- 240 тис. км
- Опішня
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
авто в доброму стані. деталі по телефону. торг.
авто в доброму стані. деталі по телефону. торг.
Продам власне авто, по технічному стану все супер обслуговувалась вчасно, нещодавно замінив щеплення та повністю провели обслуговування газового обладнання.
Продаю власний автомобіль Ford Focus C-Max 2006 року випуску. Пригнана мною з німеччини у 2019 році. Чудовий варіант для тих, хто шукає комфортне та містке авто за розумні гроші. З документами повний порядок, будь-які види переоформлення. Машина оснащена газовою установкою для їзди на природному газі(Метан). Справний кондиціонер. Повністю справна технічно, сів поїхав. Так як машина 2006 року випуску є сліди експлуатації, на сидіннях, по кузову, котрі ніяк не впливають на технічну справність. По будь яким питанням та з метою покупки телефонуйте за номером.
продам всі деталі за номером **********
пробіг 252 тис оригінальний! у базі може світитись більший пробіг - зателефонуйте або напишіть розкажу, але оригінальний 252 000 Мотор 1,8 бензин-біобензин коробка 5ст мех Газ ніколи не стояв Встановлено сигналізацію starline із мітками(все працює через програму на любому телефоні,відображається точна позиція авто,є можливіть керувати повсністю авто мо замках гудках та світлових індикаторах,є історія поїздок і тд) Авто у хорошій комплектації Chia -двохзонний клімат контроль -кондиціонер -підігрів лобового,бокових та заднього скла -круїз контроль -панорамний дах - фари bi xenon з авторегулюванням по наклону -задні парктроніки -підігрів передніх сидінь -4 електроскло підйомники -керування мультимедією на рулі -задній ряд сидінь трансформер Також у авто із заводу є функція підігріву антифризу та салону за допомогою розетки 220(все необхідне для цього є у комплекті) У авто працює кожна кнопка,мотор та коробка працюють добре 70 тис тому зроблений капітальний ремонт двигуна.Були замінені всі прокладки,ремні,помпа Вся ходова обслужена, замінені егур,каталізаор вирізаний,антифриз та тормозна рідина замінені 25 тис тому, свічки 18 тис тому Авто в одних руках з 2020 року На літній резині на титанових колесах а також є зимова резина на штамповках та колпаках.2 комплекти ключів та 2 мітки На капоті присутні сколи від камнів, правий поріг підзамнутий,на авто сліди експлуатації але нічого критичного немає Дзвоніть,пишіть питайте,все розповім Присутній торт
Продам Ford Focus C-Max, 2004 р, 1.6дизель. 376тис. пробігу. Стан середній, потрібно займатися кузовом. Економний двигун, в авто є: кондиціонер, клімат, мультируль, центральний замок, датчик дощу. Авто на впевненому ходу. Прохання дурних питань не задавати, авто не нове, ціна символічна. Можливий обмін з моєю доплатою.
Деталі за телефоном
дет за тел допомоги в продажі не потребую.
Продам Ford C max 1. 8. Газ/Бензин.Газ вписаний. Гарне сімейне авто. Зроблена ходова замінене зчеплення.По кузову є сліди експлуатації. На питання відповім по телефону. Переоформлення обов'язкове •
Автомобіль на ходу, сів і поїхав. Щодо усіх запитань, прохання, телефонувати.
Сімейний автомобіль. Машина у відмінному стані. Купувалась у Німеччині для себе. Дуже економно. Є три функції керма. Дорога газова апаратура. Усі скла рідні. Щеплення змінено. Вся інформація по машині за телефоном.
Продам надійний автомобіль пригнаний з Німеччини в 2022році. Перший власник в Україні. Автомобіль купувався для себе. Вчасно мінялись фільтра,масла. Замінені стойки передніх та задніх амортизаторів,пружини,стойки стабілізаторів шарова, глушник з резонатором. Встановлений захист двигуна Kolchuga, Android магнітола.Круіз контроль.Зашумлена підлога.Незначні пару сколів,дрібні подряпини. Не фарбована,не бита. Зручний сімейний автомобіль. Дійсно вартий уваги.
