- 363 тис. км
- Нова Водолага
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані.
Авто в гарному стані.
ГРМ, помпа, масло, фільтри замінені, є зимова резина.
Продам Форд фокус ||| покоління. Пригнаний з Голандії перший власник в Україні,розмитнена. тел.
Гарне авто для молоді...всі питання за телефоном!
Ford Focus 3 2013 року, авто в досить доброму стані як технічно, так і візуально, по кузову стан гарний, але не ідеальний, оскільки авто не нове. Не помальована жодна деталь. Замінив масло, ГРМ, новий акумулятор. Поміняв всю ходову цього року, тобто технічний стан близький до ідеалу, поміняв повністю ЩЕПЛЕННЯ з Демфером. Вкладень не потребує. Обмін не цікавить, тільки продаж
Пригнаний в грудні 2021 року з Голандії, відтоді в одних руках. Технічно без нарікань, двигун і КПП працює тихенько, без лишніх звуків. 5 тис. км. тому замінено ГРМ, всі оливи і фільтра, а також передні амортизатори. Салон не зачуханий, хімчисток не бачив. Ззовні є два незначні недоліки на задньому бампері і лівому крилі (на фото видно), а так в вигляд супер, без рижиків і гнилі. До авто є 2 ключі і сервісна книжка. Обмін на більше авто, універсал, або позашляховик!!!
Сімейний автомобіль, вкладень не потребує.Круїз контроль, кондиціонер, підігрів сидінь, мультируль
Продається Форд Фокус, універсал, 1.6 бензин, 27.08.2022 перша реєстрація, перший власник в Україні, рідний пробіг, докатка в багажнику, зимова резина - один сезон, підігрів сидінь, авто-омивач фар. З пропозиціями та питаннями - дзвоніть та пишіть. Можливий обмін в обидві сторони. Розгляну на обмін авто/мото техніку.
Авто в хорошому стані...Не бита,не фарбована...Була пригнана з Бельгії...
Вітаю. Продам свіжо пригнаний автомобіль, авто в хорошому стані, технічно 9/10, кузов як на фото, є пошкодження лівого заднього крила, не критично, поторгуємось тільки біля авто. Рідний пробіг, новий комплект щеплення та нове масло у коробці. Круїз, кондиціонер, підігрів сидінь та лобового.Розмитненне, готове до переоформлення на нового власника. Якщо маєте питання звоніть пишіть.
Продам Форд фокус виїхала з салону 01.2008 року. Авто в сім'ї 8 років - всі 8 років мастило замінювалось кожні 10 тисяч. Машинка обслуговувалась вчасно. По мотору взагалі питань немає- під час 10 тисяч щуп в авто на одному рівні ( не зменшується взагалі). Газове обладнання обслуговувалось в лютому місяці 2025 року. По ходовій все що потрібно було замінювалось вчасно( наразі питань не має). Єдиний мінус даного авто поліз лак на даху ( немає часу цим займатись). Причина продажу (потрібне авто 7 місне) В допомозі з продажем не потребую.
В продажу Форд Фокус 2007-ого року. Автомобіль технічно в гарному стані, ходова частина без питань, двигун і коробка в гарному стані. Росхід газу 10л по місту. Передній електопакет, конд. працює добре, гарне тонування. 2 комплекта гуми. Є декільна моментів по косметиці, видно на фото, тому і ціна знижена. Автомобіль експлуатується щоденно,проблем немає. Кому цікаво-дзоніть, також писати можна в будь-який месенджер. Всім добра!
Машина в доброму стані -сів і поїхав. Комплектація - підігрів сидінь, підігрів лобового скла, кондиціонер. Все робилося вчасно з використанням якісних запчастин.
Автомобіль від власника,повністю обслужений,завжди в роботі. На авто грошей не жалілося,все що потрібно замінено,кліма дує відмінно. Все обслуговування проводилось по регламенту!!! За більш детальною інформацією телефонуйте. Можливе переоформлення через Дію!!!!
Продам хороший автомобіль, в хорошому стані всі деталі по телефону)
Автомобіль пригнано з закордону осінню 2025, технічно в чудовому стані, по кругу стоять нові тормозні диски і колотки, перебрана повністю ходова, замінено передні два ступечні підшипники,стоїть нова резина, є ще один комплект коліс, на машину грошей не жалів, кожен день на ходу, торг на каву
Авто для сім'ї,комфортне, вкладень не потребує, робить усе що в ньому є, грошей не жаліли,є до неї 2 комплекти колес, зима та літо.Перекупщики просьба не тревожить.
Продається Форд Фокус. 1.6 Газ/бензин. На ходу, двигун в нормі, свічки, провода нові. Є недоліки по ходовій і по кузову.
Авто в хорошому стані. Ходова повністю обслужена, без жодних зауважень. ГРМ поміняно, масла/фільтра теж. Питань по коробці і двигуну теж нема. По кузові є малі нюанси, деталі в приват. За час користування авто жодного разу не підвело. Дзвінки через Viber або WhatsApp
