- 248 тис. км
- Самбір
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані,детальніше по телефону
Авто в доброму стані,детальніше по телефону
Добрий день ! Пропуную вашій увазі хорошу машину я власник . Пригнана в 19 році . Мотор хороший , ходова теж , кондеціонер працює заправлений , по електриці все ок , стіклопіднімачі всі працюють , салон чистий . Є нюанси по кузову , одна дирка в карнізі та рижики на задніх арках на фото видно але кузов живий .
Продаю свій автомобіль. комплектація "Чиа" Датчики дощу та світла, підігрів сидінь, двухзонний клімат, двухдінова магнитола з екраном, передня та задня камера, передні та задні парктроніки, тоніровка, повний електропакет, круіз-контроль, 17 диски. Є газ та бензин. Два роки користуюся, в основному на роботу з роботи. Причина продажу, хочу Форд 3 покоління
Авто ціле, без ДТП , по кузову є дрібні моменти відповідно до віку авто, кузов не гнилий, дно не іржаве. Двигун 1.6 простий атмосферник, масло не їсть від заміни до заміни, грм з помпою замінені 10тис км назад, також замінені свічки і ВВ провода, на двигун довстановлена кришка на провода від вольво щоб не потрапляла волога . Підвіска в нормі, але підстукує рейка ( це в фордах часта болячка). З авто віддаю 2 літні шини з дисками доїздити і 2 нові передні аморти Я власник , переоформлення
повністю справний і обслужений автомобіль. двигун сухий без підтікань чи запотівання. грм замінений . колодки по колу замінені. ходова без посторонніх звуків. тонована поколу з лобовим. приємна витрата палива.плюс комплект коліс на зимовій гумі. з питаннями звертайтесь по телефону.
доброго дня пропоную вашій увазі доглянутий та обслужений автомобіль в чудовому збереженому стані все працює добре двигун коробка в доброму стані во кузову не гнилий лакофарбове покриття добре резина добре майже нова на титанах салон чистий не прокурений є навігація українською читає знаки фільтра масла тільки замінив акумулятор хороший ходова добра авто варте уваги ********** Дмитро
Продаю власне авто яке у сім?ї більше 3 років , якщо зацікавило телефонуйте Площадкам не торбувати!
свіжопригнанна розмитненна без пробігу по Україні 100% оригінальний пробіг готовий до будь яких перевірок двигун, коробка, зчеплення, ходова взагалі без зауважень авто варте уваги датчики дощу та світла двох зонний клімат контроль підігрів лобового електрорегулювання дзеркал та підігрів якісна дорога магнітола торг
Технічно справний, робить все що в ньому є, кондиціонер заправлений та працює
Хороший тихенький економний та вмістимий автомобіль Який за 3 роки ніразу не підвів Недавно замінено масло Обслужена ходова Свіжа страхівка Власник по документах Розхід 5 літрів
авто в хорошому робочому стані, економна, вмістимий багажник, потужна, рілінги , підігрів дзеркал, незалежна підвіска, . Дуже зручно та комфортно їхати як містом, так і на трасі, з низів швидко набирає обертів, і гарно маневрує в дорозі, проста і зручна в керуванні. можливий торг, перекупам не турбувати.
форд у дуже хорошому стані,зроблено повне ТО, перевірка на будь якому СТО, комплектація Chia.
Продам власний автомобіль в дуже хорошому стані... тел. **********
