- 170 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто пісня. Як
Авто пісня. Як
Машина в хорошому стані,своєчасно обслуговувалась,розхідники поміняні,круїз контроль,кондиціонер ,дорога автомагнітола,хороша музика,все працює від керма..відео реєстратор теж дорогий підключається до Вай-фай,новий акумулятор,екологія вирізана,та відшитий єгр,та еоліс,а також прошита та добавлено потужності..машинка дуже жвава та приємна на дорозі,розхід траса 4,5 місто 5,6 .є деякі невеличкі сколи від камінців,а так все добре.продаю тому що потрібне більше авто.в комплекті два ключі,запаска,домкрат.можливий обмін на більше авто.всім хороших покупок та продаж,а також мирного неба.
Продам свого Форда В одних руках в Україні Салон не продавлений Екологія не вирізана (eolys заправлений) 80% пробігу - дальні дистанції Важкого не возила Масла не бере Масло та фільтра мінялися вчасно Кондиціонер працює Два ключі Металевий захист двигуна + зимова гума Продаж - не терміновий
Чудовий сімейний автомобіль. Підходить як для поїздок по місту так і на довгі подорожі. Комфортний та просторий. Має підігрів передніх сидінь, підігрів дзеркал та лобового скла, мультикермо, кондиціонер, голосового помічника, систему Hands free. Машина справна і на ходу. Ціну ставив з урахуванням наступних дефектів: - потертостей на корпусі - трохи пошкоджене праве переднє крило - тріщина на задній фарі - не критично ріпить передня ходова. Продаю в зв'язку з тим, щоб машина не стояла без діла ( взяв інше авто необхідне для службових потреб)
Авто, в гарному стані, було багато чого зроблено останнім часом. Ремонт гбц, помпа, свічки, замінені барабани, гбо і радіатор пічки. Запчастини не дорогі, авто просте в ремонті і дешеве. Двигун і коробка надійні. Обслуговувалось вчасно. Все працює.
Авто пригнане з Нідерландів, Перша реєстрація, підтверджений пробіг з оригінальними сервісною книжкою. Технічно справна та не було ніяких помилок при перегоні до Харкова. Повністю оригінальна фарба, є форкоп, бортовий компьютер з навігацією. Працює стабільно і в дорозі не було жодних проблем. Дуже економічна, витрата пального мала для мотора 1.6. При візуальному огляді були виявлені подряпини на передньому бампері з правої сторони, є на фото усе. Буду вдячний за особисті дзвінки або смс на телефон WF0SXXGCDS8T10639
Авто в доброму стані, вкладень не потребує. Сімейне авто, в одних руках 7 років. Двигун працює рівно, без зауважень ходова в ідеалі кузов живий, без критичних нюансів зроблено ТО(масла, фільтри).
вітаю гарних і толкових покупців які шукають машину саме для себе а не перепродати.машина шукає нових господарів. Друга машина в сімьї . Купляли коли була скрута з солярою тай вирішили купити машину під газ . купив в знайомих які перед самою війною купили собі це авто але виїхали і машина простояла приблизно пів року коли зрозуміли що ця війна завтра після завтра не закінчится то вирішили ї продати а я шукав на той момент машину і ця мені підійшла як то кажуть те що доктор припиcав))) договорились я купив звичайно що прийшлось вложити в неї щоб я бачів ту машину яку шукав. заміна всіх стойок пружин вся ходова, капремонт рульової рейкі . щеплення все в зборі що там іде до нього вижимне ітд і тп.заміна всіх наявних рідин які в ній тількі були. доречі сідушкі в неї в шикарному стані тому щоб їх не вбивати одів чохли майже 200? дав. одівав сам зняв всі сідушкі покі сідушкі зняті подумав чому б не випрати весь войлок тому зняв його повністью з виносом на двір) покі був знятий войлок пилососив дно невидно навіть грамулькі іржіподумав про себе якщо вже все знято чим би то його обклеяти )))поїхав в авто магазин купив вібро шумоізоляціі обклеяв все дно потім вже пішло все в зворотньому порядку випраний висушений войлок. і тд і т.