- 360 тис. км
- Івано-Франківськ
- Дизель, 1.75 л.
- Ручна / Механіка
Авто в коло помальоване, пороги крила поміняні, форсунки зроблені, по мотору коробці ходовій питань немає остальну інформацію яка цікавить розкажу по телефону
Авто в коло помальоване, пороги крила поміняні, форсунки зроблені, по мотору коробці ходовій питань немає остальну інформацію яка цікавить розкажу по телефону
Авто повністю обслуговане,кожен день використовується.Один власник в Україні,мотор і коробка у відмінному стані,вкладень не потребує.Мульти кермо,гідро підсилювач керма,2-х зелений клімат,підігрів передніх сидінь.Авто дуже економне і розраховане для спиртового бензину що дуже економить на паливі.Всі додаткові питання по телефону
Все в ідеалі. Без зайвих слів
Машина в хорошому стані,своєчасно обслуговувалась,розхідники поміняні,круїз контроль,кондиціонер ,дорога автомагнітола,хороша музика,все працює від керма..відео реєстратор теж дорогий підключається до Вай-фай,новий акумулятор,екологія вирізана,та відшитий єгр,та еоліс,а також прошита та добавлено потужності..машинка дуже жвава та приємна на дорозі,розхід траса 4,5 місто 5,6 .є деякі невеличкі сколи від камінців,а так все добре.продаю тому що потрібне більше авто.в комплекті два ключі,запаска,домкрат.можливий обмін на більше авто.всім хороших покупок та продаж,а також мирного неба.
Продам власне авто без підкрасів повністю в рідній фарбі, на 275 тис замінено акумулятор, масло, фільтри масляний , паливний. Двох зонний клімат контроль, заправлений Авто без фінансових вкладень , економний сімейний автомобіль 5 - 6 літрів на 100 км. В наявності є ще комплект нової зимньої гуми, який буде йти в подарунок.
Продам свого Форда В одних руках в Україні Салон не продавлений Екологія не вирізана (eolys заправлений) 80% пробігу - дальні дистанції Важкого не возила Масла не бере Масло та фільтра мінялися вчасно Кондиціонер працює Два ключі Металевий захист двигуна + зимова гума Продаж - не терміновий
машинка в гарному стані приганялась для себе , є незначні сліди користування.
Авто в дуже хорошо у стані.Нічого робити не треба ,сів і поїхав.В комплекті є диски з зимовою гумою.Машина обслуговувалась вчасно,масло не їсть.Розхід палива 5.5 л змішаний,місто 6.5 л.Дуже економне та надійне авто.
Автомобіль в хорошому стані. Вкладень не потребує . Придбаний в Україні, я другий власник.
Чудовий сімейний автомобіль. Підходить як для поїздок по місту так і на довгі подорожі. Комфортний та просторий. Має підігрів передніх сидінь, підігрів дзеркал та лобового скла, мультикермо, кондиціонер, голосового помічника, систему Hands free. Машина справна і на ходу. Ціну ставив з урахуванням наступних дефектів: - потертостей на корпусі - трохи пошкоджене праве переднє крило - тріщина на задній фарі - не критично ріпить передня ходова. Продаю в зв'язку з тим, щоб машина не стояла без діла ( взяв інше авто необхідне для службових потреб)
Все робоче,крім кузова,після дтп
Авто пригнане з Нідерландів, Перша реєстрація, підтверджений пробіг з оригінальними сервісною книжкою. Технічно справна та не було ніяких помилок при перегоні до Харкова. Повністю оригінальна фарба, є форкоп, бортовий компьютер з навігацією. Працює стабільно і в дорозі не було жодних проблем. Дуже економічна, витрата пального мала для мотора 1.6. При візуальному огляді були виявлені подряпини на передньому бампері з правої сторони, є на фото усе. Буду вдячний за особисті дзвінки або смс на телефон WF0SXXGCDS8T10639
Авто в доброму стані, вкладень не потребує. Сімейне авто, в одних руках 7 років. Двигун працює рівно, без зауважень ходова в ідеалі кузов живий, без критичних нюансів зроблено ТО(масла, фільтри).
Авто в гарному стані Свіжі масла та фільтра, перевірені форсунки, ходова також в порядку Люк працює, не тече, клімат заправлений, музика Sony, датчик світла, всі кнопки працюють справно Фарбована тільки задня ляда, є дрібні нюанси по кузову (на фото видно), але іржі чи гнилі немає, робилась антикорозійна обробка, після поліровки По авто присутній торг, можливий обмін Детальніше за номером
Автомобіль в дуже гарному стані, вкладень не потребує, можливий обмін на бус .
Продаю власний автомобіль. В доброму технічому, та візуальному стані. Без ДТП. Заміненні ГРМ, помпа, ролики, та усі розхідники: масло, фільтра. Гарна комплектація двох зонний клімат контроль, люк, підігрів сидінь, датчики дощу, світла, лед лампи, круїз контроль та багато іншого для комфортної їзди. В комплекті додаю шини. Причина продажу, друге авто в сім"ї.
вітаю гарних і толкових покупців які шукають машину саме для себе а не перепродати.машина шукає нових господарів. Друга машина в сімьї . Купляли коли була скрута з солярою тай вирішили купити машину під газ . купив в знайомих які перед самою війною купили собі це авто але виїхали і машина простояла приблизно пів року коли зрозуміли що ця війна завтра після завтра не закінчится то вирішили ї продати а я шукав на той момент машину і ця мені підійшла як то кажуть те що доктор припиcав))) договорились я купив звичайно що прийшлось вложити в неї щоб я бачів ту машину яку шукав. заміна всіх стойок пружин вся ходова, капремонт рульової рейкі . щеплення все в зборі що там іде до нього вижимне ітд і тп.заміна всіх наявних рідин які в ній тількі були. доречі сідушкі в неї в шикарному стані тому щоб їх не вбивати одів чохли майже 200? дав. одівав сам зняв всі сідушкі покі сідушкі зняті подумав чому б не випрати весь войлок тому зняв його повністью з виносом на двір) покі був знятий войлок пилососив дно невидно навіть грамулькі іржіподумав про себе якщо вже все знято чим би то його обклеяти )))поїхав в авто магазин купив вібро шумоізоляціі обклеяв все дно потім вже пішло все в зворотньому порядку випраний висушений войлок. і тд і т.п. доречі єксперементував з докупними підлокотніками було їх декілька і все воно нідочого тому купив і замінив весь тунель вже з повноцінним підлокіом і розетка ще плюс одна в бардачку одна посередині тунеля і одна 'штатна в ніше я к була на попередньому місці. коврикі салон EVA. машина їде гарно як на газу так і на бензині . газ ставив приблизно 550? нежалів для неї нічого . магнітофон оригінав замінив на сучасний доставив камеру в ручку багажніка так що задом здавати безпечно тому що все як на долоні. машина має деякі ньюнси по кузову але як брав думав з часом зроблю але війна вносить свої корективи . машина не гримить їде збито тримаєтся купи
Продам власне авто у гарному стані, на кузові присутні сліди експлуатації Місяць назад зроблена повністю ходова, поміняний бензонасос Bosch Нова зимова гума, літня гума на дисках від'їздила 1 сезон
Повністю обслужений (замінений двохмасовий маховик, щеплення, корзина, вижимний.) Масла фільтра. Тормоза (діски колодки).Задня підвіска замінені всі сайленблоки частково передні.
