- 132 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Ford Fiesta 2019 1.6 атмосферний надійний двигун / Хетчбек / Ідеальний стан Продається доглянуте, економічне та надійне авто у кузові хетчбек. У володінні моєю мамою з 2022 року, авто купувалось з пробігом 27 тисяч, салон у в ідеальному стані так як їздила завжди одна на роботу. Авто обслуговувалось завжди вчасно, мінялися тільки розхідники, такі як масло фільтра та були замінені тормозні колодки на пробігу 63 тисячі. Авто зручне для міста - компактне, маневрене та економне. Ідеально підійде як перший автомобіль. Авто технічно взагалі без нюансів. Два комплекта гуми літня та нова зимня. Також у авто є люк, підсвітка в підстаканнику, Bluetooth, AUX, камера заднього виду Телефонуйте будь ласка на цей номер
Продаю автомобіль у хорошому технічному стані. Двигун працює відмінно, масла не бере зовсім. На пробігу 184 000 км замінено масло та всі фільтри. Авто доглянуте та обслуговувалося вчасно. Встановлено ГБО — економний варіант для щоденної їзди. Комплектація: • штатна автомагнітола з підтримкою CarPlay • навігація • якісна акустика • кондиціонер (потребує ремонту) • комплект зимової гуми Салон у хорошому стані. Машина на ходу, вкладень по техніці не потребує (окрім кондиціонера). Власник за кордоном. Переоформлення через ДІЮ Документи в порядку, можливе переоформлення. Деталі за телефоном або в повідомлення.
Автомобіль у гарному стані, на ходу , ремонтувати додатково нічого не потрібно. В 2023 році була піднята резиновими проставками для збільшення кліренсу .
Автомобіль у гарному технічному стані,трьохциліндровий атмосферний двигун і дуже економний.Нещодавно проведено ТО с заміною свічок,новий акумулятор,замінені колодки. Дбайлива експлуатація,встановлена нова зимова гума на металевих дисках, також є комплект літньої гуми на легкосплавних дисках.Запрошуємо на тест-драйв. Є можливість огляду на будь-якому СТО. Придбати можливо як за готівку так і в кредит чи лізинг. Місто Київ, вул. Автосалон One Auto
Двигун працює рівно, коробка не смикається. Безпека вся ціла, не спрацьовувала. Сколи і царапини присутні, як і в будь якому авто з пробігом. Два ключі, два комплекти дисків з гумою і датчиками тиску. Зимова гума нова. Новий акумулятор, нові ризинові килимки.
Авто в дуже гарному стані. Максимальна комплектація.Тільки зроблено ТО, ні якіх вложень не потребує. Рідний пробіг. Новий акб, нова зимня резина. Клімат, датчик дощу, світла. Зроблено детейлинг.
Автомобіль у хорошому стані. Двигун 1.4 л. Газ/Бензин. Працює відмінно, не димить, масло не їсть, запускається з пів-оберту в будь-яку погоду. По кузову є невеликі недоліки, на фото видно. Ходова в порядку. Кондиціонер робочий, потрібно залити фреон. Пічка гріє. З електрикою абсолютно все працює. Чистий охайний салон, сидіння не просіли. З документами порядок. Переоформлення. Додаткові питання по телефону. Торг біля капота.
Офіціал від Winner. Другий власник. Стан чудовий. Пара незначних нюансів по кузову які не впливають на швидкість. Нове счеплення. Два комплекти гуми. Огляд авто на Троєщині на парковці Новуса щоденно з 18.00 до 21.00
Продаю фіесту. другий власник. їздила в основному дружина (першим власником також була дівчина). досить різва для міста машина, майже завжди знайдеться місце для паркування навіть у Києві. у ДТП була 1 раз (передня права частина, крило+бампер, на фото є), є декілька рижіків (не критично), трохи проблеми з порогами (також на фото є), також проблеми з гідропідсилювачем (є 2 насоса, 1 з них робочий, але не пам'ятаю який саме, немає часу займатись). ТО кожного року. бенз 95. будь-яке переоформлення. щодо інших питань звоніть/пишіть
Власний автомобіль без будь яких підводних каменів, всі подробиці по телефону. Допомоги в продажі не потребую!
Продам Ford Fiesta 2010рік
Продам власне авто у відмінному стані. **********, Віктор
Продаю власне авто. Купляв для навчання. Стосовно пробігу - купляв із 96тис. на одометрі. На пробігу 166тис зроблено ТО та замінено зчеплення. По ходовій все зроблено, кузов не іржавий. Днище, пороги цілі. Салон цілий, у авто не палили. Авто вже на літній резині, також віддаю комплект зими. Якщо варіант зацікавив - дзвоніть з 9.00 до 21.00
Ford Fiesta Comfort+ 1.4 бензин, 2007 р. Перший виїзд і початок експлуатації з 2008 року. Офіційно куплена у дилера Winner Ford у Києві, один власник з салону. Комплектація (суттєво багатша за стандарт): • Однозонний клімат‑контроль. • Повний підігрів лобового скла (Quickclear) – дуже зручно взимку. • Дзеркала з електрорегулюванням, електроскладанням і підігрівом. • 4 подушки безпеки. • Титанові (легкосплавні) диски. Технічний стан та обслуговування: • Встановлено новий акумулятор. • Нові передні гальмівні диски. • Нові задні гальмівні барабани. • Нові підшипники ступиць на всіх колесах. • Після заміни комплекту ГРМ автомобіль проїхав близько 5 000 км. Стан кузова та зауваження: • Автомобіль на ходу • Є дефекти по кузову (косметика, локальні пошкодження). • Потребує заміни блоку ABS. Ми нічого не приховуємо, готові чесно розповісти про всі нюанси по авто, показати місця по кузову та обслуговування. Якщо зацікавив автомобіль – телефонуйте, будь ласка, за номером … На всі запитання відповість мій Чоловік, детально розповість про технічний стан та історію експлуатації.