п. доречі єксперементував з докупними підлокотніками було їх декілька і все воно нідочого тому купив і замінив весь тунель вже з повноцінним підлокіом і розетка ще плюс одна в бардачку одна посередині тунеля і одна 'штатна в ніше я к була на попередньому місці. коврикі салон EVA. машина їде гарно як на газу так і на бензині . газ ставив приблизно 550? нежалів для неї нічого . магнітофон оригінав замінив на сучасний доставив камеру в ручку багажніка так що задом здавати безпечно тому що все як на долоні. машина має деякі ньюнси по кузову але як брав думав з часом зроблю але війна вносить свої корективи . машина не гримить їде збито тримаєтся купи
Ford Focus 1.6 бензин | Надійний та доглянутий автомобіль Продам власний Ford Focus у гарному стані. Авто у володінні 5 років — використовувалось бережно, обслуговувалось вчасно. Двигун 1.6 бензин — економний та надійний Пробіг: 181 тис. км Колір:Royal Grey Охайний та доглянутий салон Хороша комплектація: * кондиціонер (заправлений, працює відмінно) * підігрів переднього та заднього скла * парктроніки * мультируль * автозатемнення дзеркала заднього виду * датчик дощу По технічній частині: * обслуговувалась якісними запчастинами * виправлені типові “болячки” кузова цієї моделі * новий акумулятор * свіжі гальмівні колодки та диски Є незначні сліди експлуатації (сколи, подряпини) — нічого критичного. Переоформлення тільки через Дію Зв’язок тільки Viber / Telegram
Вітаю, продаю власне авто в охайному і гарному стані, економічне і надійне, ТО пройдене 3 тис. км назад, стоять нові гальма і нова гума мішлен, наступний власник буде задоволений авто
Продам форд фокус 3! Чистий салон! За машиною стежили та доглядали! Встановлено дорогий газ, що робить автомобіль майже електрокаром витрати газу всього 7-8 літрів! Пройдено великий щось із заміною грм! По машині все працює ідеально та чітко! Офіційний автомобіль купувався в автосалоні в Україні! Гарний чорний колір!
Пригнаний з Німеччини,двигун 1.6 МПІ, без пробігу по Україні, сертифікат в наявності, готовий до постановки на першого власника в Україні. Кузов в рідній фарбі, без іржі та корозії. Скло все рідне лобове також. Салон збережений без пошкоджень виглядає новим. Двигун 1.6 МПІ працює тихо масло не бере. По електриці все працює, помилок немає.Ходова збита, вкладень не потребує.Гарна комплектація, двохзонний клімат контроль, підігрів сидінь, датчик світла, датчик дощу, сервісна книжка, два ключі.
Продам авто Ford Focus 2008 рік випуску, бензин- газ, центральний замок, 165000км пробігу, другий власник. Прошу контактувати на Viber.
Можливий обмін на автомобіль з автоматичною коробкою передач. Один власник в Україні (пригнане з Польщі, де теж був один власник). Авто приганялося особисто для себе. Без ДТП, кузов у рідній фарбі, жодного підфарбування немає, ніколи не полірувалась, жодної шпаклівки. Кузов не гнилий. Пробіг рідний, можна переконатись по оригінальній ходовій задній. Замінено щеплення, ходова з переду зроблена. Скло все рідне, включаючи лобове. Двигун, коробка передач – усе працює гарно. Встановлена система Nokia – зручне підключення телефону до штатної магнітоли. Система контролю тиску в шинах (штатна) Комплект літньої гуми в подарунок. Два ключі та сервісна книжка додаються. Тоновані вікна професійно Є сліди використання: тріщина на лобовому склі, незначно загнутий поріг, невелика вм'ятина на правому крилі, маленькі рижики на задніх дверях (нічого не приховується). лак на бампері і потертості (дивіться фото).
1-й власник, оригінальний пробіг, ремонт ходової на 198 тис. км, заміна комплекту ГРМ з помпою на 192 тис. все записано в сервісній книжці! газ вписаний в техпаспорт розхід в місті 11л/100 км. Машина в таксі не була! продаж у зв'язку з покупкою нового авто на автоматичній коробці! Розумний торг!
