- 305 тис. км
- Житомир
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Технічно в чудовому стані! Всі ТО вчасно! Потребує уваги права сторона! Видно на фото!
Технічно в чудовому стані! Всі ТО вчасно! Потребує уваги права сторона! Видно на фото!
Тільки пригнаний з Німеччини! Повністю розмитнений,сертифікований,готовий до реєстрації! Стан дуже гарний-повністю рідна фарба! Без жодних ознак корозії! Всі вікна рідні включно з лобовим! Салон чистий. До двигуна жодних зауважень-працює як годинник!без підтікань масла.економний та динамічний!Ходова без стуків! Резина практично нова(всесезонка) Кондиціонер перевірений-працює добре!Лобове скло з підігрівом(рідне)! Хороша комплектація! Кожна кнопочка працює!
Продам Форд фокус 2 рестайлінг в гарному стані.
Прохання площадок і всім з питаннями допомогти продати авто не турбувати!!! На продаж фордік фокус МК1 першого покоління. Європа,рейстайл. Офіційно був куплений в Україні. Газ ніколи не стояв. Електропідігрів та регулювання дзеркал. Кондиціонер. Тонована якісною американкою окрім вітрового скла. Механічне блокування коробки. Поставлені нові фари з гарним світлом. Перебрана ходова. Ремонт робиться завжди для себе і не економиться на дешевих запчастинах. Крайнє обслуговування: заміна 4 стійки амортизатора , передні гальмівні диски , а також проведене повноцінне ТО. Не димить,двигун робить рівно,коробка переключає добре,куліса не розбита. По кузові проявляється ржавчина і корозія (проблема кузовів цих фордів - роки беруть своє), вказав моменти на фото. В салоні ніхто не курив. Все рідне,не фарбоване. Жодного разу не підвела. Фаркопа ніколи не було. Додам комплект 4 шин зимових. Продаю,оскільки цікавить інше авто. Продаж лише з переоформленням. Машина в моїх руках з 2021 року , крайнє переоформлення було зроблено через певні моменти , щоб зняти з себе авто. Будь які перевірки. Всі деталі за телефоном. Все буде Україна. Вдалих покупок і мирного неба.
Надійне авто, без дтп. Все працює. Кондиціонер, підігрів лобового скла. 5тис км замінено грм помпу масла фільтра.Переоформляється. Стоїть зимова резина, відїздив 1 сезон + комплект літньої.
Продам власне авто. Одразу попереджаю, що авто не намите, оскільки знаходжусь на службі і часу на це немає. Авто стояло майже рік бо користуюсь іншим. Автомобіль купувався на авторинку у Вінниці, пригнаний з Німеччини. Масло з усіма фільтрами замінене 1 тис. км тому разом з ременем ГРМ та помпою (зробив заміну для перестраховки), свічками. Замінений акумулятор(рідний здох, бо зиму простояв в авто) Авто подобається своєю невибагливістю. В будь-який час готова їхати куди потрібно без нюансів. Літня нова гума, пробігу майже немає (Сербія) Також є зимова резина, також з мінімальним пробігом (Сербія) - 150$ Показати авто особисто не можу, але його можна оглянути в Зарванцях за попередньою домовленістю. Нюанси по авто: 1- задня передача буває вмикається зі звуком 2- тут важливо розуміти, що ці двигуни мають болячку, постукування при роботі. Ті хто користувались цими двигунами, знають що авто нормально їздить з цим. На декількох сервісах перевіряв і сказали теж саме. 3- наскільки пам?ятаю перевірку перед покупкою, виявили тільки маленький підкрас на задньому правому крилі, там помітні мілкі царапини покриття. Більше нічого не помічав. Зв?язок можливий в будь-який день, головне не раніше 11:00.
Продається Форд. 1.5 тис. дол. ********** Олександр. Пробіг 360000. 2008р. Ходова вся замінена в жовтні 2025. Не працює компресор кондиціонера (можливо компресор можливо просто запобіжник). Ліва сторона вся ржава ( це місце удару). Правий поріг зчесаний об лежачий стовп. Днище по лівій стороні в поганому стані. Горить чек акумулятора, але заряд дає. Періодично видає чек поломки двигуна ( треба пропаювати плату під приборною панелею, бо як постукати пальцем по спідометру чи екранчику то помилка зникає). Бензин 1.6. Треба новий акумулятор.
продаю автомобіль, який має хороший технічний та візуальний стан Двигун,коробка,ходова,без зауважень Повністю обслужений та не потребує вкладень. Деталі по телефону ********** - Леонід
Продам Форд Фокус 2 рестайлінг в кузові хетчбек з мотором 1.6 бензин. Пригнаний мною в Україну в липні 2022 року. В хорошому стані вкладень не потребує. Всі розхідники мінялися вчасно. Мотор працює рівномірно масла не бере. Коробка переключає плавно. Кузов без корозії в гарному стані. Не великий пробіг та не скручений. Салон не зачуханий. Реальному покупцю торг біля капота
Машина на свої роки в хорошому стані вкладень не потребує є мінімальні сколи по кузову а так сів поїхав детальніше за ном тел
Продам власне авто Ford Focus 2-го покоління в доглянутому стані в максимальній комплектації. Шкіряні сидіння, шкіряне кермо, двох зонний клімат контроль, авто оснащене адаптивними ксеноновими фарами, галогенними фарами, люком. Є підігрів передніх сидінь, електрорегулювання водійського сидіння. Кожна кнопка в автомобілі працює. Двигун 1.6 бензин найбільш надійний та економний. За час користування авто заправляється тільки якісним бензином. Мастила від заміни до заміни не бере. Що було замінено: заміна ГРМ, передні та задні стійки, хто знає, то на автомобілі багатоважільна задня підвіска, вона була замінена вся повністю. Авто робилось для себе, коштів не шкодували. Авто на оригінальних титанових дисках R16 з хорошою зимовою гумою GoodYear. В комплекті є літня гума на дисках R15. Користуюсь авто рік, по машині питань абсолютно ніяких не було. Обслугогувався вчасно на сервісі. Хто придбає - буде абсолютно задоволений. Перекупам та майданчикам прохання не турбувати. Торг звичайно присутній.
Продам комфортне в доглянутому стані . Двигун економний, працює добре, масла не бере. Ходова в чудовому стані. Охайний салон. За більш детальною інформацією телефонуйте
Авто пригнане з Німечинни,без пікрасів,брав для себе росхідники всі поміняні,масло в коробці в тому числі,стан авто супер,хто хоче дзвоніть.
авто не брало участь у аваріях .повністю в рідній фарбі . на порозі легка вмятина .всі шкла і фари рідні. мотор масло не бере , в авто не курили торг присутній.
Автомобіль у доброму стані, економний та надійний. Кожного дня на ходу. Є нюанси по кузову. В ДТП не була. Другий і єдиний власник в Україні. Вчасна заміна мастила і всіх розхідних деталей. В минуло році перебрана ходова. Салон доглянутий, комфортний. Витрата пального низька, що робить авто дуже вигідним для міста та подорожей. Більше деталей за телефоном.
Авто в доброму станi. один власник з салону. два комплекта колiс зима метал лiто титани. мотор працюэ вiдмiнно газу небуло .кондицiонер працюэ. Можливий торг
