- 228 тис. км
- Черкаси
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
авто на ходу!по техніці все працює гарна комплектація!
авто на ходу!по техніці все працює гарна комплектація!
Авто в дуже хорошому збереженому стані По кузову виглядає гарно Не гнилий не ржавий Нове щеплення та демфер Салон після хімчистки З документами порядок За деталями дзвоніть
Продам Ford Focus 3 Titanium, 2012 рік випуску. Перша реєстрація 2013 року. Автомобіль у хорошому стані, повністю на ходу, вкладень не потребує. Максимальна комплектація Titanium. Оснащений системою Start/Stop та запуском двигуна кнопкою, двозонним клімат-контролем, круїз-контролем, мультикермом, електросклопідйомниками, електрозеркалами, датчиками світла та дощу, бортовим комп'ютером. Встановлені парктроніки по колу та заводська система автоматичного паркування, яка самостійно допомагає паркувати автомобіль. Також є легкосплавні диски та інші корисні опції для комфортної експлуатації. Двигун працює відмінно, коробка перемикає плавно. Ходова обслужена. Салон чистий і доглянутий, не прокурений. Всі системи працюють справно. Надійний, комфортний та економічний автомобіль. Готовий до будь-яких поїздок без додаткових вкладень.
Авто пригнано з Бельгії, обидва власники- жінки, експлуатація бережлива. Гаражне зберігання. Дуже економна витрата пального! Форд надійний і працює як новий.
Автомобілі в гарному стані.За авто дивилися та нежалкували грошей.Стоїть 1.8бензин,не димить масла не бере .40 тисяч назад було зроблено капітка мотора .Коробка також нова . Щеплення мінялося.Пів року тому мінялися свєчі.По ходові обслужена.Генератор недавно перебирався.Стоїть дорога магнітола .Масло та фільтра були замінені 2тис.назад км.тому.Пишіть дзвоніть торг присутній.
Продам Ford Focus 2010 року, 1.6 дизель. Автомобіль у хорошому технічному стані. Двигун працює рівно та без зауважень, ходова частина повністю обслужена, нічого не стукає та не потребує вкладень. Нещодавно замінено масло та всі фільтри, встановлено новий акумулятор. У комплекті зимова гума. Авто економне, надійне та комфортне для щоденного використання. По кузову присутні сліди експлуатації, що відповідають віку автомобіля. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. За додатковою інформацією пишіть на вайбер або телеграм відповім на всі питання.
Авто свіжопригнане з Німечини З дуже багатою комплектацією Підігрів лобового скла Підігріви передніх сидінь Клімат контроль 4 склопідйомника Електро зеркала Круїз контроль Всі деталі за телефоном
Машина повністю обслужена: ремінь, масла ,фільтри були замінені .По машині робити нічого непотрібно. ? с. Сокирниця ??: +**********
двигун працює без нарікань по ходовій є незначний стукіт, по електроніці все добре працює, авто в сімї більше року два комплекти резини два ключі деталі за номером
Перший власник в Україні. Пригнана для себе з Польщі у 2019 році. Не бита, фарбувань немає. Повністю замінені на нові турбіна і головний гальмівний циліндр
Пригнана з Америки, на Українській реєстрації, підігрів сидінь, портронік, камера заднього виду, швидка зручна, у відмінному стані
Рідкісний красивий кузов. Ідеальний варіант для молодого водія. Стильне та економне авто для міста. Автомобіль у відмінному технічному стані. Двигун масла не бере, не димить. ТО проходила кожні 8 тисяч кілометрів. Ходова не гримить.Нещодавно задня частина ходовки була відремонтована. Зимня гума на 16 сталевих дисках проїхала лише другу зиму. Літня на 18 дисках лиш відкатала один сезон. Два комплекти килимків (зимні eva червоні, і чорні кавролінові літні). По ЛФП має незначні запитання. На 207 тисяч замінений грм та щеплення. Автівка дуже доглянута та надійна. У володінні майже два роки. Продаю, тому що потрібні гроші. Продаж не терміновий. Реальному покупцю аргументований торг ТІЛЬКИ біля капоту. Усі деталі можна дізнатись по телефону.
Продам свій автомобіль у хорошому технічному стані. Подробности по телефону. Торг біля авто. Майданчики прохання не турбувати. Телефонувати з 18-00 до 20-00
Авто технічно справне, має зауваження по кузову, фото додані
Продам автомобіль у хорошому стані вкладень не потребує,кожний день на ходу .Кузов,мотор,ходова частина у хорошому стані без ніяких проблем.Чисте доглянуте авто,не дороге в обслуговуванні. Детальніше розповім по телефону
Авто в хорошому стані,можливий обмін на електромобіль.
