- 210 тис. км
- Шептицький
- Бензин, 1.24 л.
- Ручна / Механіка
продам власне авто купував в салоні в дтп участі не брав не фарбоване стан хороший звертайтесь за номером
Ford Fiesta MK6, авто виготовлено в Кельні, Німеччина. Авто доглянуте, в чудовому технічному та косметичному стані, вкладень не потребує. Доволі економний розхід(6-7 літрів на 100км). Кузов живий, в рідній фарбі, проблем немає. Мотор- 1.4 duratec(80 л.с.), крутящий момент - 124 Нм. Працює без дорікань, масла не витрачає. Коробка- 5 МКП. Недавно замінене масло, та інші рідини. Є всі рідні папери/інструкції/сервісна книжка. Два комплекти ковриків. Можлива мінімальна доплата за другий комплект зимньої резини(яка від?їздила 300 км.) З документами все в порядку, Будь-який вид переоформлення. Готовий до будь-яких перевірок. Можлививй мінімальний торг. За додатковою інформацією/фото/відео звертайтеся у будь який з месенджерів, або телефонуйте за номером телефону +**********
Автомобіль розмитнений, чудовий технічний стан, економний дизельний двигун, все працює, кондиціонер, оригінальний пробіг, не фарбований.
Авто після ТО. Заміна ременя ГРМ усіх роликів, заміна мастила та фільтрів. Авто в ідеальному стані як по кузову так і в салоні. Стоїть спортивний вихлоп (прямоток). Також встановлена сигналізація Pandora шоб можно заводити машину з телефону, але із-за йо…..Ї русні вона поки що не працює. На авто їздила дружина так що салон як новий. Авто стоїть на майданчику але за домовленістю можемо зустрітися. Телефон
Компактне і економічне авто, з непоганою динамікою і керуванням. Добрий технічний стан. Стан кузов на фото. Рідний пробіг з яких 230т пробіг по Європі. Два ключа. Зимня гума, 6 дисків. З додаткових питань дзвоніть.
Авто на ходу, потребує прикладання рук. робив з неї проєкт але не на часі. Зі світлофора рве як скажена 110 к.с. 900 кг. ваги. Продаю за ненадібністю торг біля капота.
Продаю Fiesta 2001 року Німецька збірка. Практично капсула часу. Я третій власник, перший в Україні. Пробіг реальний, бо особисто знаю попереднього власника з Німеччини, та маю дані з німецького техогляду з підтвердженням. Пррсте та надійне авто. Є пару рижиків на задніх арках.
продам форд в гарному стані без ДТП , куплена в автосалоні Дніпро.По машині зроблена ходова, поміняти щеплення, відреставрована турбіна, встановлені лінзи поміняне ГРМ 14000 ТИС. назад.
Продам Ford Fiesta 1.4 бензин. Газу не було. 2008 року випуска, в 2010 році перша реєстрація. 290000 рідного пробігу. По мотору, коробці, ходовій питань немає. Динамічна автівка, нова літня та зимова гума, титанові диски, гарна музика, машина переоформляється. Прохання, перекупам не турбувати
Продам хороший ,надійний, компактний автомобіль , в мене біля 6 років, сімейна машина, яка добре обслуговувалась.Є нюанси по кузову не суттєві , салон в чихлах сидіння як нові , збережений стан автомобіля. Хто шукає авто для себе або як перше авто, класний варіант.
Продам гарний автомобіль в хорошому стані надійний все працює нічого робити не треба сів і поїхав торг у капота переоформлення
Технічно справно і економне
Продам свою машину. В хорошем состоянии, недавно менялось сцепление 300км назад, масло менялось, ходовая часть поменяна, в исправном состоянии объем двигателя 16 клапанов 1,3, бензин. Расход по городу 5-6 литров. Переоформление Подойдет для начинающего водителя. Смотреть в районе Салтовки ( Мавзолей ). Все вопросы по телефону
Авто в ідеальному стані. Шумо-віброізоляція днища, дверей, торпедо. Антикорозійна обробка бензобаку. Передні та задні гальма дискові. Центральний замок, сигналізація. Підігрів передніх сидінь. Електродзеркала та передні склопідйомники.
Продам авто післі ДТП, двигун, коробка не ушкоджені. Пошкоджені обидва радіатори, погнуті ланжерони, геометрія кузова не пошкоджена. Клімат контроль, електросклопідйомники
Власне авто, не пригнане з за кордону, офіціал. Для автомобіля не економив, відремонтовано все. Коли в мене запитують що потрібно робити я відповідаю: відполірувати фари. Салон чистий, кондиціонер, обігрів салону працює добре, заміна всіх рідин, підвіски, гальм. ГБО з швидкісними форсунками, можна зродити налаштування щоб на газу їхала краще ніж на бензині. Є сигналізація та два ключа, сервісна книга. На даний момент авто не використовується, чекає нового власника. Магнітола соні, блютуз.
Продам свое авто. В моих руках с 2019г. Машина вся в родной краске без подкрасов. Очень экономичная и резвая.Не бита,кузов целый и ровный . Любые Ваши проверки. Масла ,фильтра менялись каждые 7000км. По ходовой и технической части проблем нет. По машине много чего делалось , подробнее по телефону. Продаю по причине пополнения в семье ,нужна машина просторнее. Продажа не срочная ,от машины не избавляюсь. Автобизнесменов просьба не беспокоить )) Всем удачных покупок.