Авто в хорошому стані. Обслуговувалось вчасно. Салон не затертий, сидіння не порвані. Хороша комплектація. Володію авто 1рік. Всі питання по телефону, або у повідомленнях. Стан авто: сів і поїхав!
Авто в задовільному технічному стані. Перша реєстрація січень 2007р. Двигун 1.8 , 4-циліндровий, 125 кс, працює без нарікань . Дуже хороша комплектація: клімат-контроль, заводське аудіо з CD, Mp3, AUX, імобілайзер,, Airbag водія і пасажира; електропакет,, протитуманки. Є всі «рідні» папери, інструкції, сервісна книжка. Проведено ТО мотора, замінено ремені та ролики, наступна заміна масла через 7 тис. км. На машині вже стоять хороші літні шини . Я власник, продаж виключно з переоформленням у сервісному центрі.
Авто в хорошому стані. Всі деталі по телефону. Покупцю хороший торг.
СІДАЙ, ТА ЇДЬ! КЛАСНЕ АВТО! НІЧОГО НЕ ТРЕБА ВКЛАДАТИ! Ідеальний тех. стан. Усі ТО проходили вчасно, завжди оригінал масло, бенз 95. ПЕРЕВАГИ ???? 1. Економічна. По місту 8-10/100км на трасі 4/6 на 100км. 2. У авто бенз та газ,, це дуже зручно. В подорожі прям крутяцька перевага. Береже кошти та нерви. Їду на газу, але не переймаюсь, коли немає АЗС. На газову установку є сертифікат. 3. ГРМ у 2023 поміняли. 4. Якщо плануєте перетинати на ній кордон, без проблем. Вже 3 рази їздили на ній у Європу. 5. Придбали універсал випадково, бо не знайшли іншу легкову автівку у більш достойного варіанту по тех. якості. Навіть не уявляли, яка важлива це буде фішка. Не можливо передати, скільки речей ми перевезли. Якщо у вас немає такого досвіду, то в її розміри в середині не можна повірити???? Ми в неї пів квартири за один раз запихували???????????????? 6. Дуже зручно для тварин. 7. Надійна. Комфортно на ній їхати 110/120, але було 140/150км на годину. 8. Бампер покритий спец плівкою, на зад також залишилась плівка, тільки руки не дійшли поклеїти. 9. Ключів 2шт., але на один з них інколи вибивало помилку, то він як НЗ залишився. 10. Легка в керуванні. Це перша машина у нашій родині гарно було на ній вчмтися. М'який руль, гарно йде в повороти, легка в паркуванні. 11. Принесла багато ресурсу нашій родині й ми їй дуже вдячні. Не за які кошти не хотілося б з нею прощатися, та придбали будинок, а там немає дороги. Тепер шукаємо щось типа джипа. НЕДОЛІКІВ НЕМАЄ, хіба що є подряпини (на фото видно) До речі, краска фабрична. Обов'язково пришлю відео. Перед продажем зроблю чистку салону;) А! Ім'я цієї дівчинки Клубнічка???? НА НОВОГО ВОЛОДАРЯ ЧЕКАЄ ПОДАРУНОК: Майже нова зимова гума????
Авто без підкласів.
Продам свій сімейний автомобіль, в доброму технічному стані. Володію автомобілем з 2015 року. Офіційний. Своєчасна заміна мастила та фільтрів. 6000км тому заміна ГРМ, подушок двигуна, стійок стабілізатора, 2000км тому заміна кермової рейки, насосу та трубки ГУР. Чотири місяці тому замінено газові паливні форсунки. Оригінальні диски R16. Більш детально розповім по телефону.
