- 268 тис. км
- Острог
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Надійне авто, без дтп. Все працює. Кондиціонер, підігрів лобового скла. 5тис км замінено грм помпу масла фільтра.Переоформляється. Стоїть зимова резина, відїздив 1 сезон + комплект літньої.
Надійне авто, без дтп. Все працює. Кондиціонер, підігрів лобового скла. 5тис км замінено грм помпу масла фільтра.Переоформляється. Стоїть зимова резина, відїздив 1 сезон + комплект літньої.
Продам власне авто. Одразу попереджаю, що авто не намите, оскільки знаходжусь на службі і часу на це немає. Авто стояло майже рік бо користуюсь іншим. Автомобіль купувався на авторинку у Вінниці, пригнаний з Німеччини. Масло з усіма фільтрами замінене 1 тис. км тому разом з ременем ГРМ та помпою (зробив заміну для перестраховки), свічками. Замінений акумулятор(рідний здох, бо зиму простояв в авто) Авто подобається своєю невибагливістю. В будь-який час готова їхати куди потрібно без нюансів. Літня нова гума, пробігу майже немає (Сербія) Також є зимова резина, також з мінімальним пробігом (Сербія) - 150$ Показати авто особисто не можу, але його можна оглянути в Зарванцях за попередньою домовленістю. Нюанси по авто: 1- задня передача буває вмикається зі звуком 2- тут важливо розуміти, що ці двигуни мають болячку, постукування при роботі. Ті хто користувались цими двигунами, знають що авто нормально їздить з цим. На декількох сервісах перевіряв і сказали теж саме. 3- наскільки пам?ятаю перевірку перед покупкою, виявили тільки маленький підкрас на задньому правому крилі, там помітні мілкі царапини покриття. Більше нічого не помічав. Зв?язок можливий в будь-який день, головне не раніше 11:00.
Продається Форд. 1.5 тис. дол. ********** Олександр. Пробіг 360000. 2008р. Ходова вся замінена в жовтні 2025. Не працює компресор кондиціонера (можливо компресор можливо просто запобіжник). Ліва сторона вся ржава ( це місце удару). Правий поріг зчесаний об лежачий стовп. Днище по лівій стороні в поганому стані. Горить чек акумулятора, але заряд дає. Періодично видає чек поломки двигуна ( треба пропаювати плату під приборною панелею, бо як постукати пальцем по спідометру чи екранчику то помилка зникає). Бензин 1.6. Треба новий акумулятор.
продаю автомобіль, який має хороший технічний та візуальний стан Двигун,коробка,ходова,без зауважень Повністю обслужений та не потребує вкладень. Деталі по телефону ********** - Леонід
Продам Форд Фокус 2 рестайлінг в кузові хетчбек з мотором 1.6 бензин. Пригнаний мною в Україну в липні 2022 року. В хорошому стані вкладень не потребує. Всі розхідники мінялися вчасно. Мотор працює рівномірно масла не бере. Коробка переключає плавно. Кузов без корозії в гарному стані. Не великий пробіг та не скручений. Салон не зачуханий. Реальному покупцю торг біля капота
Машина на свої роки в хорошому стані вкладень не потребує є мінімальні сколи по кузову а так сів поїхав детальніше за ном тел
Продам власне авто Ford Focus 2-го покоління в доглянутому стані в максимальній комплектації. Шкіряні сидіння, шкіряне кермо, двох зонний клімат контроль, авто оснащене адаптивними ксеноновими фарами, галогенними фарами, люком. Є підігрів передніх сидінь, електрорегулювання водійського сидіння. Кожна кнопка в автомобілі працює. Двигун 1.6 бензин найбільш надійний та економний. За час користування авто заправляється тільки якісним бензином. Мастила від заміни до заміни не бере. Що було замінено: заміна ГРМ, передні та задні стійки, хто знає, то на автомобілі багатоважільна задня підвіска, вона була замінена вся повністю. Авто робилось для себе, коштів не шкодували. Авто на оригінальних титанових дисках R16 з хорошою зимовою гумою GoodYear. В комплекті є літня гума на дисках R15. Користуюсь авто рік, по машині питань абсолютно ніяких не було. Обслугогувався вчасно на сервісі. Хто придбає - буде абсолютно задоволений. Перекупам та майданчикам прохання не турбувати. Торг звичайно присутній.
Продам комфортне в доглянутому стані . Двигун економний, працює добре, масла не бере. Ходова в чудовому стані. Охайний салон. За більш детальною інформацією телефонуйте
Авто пригнане з Німечинни,без пікрасів,брав для себе росхідники всі поміняні,масло в коробці в тому числі,стан авто супер,хто хоче дзвоніть.
авто не брало участь у аваріях .повністю в рідній фарбі . на порозі легка вмятина .всі шкла і фари рідні. мотор масло не бере , в авто не курили торг присутній.
Автомобіль у доброму стані, економний та надійний. Кожного дня на ходу. Є нюанси по кузову. В ДТП не була. Другий і єдиний власник в Україні. Вчасна заміна мастила і всіх розхідних деталей. В минуло році перебрана ходова. Салон доглянутий, комфортний. Витрата пального низька, що робить авто дуже вигідним для міста та подорожей. Більше деталей за телефоном.
Авто в доброму станi. один власник з салону. два комплекта колiс зима метал лiто титани. мотор працюэ вiдмiнно газу небуло .кондицiонер працюэ. Можливий торг
Авто у власному користуванні 4 роки. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, не димить, мастила не споживає. Ходова частина в належному стані, обслугована. ГРМ, помпа та щеплення з вижимним підшипником — замінені. Технічне обслуговування проводилось вчасно: масла та фільтри змінювались регулярно. Вихлопна система повністю замінена — від гофри (резонатор та інші елементи). Салон у хорошому стані, збережений, без значних слідів зносу. Комплектація: * підігрів дзеркал * підігрів лобового скла * підігрів заднього скла * кондиціонер * двозонний клімат-контроль Екологія на місці — каталізатор присутній. Додаткова інформація — по телефону (бажано після 17:00) або в Telegram. Торг можливий біля авто.
Гарне, доглянуте, надійне авто. Кого цікавить звертайтесь за телефоном або пишіть у телеграм.
Перший власник в Україні, пригнаний у 2023 році. Технічно в гарному стані ,замінено все що потрібно було (ходова,ГРМ,АКБ, щеплення в зборі -все нове). Два комплекти дисків та гуми, два ключа тільки повне переоформлення . Всі нюанси по кузову є на фото
є проблема із задньою дверкою, замятість, можливий торг
Офіційний
