнопка яка це може вимкнути. Є управління музикою під рулем,на фото видно(працює) Максимальна комплектація Chia. 2х літровий Zetec(не путати з Duratec) Їде дуже гарно. Стоїть гарне світло bi-led лінзи. По машині поліз лак(на фото,якщо видно) На швидкість не впливає. Підігріви дзеркал,заднє скло лобове та форсунок омивача.
По кузову стан 8/10, є рижики та сколи, але без гнилі та тд • По мотору та турбіні нарікань немає • Є моменти по ходовій, зараз роблю • Заміна масла та фільтрів проводилася кожні 7-8 тис • З нових деталей- ступичний підшипник, передні гальма нові, зараз займаюся ходовою • З плюшок Підігрів лобового Підігрів передніх сидінь Гур Круїз Мультируль Датчик Світла Датчик дощу Передні електросклопідйомники З машиною віддам зимову гуму на штампах • Машина моя, ніколи не підводила, кожен день у ходу, кому цікаво дзвоніть запитуйте, реальному покупцеві торг.
ТЕРМІНОВО ПРОДАМ! Стан: відмінний, без жодних технічних зауважень Перевірки: готовий до будь-яких діагностик Авто: дуже економічне, динамічне та комфортне в щоденному користуванні Кузов і салон: збережені, без підфарбувань та іржі Ідеальне співвідношення ціна/якість Повна історія — надам при зустрічі Огляд— Хмельницький Реальному покупцю — розумний торг біля авто! Дзвони або пиши — домовимось! ( краще напиши або дзвони на вайбер - бо можуть бути проблема із зв?язком)
Продам своє авто 2010 р. За детальною інформацією телефонуйте . ********** Сергій
