- 220 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.6 л.
- Не вказано
Тільки переоформлення. Встановлено 4 покоління ГБО, дуже актуально в наш час, значно економить бюджет. Два комплекти коліс з протектором 80% на дисках + докатка. Електрика справна, всі функції працюють, кондиціонер працює. Підвіска зібрана, не стукає, все ще рідне, окрім того що в списку. Машина ніколи не підводила. Мотор підїдає мастило, але рахую це не значною платою за пересування. Потребує ремонту кузова (поріг, арка, низ крил). Страховка дійсна до 31.01.2027р. 03.2026 – замінено сальники (оригінал) правої і лівої напівосі та мастило в коробці 02.2026 – замінено редуктор гбо 07.2025 (141900 км) – замінено передні пружини разом з опорами і опорними підшипниками 10.2024 – замінено два ступичні підшипники та підвісний підшипник 02.2024 – замінено комплект зчеплення (Valeo корзина, диск, вижимний), замінено термостат (оригінал) з корпусом 12.2023 – кап ремонт головки (при заміні свічок скололась кераміка з свічки, попала під клапан і зігнула його, довелось робити кап ремонт (нові всі клапана, направляючі, стаканчики, прокладки, сальники), замінено помпу, ремінь ГРМ і привідні ремні, корпус охолодження, свічки, антифриз 11.2022 – замінено радіатори мотора і кондиціонера 03.2022 – нова літня і зимова резина 04.2021 – замінено бачок антифризу (оригінал), тормозні колодки з дисками, рідину ГУР
Продаю автомобіль який належить дружині. Форд фієста 2017 року випуску Америка. Двигун 1.6 автомат бензин, пробіг 110000 км . Дружина другий власник в Україні, чорний колір, на легкосплавних дисках 15 радіус ризини. По двигуну і ходовій нарікань немає, авто по колу затоноване, коли купили авто поставив хороший металевий захист двигуна, масло поміняне 8 тис км тому, по пошкодженням були поміняні передні праві двері, в цілому авто досить в непоганому стані, затрата палива в середньому виходить 6,5-7 літрів на сто км. Хороший надійний двигун, коробка працює без нарікань. Продаю з приводу бажання купити більше авто, тому продаж не терміновий. На всі питання по автомобілю відповім відверто . Телефонуйте !!!
Другий власник з січня 2021 року, пробіг рідний, з якого більшість по трасі, що добре для дизельних автомобілів, замінені усі агрегати відповідно до пробігу! Обслуговувалася завжди вчасно хорошими запчастинами і тільки професійно на СТО. Є повна історія ТО (на останніх фото). Екологія (каталізатор і ЕГР) не вирізалися. Двигун та турбіна у хорошому стані - потреби у капремонті немає. Кондиціонер працює. Щойно замінено комплект зчеплення. Кузов має деякі проблеми, але вони не критичні, перший власник робив ремонт кузова і часткову покраску по низу. Літні шини на легкосплавних дисках, зимові - на металевих. Цивільне страхування свіже - до 01.2027р. Ціна відповідає технічному стану. Авто не для експлуатації тільки у місті, оскільки це дизель - то йому потрібен змішаний або заміський режим роботи. Щойно професійно відновлені фари-шліфована полірована і поклеєна бронеплівка. Станом на зараз не потребує вкладень.
До вашої уваги Ford Fiesta 1.6 Tdci 2009 р. в комплектації Titanium. Перший власник в Україні, привезена з Данії у сепні 2021 року. Економічне авто в хорошій комплектацї з доглянутим салоном: підігрів сидінь та лобового, круїз котроль, оброблене днище антикорозійкою, стильні легкосплавні диски, резина літо і зима.
Продаю своє авто, привезена з США у 2021 році. Їздила в основному по місту, регулярний ТО. Додатково віддам зимові шини. Чудова машина для міста з неймовірним синім кольором ) Вирішила продати , бо хочу вже оновитись ) Перекупів не турбувати ! Це ідеальне авто для міста та як для першої машини
Продам власний автомобіль. Пригнаний з Швейцарії, перший власник в Україні. Комфортна, доглянута, економна. Було незначне пошкодження задньої правої сторони (дверка, крило). Літня резина на 16 - тих титанах, зимова на 14 - тих дисках. Замінено ГРМ, масло в коробці передач. Торг присутній.
Авто в дуже чудовому стані!!! Є сервісна книжка, є збережені чеки з сервісу, що коли робилось!!! Дуже економна, є газ вписаний ( розхід 8 л)! Кузов живий , пороги не гнилі, заводиться добре, мотор робить рівно!!! Салон доглянутий, не протертий!!! Дзвоніть кого цікавить) З документами все Ок , я власник!
авто в доброму стані.
Машина в дуже доброму стані мотор масло не бере ,без ключовий доступ, кнопка старт -стоп, ( зв"язок вільні руки , або голосовий зв"язок ) по ходовій нічого не потрібно робити, поміняв передні підшибники і колодки передні, зробив ТО . Машина відноситься до спорт - кар, на машині стоїть літня нова резина Мішелін 4
Продам авто компактна та жвава машинка, була в користуванні дружини, економна змішаний цикл 6 літрів на 100км, великий дисплей , картплей , коробка автомат, мульти кермо ,машинка варта уваги! Дзвоніть домовимось. Переоформлення через дію! На ват сап!!!
автомобіль на повному ходу ,електрика вся працює ,два комплекти резини, зима літо на дисках,кондиціонер працює
Авто в хорошому стані,з Німеччини,на Україні з листопада 2023.Економне 4 літра на трасі,5 літрів в місті.Компактна,хороша машинка!
Автомобіль обслужений і дуже економічний. 240 тис був поміняний комплект ГРМ, 2 комп. резини. Зимові проїхали 1 зиму. Нове зчеплення. Решту по тел.
Ось VIN-код авто з техпаспорта: **3FADP4EJ3GM199676** Машина пригнана з Америки. Зроблена під себе оригінальні запасні частини. За 6 років мінялись розхідники , з іншим проблем нема.
Автомобіль з США , SE версія, в гарному стані, 2 власник, пробіг рідний, за кермом їздила жінка . Гаражне зберігання. Масло, фільтра мінялись вчасно. Подивитись можна у Львові. Додатково віддам зимову гуму. Причина продажу - купівля більшого авто. Пишіть у Вайбер/Вотсап/Телеграм
Продається Ford fiesta.Машина в хорошому ,стані,всі розхідники поміняні.Два невеликі підкраси.Переоформляється,розхід приємний.
