- 205 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.4 л.
- Не вказано
Продається Ford Fiesta. 2006 року. Машина не потребує вкладення. В гарному стані. Кондиціонер Електро стекло підйом Ксенон фари Ксенон противотцуманні фари Всі питання по телефону.
Продається Ford Fiesta. 2006 року. Машина не потребує вкладення. В гарному стані. Кондиціонер Електро стекло підйом Ксенон фари Ксенон противотцуманні фари Всі питання по телефону.
Гарне авто як на свої роки. Невеликий розхід палива. Економне та надійне авто.
Продаю власний автомобіль Ford Fiesta, 2011, комплектація Comfort, ,куплений у салоні Ford у м.Одеса у2011 році.Одна власниця . колір Авто білий. ABS, імобілайзер, бортовий комп'ютер, регулювання нахилу фар.центральний замок, ключ з дистанційним управлінням центрального замка, підігрів заднього скла та бокових дзеркал, регулювання сидіння водія за висотою, регулювання керма по висоті та вильоту,кріплення для дитячого сидіння ISOFIX, Задній парктронік. Сигналізація. Авто зберігається на паркінгу. Є невелички сліди експлуатації на кузові . треба покрасити кришку дзеркала.
Продаю Ford Fiesta, 2009 року. Продаю чудовий, надійний та економічний хетчбек у гідному стані для свого віку. Чистокровний «німець» (збірка Германия), що гарантує високу якість металу та збірки. Машина ідеально підходить як для міста, так і для водіїв-початківців: маневрена, легка в паркуванні та недорога в обслуговуванні. Технічна частина: Двигун працює рівно, не «троїть», масло від заміни до заміни підливати не доводиться. Коробка працює без нарікань, всі передачі перемикаються чітко. Підвіска повністю обслужена, їде м'яко, нічого не гримить. Кузов: Для 2009 року кузов у дуже хорошому стані. Пороги, арки та днище цілі. Є природні сліди експлуатації (дрібні сколи), які відповідають віку, але нічого критичного. Viber/Telegram/WhatsApp
Машинка в хорошому стані терміновий продаж торг доречний біля машинки
Продам хороший надійний економічний автомобіль FORD FIESTA 1л. По машині багато чого було зроблено, було замінено повністю гальмівна система, передні гальмівні диски, колодки по колу, передні та задні стійки фірми KYB, зчеплення, новий акумулятор, повністю було зроблено ТО!!! Рідні стекла! Безпека вся ціла!Технічно повністю обслужена і не потребує абсолютно ніяких вкладень! кондиціонер заправлений, а так же була замена нової хорошої летней резини, ремінь ГРМ, були замінені подушки мотора, була заміна свічок і багато різних дрібниць. Стоять хороші Led лампи, центральний замок, Електра дзеркала, електро пакет, коректор фар, хороша AUX музика, чудова витрата по трасі 5,5л., міський цикл 6,5л. По документах повний порядок, я господар. Мінімальний торг біля капота!
Фієста в відмінному технічному та косметичному стані. будь-яке ТО. нещодавно пройшла техобслуговування. встановлена android магнітола та хороша аудіосистема. комплект зимової гуми (проїхали 1 сезон) та комплект літньої гуми, куплений місяць тому в подарунок. встановлена камера заднього виду. кондиціонер працює відмінно.
Прикольна міська машинка, техніка без питань, по кузову є сліди експлуатації, витрата дуже приємний 1000 грн на тиждень, фаркоп, пічка дме, коректор фар, ел склопідйомники, ксенон, кондиціонер, електро дзеркала, 6 динаміків, магнітофон aux, Bluetooth, чистий охайний солон, на титанах! Для своїх габаритів, дуже місткий автомобіль, задні сидічки складаються, можна перевозити вантаж, 5 осіб комфортно розташовуються в салоні. За ці гроші дуже гідний, швидкий автомобіль, з невеликою витратою палива, керується як картинг, але приємніше за рахунок гідропідсилювача
комплектація SE, автомат, 6л витрати палива. мультимедія з Carplay. пошкодження на фото.
Всі питання по телефону.з переоформленням +**********
Авто у доброму стані. Вкладень не потребує. Проведено обслуговування авто.
Продаю свій перший автомобіль Ford Fiesta 2007 року. Машина використовувалась переважно для поїздок по місту (возити дитину в садок), тому експлуатація була спокійна та акуратна. 2,5 роки тому зроблено капітальний ремонт двигуна - працює добре, без нарікань. Обслуговувалась вчасно. Є подряпини по кузову (виключно косметичні, дитина постаралась). До мене авто було пошкоджене ззаду. Ідеально підійде як перше авто або для міста (компактна).
Авто на ходу, по ходовой практически все новое (вложений не требует), двигатель без проблем, масло не ест (вложений не требует). Есть моменты по кузову. В такси не работала. Плохо работает ручник. Только с переоформлением. Рассмотрю варианты обмена с моей доплатой (до 1000$). С вопросами звоним или пишем на вайбер.
