- 90 тис. км
- Київ
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Ідеальний стан. Все працює, нічого робити не потрібно
Ідеальний стан. Все працює, нічого робити не потрібно
Свіжопригнане авто ж Нідерландів !! Розмитнене та готове до постанови на нового власника ка в Україні !! Оригінальний пробіг 241 тис км Комплектація Титаніум! Підігрів лобового ! Два ключі Все сервісне обслуговування ! Стан авто супер !
Продам власне авто в хорошому стані, перший власник в Україні, за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Продаю автомобіль в доброму стані вкладування не потребую Всі питання будь ласка по телефонному номеру нижче ********** (93) 118 83 46 Петро
В продажі надійне економічне авто! По техніці зауважень немає по кузову також без проблем, салон доглянутий стеля не провиша! По ходовій також все порядок! Будь який вид переоформлення!! Детальніше пишіть телефонуйте все розповім Можливий обмін але на обмін ціна 5200$ також можлива доставка авто в ваше місто!! Якщо шукаєте авто на кожен день то це саме воно!!!! Якщо мобільний не в мережі телефонуйте на Vibe
Авто технічно в доглянутому стані Перший власник в Україні, до цього був один власник за кордоном Все що потребувало обслуговування - робилося вчасно Все що потрібно було замінити - замінювалося оригінальними запчастинами Встановлені проставки для збільшення кліренсу, металевий захист двигуна, фаркоп, є комплект зимової гуми на дисках, пластикові ковпаки Авто просте і невибагливе, ніколи не підводило Дтп не було, недоліки по кузову це сліди експлуатації, всі на фото. Хотілося б виправити але немає кому( Вікна, фари все рідне
Перший власник в Україні (авто пригнане з США році після незначного ДТП). Комплектація SE. Авто в гарному стані. АКПП гідротрансформатор 6F15, 6-ти ступенева (не power shift). По електриці працює кожна кнопка. Двозонний клімат контроль, круїз контроль, датчик світла. Камера заднього виду. Систематичне ТО з оригінальними запчастинами, здійснено заміну ременя ГРМ. Заміну мастила та фільтрів було здійснено на 70 тис. км пробігу. Можлива перевірка на будь-якому СТО
Гарне авто ніяких вкладень не потребує Всі фільтра та масла замінені ********** Оля
Автомобіль у відмінному технічному стані Сів і поїхав — вкладень не потребує. Двигун та КПП — працюють чітко, без зауважень Газ/бензин — встановлене ГБО, економний в експлуатації Електрика — все працює, нічого не глючить Кузов — у 2024 році переварені пороги, замінені крила Ходова частина — доглянута, нічого не стукає Салон — охайний, усе на місці Технічний стан: 5 з 5 Причина продажу: купівля нового авто Торг біля капота
Продаю свій автомобіль, ремонту підлягає, розбитий передок, двигун цілий
Продається Ford Focus 1.6 дизель Надійний, економний автомобіль. Двигун працює чітко, турбіна в нормі 2006 рік Вкладень не потребує, можливий пригін за попередньою домовленістю! Телефонуйте або пишіть — домовимось!
Машина на зимовій резині, мотор працює рівно Більш детально по телефону Хороший торг Вся екологія на місці
Авто як нове. Вкладень не потребує. Розповім все по телефону.
Продам власний автомобіль. Автомобіль обслужений, їздить кожного дня.
Продам Форд фокус 2013 року в універсалі з двигуном 1.6 дизель та 6-ти ступінчастою МКПП. Витрата палива трасою 4.5 л на 100км. На новій зимовій гумі. Авто як на фото, вся в рідній фарбі, та оригінальним не скрученим пробігом. З 2021 року як заїхала в Україну обслуговувалась на фірмовому СТО своєчасна заміна олії та ГРМ є сервісна книжка. Усі питання по телефону. Реальному покупцю торг у авто.
Ford Focus 2009 року, бензин 1.6, механіка. Продам авто, свіжо пригнане з Німеччини в хорошому стані. • Двигун 1.6 бензин – працює рівно, масла не бере • Коробка механічна – перемикається чітко • Пробіг – 243 000 км (оригінальний) • Привід – передній • Чистий, доглянутий салон • Кондиціонер, електросклопідйомники, магнітола Ходова частина в хорошому стані, нічого не стукає. Авто не потребує додаткових вкладень – сів і поїхав. В наявності два ключі. Документи в порядку, переоформлення без проблем.
Продаю Форд фокус 3 універсал 2011 року механіка 5 Ступка. Машинка офіційна. Купувалась на Вінер автомотів на Петровке. Повністю обслуговувана. Мотор 1.6 Duratteck економна 6-7 літрів на 100км по городу. Резина R16 зима на окремих дисках. Пишіть вайбер телеграм Я сам потім перезвоню. Усе розповім. Торг можливий
Продаю своє авто, перший власник в Україні, машина пригнана в 2022р. Авто доглянуте, технічно повністю справне та кожен день на ходу. Розхідники всі міняв вчасно (є дати усіх облуговувань в нотатках), двигун працює рівно, коробка також, по підвісці питань нема. Не працює кондиціонер. Фордік доволі жвавенький, на свої 100 коней їде бадьоро, чудово підійде як перша машина щоб навчитись впевнено керувати, або ж для тих хто хоче економне авто. Додатково зроблена шумо та віброізоляція передніх дверей, тому від музики будете кайфувати. 2 рідні ключі та комплект зимової майже нової зимової резини. Також нещодавно замінені свічки, ВВ проводи і котушка запалювання. ГРМ з помпою і роликами замінений 30тис тому, комплект щеплення замінений 10тис тому, масло з фільтрами замінене 2тис тому, тобто машина абсолютно вкладень не потребує, сіли і їздите кожен день.
