- 258 тис. км
- Шацьк
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина в гарному стані вложеній не потребує всі питання за телефоном
Свіжо пригнаний автомобіль з Німеччини, повністю розмитнений, готовий до постановки на облік, авто повністю в рідній фарбі, чистий та доглянутий салон, свіжа гума, кондиціонер працює, хороша комплектація, підігрів сидінь, підігрів лобового скла, круїз, старт стоп, мультикермо, дуже економна витрата палива, гарним людям гарний торг
Автомобіль в гарному технічному стані, кожного дня на ходу, є незначні питання по лакофарбовому покриттю. Два комплекти нової зимової та літньої гуми. На всі питання з радістю відповім по телефону.
Продаю авто обслужене. Мастило замінювалося раз у 8000 , ходова вся перебрана в 2023 році, рульова рейка теж відреставрована. Новий акб купувався в цьому році лютому. Кондиціонер повністю відновлений замінений радіатор та всі ущільнювачі. Також замінені подушки та грм двигуна. По кузову є сколи на фото видно. Стартер та генератор теж відновлені. Встановлений металевий захист. Тільки повне переоформлення. Машина робилася для себе.
Продам надійний,економний та доглянутий автомобіль у хорошому технічному стані. Машина повністю на ходу, двигун замінено, коробка передач без ривків, ходова без сторонніх стуків. Обслуговування проводилось вчасно, вкладень не потребує — сів і поїхав. Салон чистий та охайний, не прокурений. Авто використовувалось акуратно. Технічні моменти: двигун — без зауважень коробка — працює коректно підвіска — без проблем електрика — вся справна скло-присутня тріщина ?Документи в порядку, будь-яке переоформлення.Причина продажу — не термінова. Торг біля авто, реальному покупцю — поступлюсь. ? Дзвоніть — відповім на всі питання. Можливий огляд. Машина свіжо пофарбована
Машина в гарному стані. Великий багажник, масло замінене, віддаємо в комплекті зимові шини, коробка передач працює справно, і все інше також. Гарна музична установка, недавно замінений акамулятор на новий. Хороше авто для сімʼї.
Є сліди експлуатації, звісно є і рижики технічно без вкладень сів і полетів.
Продаю Фордика, в хорошому стані, бодрий не заїзджений. Кому цікаво телефонуйте, надам відповідь на всі питання.
Авто в хорошому стані. Пригнане в травні 2022року (є підтверджуючі документи)
Дуже комфортне та надійне авто в доброму технічному стані, по мотору та коробці питань нема, зроблено ТО(ТО кожні 7тис.). Є невеликі питання по кузову(вказано на фото), але промовілена з середини тому іржа не росте і неросповсюджуєтся. Встановлена штатна 2din магнітола. Продається на зимовій резині.Торг біля машини.Помічників з продажу не потребую, перекупів та площадки прохання не турбувати.
Власне авто.Кожен день на ходу.Два комплекта резини.Новий АКБ.Технічно без питань,все працює без зауважень.ТО проходив вчасно.Більш детальна інформація по телефону.Тільки переоформлення на нового власника.
Форд Фокус 2007р.в.Пригнаний з Німеччини. ГБО 4 го покоління. На 230т замінили ГРМ. Двигун, коробка, ходова у хорошому стані Кузов оцинкований без iржи Уся електрика справно. Кондиціонер працює. Колеса. Літо на легкосплавних дисках. Зима на металевих. Новий АКБ. Нова страховка. Власник. ТОРГ.
Продам власне авто,перший власник,авто в ідеальному стані,ходова частина,Щеплення все повністю нове,мотор та коробка в ідеалі,кузов не фарбований,авто в максимальній комплектації Titanium.Підігріви сидінь,скла (перед зад),електро регулювання сидінь,парктроніки,старт стоп,їзда в гору,комбінована шкіра,круіз контроль,складання дзеркал,та ще багато чого,до авто ставився бережно,всі росхідники замінював вчасно,за більш детальною інформацією про автомобіль,пишіть,дзвоніть.
Продається Ford Focus 2 Coupe, 2005 рік, 1.6 бензин (Пробіг: 196 Комплектація: Магнітола на Android (Car). Кондиціонер. Денні ходові вогні. Центральний замок. Підігрів дзеркал та лобового скла. Електрорегулювання дзеркал. Електросклопідйомники Доглянутий салон. Сімейна машина, щодня на ходу. свіже страхування Причина продажу: Виросли з габаритів нашого авто потрібно. 7-місне авто Телефонуйте, відповім на всі питання!
Авто від власника.Технічний стан нормальний.Вчасно обслуговується.В ДТП не було.
Авто в хорошому доглянутому стані ,їздить без нарікань ,сів поїхав , можлива провірка на СТО, по кузову легкі подряпини без корозії , усі додаткові деталі звертайтеся
