- 154 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.24 л.
- Ручна / Механіка
Купувався у офіційного дилера. Обслуговувався на сервісному центрі Форд. Машина обслужена, сів та поїхав. Є питання телефонуйте.Комплект літньої гуми в додачу.
Купувався у офіційного дилера. Обслуговувався на сервісному центрі Форд. Машина обслужена, сів та поїхав. Є питання телефонуйте.Комплект літньої гуми в додачу.
Все працює по всім питання по телефону Другий власник в Україні
Один власник з салона! Два ключа! Зроблено велике ТО грм помпа масло свічки усе замінено 2 тис км назад! Хороше дуже економічне авто! Продаж у звязку із покупкою нового авто! По авто нічого робити не потрібно! Без дтп! Хороша нова гума! Двигун та ходова в нормі! Переоформлення в сервісному центрі! Торг на каву!
Перша регістрація 2016 рік березень Продаєм наш сімейний автомобіль . Причина продажу , дружина закордоном має вже іншій автомобіль . Наразі немає потреби в цьому авто . Заміна передніх амортизаторів , нові передні тормоза , колодки та диски . Подушка двигуна . Літні на зимові шина Алюміний , з датчиками тиску в шинах . Фари та частково капот були заброньовані в плівку з самого виїзду з автосалону . У авто був німецький ТЮФ . Задок ще орігінал тормоза . Звʼязок WhatsApp Одні руки .
Пропоную Вам чудовий автомобіль. Авто куплене в офіційного дилера в місті Хмельницький. Присутня вся офіційна історія обслуговування. Я другий власник. Автомобіль в чудовому технічному стані. Обслуговувався завжди вчасно та якісно. Весь автомобіль в рідній фарбі. В наявності два комплекти гуми зима/літо. Два ключі. Більш детально по телефону.
Ідеальне авто для міста,в хорошому технічному стані,невеликий расход палива. До машини також віддам комплект зимньої резини. Продаю в зв?язку з переїздом.
Продаю автомобіль Ford Fieasta VI (MK7/MK7.5) 1.0 EcoBoost. Авто офіційне з автосалону. Вироблене в Німеччині. Є сервісна книжка. Пробіг рідний, не скручений. Автомобіль повністю обслужений. Деталі по телефону. Росхід пального по місту 5,5-6л. Перекупів прохання не турбувати. Майданчики прохання не турбувати.
Авто пригнане з США, з мінімальними пошкодженнями. В Україні було два власника але фактично весь час в одній сім?ї. Авто в гарному стані, гаражне зберігання. Встановлене ГБО 4 покоління. Для зручності паркування встановленні парктроніки. Фільтра та мастило змінювалося вчасно. Новому власнику нова літня резина, зараз на зимовій. Авто застраховане до вересня . Перевага авто малий розхід топлива. Решта запитань по телефону.
Я є другим власником цього автомобіля в Україні та володію ним уже 4 роки. Автомобіль обслуговувався вчасно та відповідально на офіційному дилерському сервісі. Кожні 10 000 км проводилася заміна моторної оливи та всіх необхідних фільтрів, включно з паливним фільтром. По ходовій частині були замінені пильники, відбійники, втулки стабілізатора, стійки стабілізатора та важелі підвіски. По гальмівній системі замінено передні гальмівні диски та гальмівні колодки. Після придбання автомобіля було виконано повну заміну комплекту ГРМ разом із помпою. Усі роботи проводилися своєчасно. Наявні документи та підтвердження виконаних робіт з технічного обслуговування. Екологічні системи автомобіля повністю збережені та працюють у штатному режимі. Пробіг оригінальний, жодного разу не коригувався та не скручувався. Двигун працює справно, моторна олива від заміни до заміни не витрачається. Кузов у хорошому стані, корозія та іржа відсутні. На автомобілі присутні незначні сліди експлуатації, які відповідають його віку та пробігу. Автомобіль більше експлуатувався короткі дистанції на трасі, ніж у місті. Стиль водіння спокійний та акуратний, без агресивної експлуатації. Автомобіль наразі оснащений літньою гумою. Разом з автомобілем передаю: комплект зимової гуми; відеореєстратор; комплект для технічного обслуговування; другий комплект зимових килимків. Автомобіль доглянутий, технічно справний та не потребує термінових вкладень. Торг біля автомобіля. Більш детальну інформацію надам по телефону. Відповім на всі запитання.
Авто в гарному стані. Куплена у 2016р. По факту я 3й власник. ГРМ з помпою замінено. Нові всі амортизатори. Новий АКБ. Салон в ідеальному стані. Технічно нічого робити не треба. Невелика витрата палива, що досить приємно в наш час. Компактне авто, зручно паркувати, в той же час місця вдосталь навіть з великим зростом. Два комплекта нової резини (літо+зима). Все працює. Є сервіска. Торг у авто.
Економне авто для міста, витрата палива 5.5л/100км. Салон в нормальному стані не затертий,по кузову є невеликі вимятини, без підкрасів. Ходова не гримить, по двигуну/коробці питань немає.
Продаю власний, компактний та надзвичайно економний автомобіль Ford Fiesta 2015 року випуску. Ідеальний варіант для щоденних поїздок містом та комфортних подорожей ! Двигун : 1,5 ТDCi (турбодизель) - - надійний, тяговитий та невибаглевий. Витрата пального: місто - 4,5 - 5 л/100 км траса - 3,5- 4 л/100 км Пробіг : 148057км ( 100% оригінальний, готова до перевірок на будь якому СТО) Коробка передач: Механічна Стан обслуговування: Автомобіль повністю обслужаний, технічно без зауважень та не потребує жодних капіталовкладень. Масла, фільтра вчасно замінені, замінений ремінь ГРМ, акумулятор поміняний в 2025 році. Усі функції, кнопки та кондиціонер працюють бездоганно. В авто не курили. Є датчики тиску в шинах, але непрацюючі. Машина дуже маневрена, легка в керуванні та паркуванні. Новий власник буде максимально задоволений комфортом та витратою пального!
Продам авто доньки в зв'язку з її виїздом за кордон. Гарний технічний і загальний стан, все працює, вкладень не потребує. Стоїть ГБО, камера заднього виду. Комплект гарної зимової гуми. Дуже комфортне та економне авто.
Машина в гарному доглянутому стані. Власник. по ходової,двигуну,коробці питань немає. В ДТП участі не брала,вся ріднему окрасі.
По кузову без нарікань, АКПП та ДВС працюють ідеально, ГБО 4го покоління, кондиціонер заправлений. Телефонуйте та пишіть у будь-який зручний для вас час
Продам власне авто,технічно в справному стані,багато чого робилося,детальніше по телефону Можливий обмін на бус-пас
Авто в гарному стані перший власник в Україні.Технічно в чудовому стані встановлена гбо 4 покоління,авто надзвичайно економне та різве.Прекрасна музика,блютуз є,гарна підсвітка всього салону,можна змінювати кольори підсвітки,коробка автомат працює ідеально. Було замінено грм 15тис км тому,масла фільтра.Є 2 комплекти резини,зимова відкатала один сезон.
