- 250 тис. км
- Одеса
- Дизель, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
По ходовій є питання. Після того як собака пошкодив радіатор , кондиціонер не працює. В двигун на початку року було вкинуто більше 60 ти тисяч гривень
По ходовій є питання. Після того як собака пошкодив радіатор , кондиціонер не працює. В двигун на початку року було вкинуто більше 60 ти тисяч гривень
Автомобіль пригнанний з Німеччини,на свої роки в ідеальному стані,двигун,коробка та щеплення працюють без нарікань,ходова без посторонніх стуків,гарний,шустрий та єкономний автомобіль для міста!підігрів лобового скла,перфаровані гальма,прямий вихлоп!машинкою будете задоволені!
Авто обслужене,проведений повний техогляд.Є питання по ЛК.Торг біля капоту.
Продам маленьку запальничку. Кожна кнопка працює. Зручні заводські напівковші, оброблена. Був повний перекрас попереднім власником ( була вся покоцана ). Є декілька нюансів по кузову, на фото показав. Обслуговувалась вчасно, заміна мастила кожні 5 тис.км., з останньою заміною мастила замінив свічки на ірідієві NGK. Встановлено: -фільтр нульовик К&N ( рідний короб і патрубки є ) -вінтова підвіска спереду ( дозволяє регулювати висоту кліренсу ), але потрібно обслужити їх, є ще задні, але не встиг поставити -ззаду аморти Koni ********** і пружини Bilstein -лінзовані протитуманки -прямоточна вихлопна труба з приємним звуком ( не шахед ) -прошиті відстріли - гальма EBC в коло - диски Ronal ( малюнок схожий на BBS ). Кондиціонер працює та заправлений, пічка гріє файно. Замінено антифріз влітку. Кажу як є - продаю бо треба гроші. Торг присутній, але адекватний. Можливий обмін на авто дешевше з вашою доплатою. Площадки та перекупи стороною, дякую.
Продам форд фієста 2015 рік стан чудовий вартий уваги 1.6 газ бенз газ 4 вписаний два комплекта ковриків два комплекти ключів два комплекти гуми вся майже нова по сезону пройшла дуже максимальна комплектація 120 кс двигун 5 ст мих за хорошу ціну детально ********** Андрій
Продаю Форд Фієста, 1,24, ГБО 4 покоління/бензин. Машину повністю обслуговано. Розвал-сходження зроблене) По передку: замінив бампер, поставив кольчугу, замінив бачок і шланги системи охолодження (підкопували по роз'ємах), електрикою замінив дроти, котушку і свічки, датчик тиску і температури на впускному колекторі, замінив зчеплення. На 343 т км зроблено капітальний ремонт двигуна. По ходовій: замінив гумки перед-зад, задні колодки, трос ручника та гальмівні циліндри. Замінив глушник. По салону: зробив хімчистку, ева-килимки, кондиціонер Комплект зимової гуми на дисках (пробіг 10т км) Є запасні шланги системи охолодження (замовляв у двох місцях) Дефекти лакофарбового покриття не усував ... все як є Реальному покупцю торг. За більш детальною інформацією дзвоніть
Продаємо нашу сімейну ластівку, машина повністю обслужена, як для свого року — ідеальний стан, в машині було 2 власника. Авто готове до перевірок. Сів і поїхав
Офіційне авто, оригінальний пробіг, сервісна книжка, гарний стан
Кондіціонер заправлений 08.2025р, АКБ нова (2024р), діагностіка в ДАІ на фото , є відеорегістратор 70MIO, бажано переоформленя , резина зімня ідеал . Пробіг 45600км реальний , Не єксплуатую , гаражна,( з 2022-до сьогодня пройїхав 1800км) Дивиться район авіамістечка .Купувалась в салоні Полтава . Прибор (новий) для перевірки товщини покраски -подарую ...міряйте ! Ще віддам жілети , вогнегасник , аптечку.. Є літня ,але за неї поторгуемося.
За детальною інформацією телефонуйте.
Авто в хорошому стані. Всі заміни проводились вчасно. Встановлено ГБО 4 покоління. Кузов оцинкований та проведена антикорозійна обробка. Гнилі та рижиків немає. Мотор працює як годинник, ходова без зайвих звуків. Салон в доброму стані! Дуже комфортне та економічне авто, дешеве в обслуговуванні. Тільки повне переоформлення! З усіх питань телефонуйте
Продаю власний автомобіль Ford Fiesta 2013 року випуску (рестайлінг). Надійне, дуже динамічне та надзвичайно економне авто для міста, траси (4-6 літрів бензину) за рахунок турбіни (динаміка вас приємно вразить). Я власник, це перше авто тому доглядав належним чином, грошей на обслуговування не жалів, (до цього 4 роки їздив на батькову пассаті тому авто без ДТП і аварій). Купив дане авто під час повномаштабки у 2022 році в Харківського айтішніка (авто придбав у Львові тому і номера Львівські). Автомобіль дилерський куплений у офіціала м.Харків. Є сервісна книжка з відмітками про обслуговування. Я придбав авто 17.05.2022 року з пробігом 86 тис (це був оригінальний пробіг). Мною на 89 тис було зроблене велике ТО на автосервісі PERFECTION м.Чернівці (хто місцевий розуміє, сервіс якісний), зробив заміну реміня ГРМ водяну помпу, додактовий ремінь , антивфриз, поміняв масло в коробці передач (зробив все що порадили на сервісі) на сервісі підтвердили оригінальність пробігу (стояв ще заводський ремінь). Регламент заміни ремня ГРМ близько 80-100 тис км (хоча виробник заявляє 200 тис але це не рекомендовано) відповідно до пробігу 170-190 тис можна їздити без заміни. Ходова в авто дуже збита, комфортна і якісна недавно був на СТО ходову передивився майстер зауважень наразі немає (час від часу заїжаю на огляд) відповідно посторонніх шумів і стуків також не має. Поставив парктронніки ззаду (показує відстань до перешкоди), встановив відеореєстратор (установлено дуже грамотна, є кнопка в підлокітнику яка його включає, пишеться відео навіть коли авто стоїть), дуже комфортно їздити і по трасі і по місту. У 2022 році після покупки авто мене було мобілізовано, тому авто виставлялося на продажу, але не продав батько переконав і був правий, через деякий час я звільнився і дальше їздив на свої Фієсті. Я власник вже 4 роки за цей час наїздив 61 тис, масло завжди оригінал Castrol , про всі особливені ремонтні роботи і тонкості експлуатації вам розкажу і покажу, кредит не доступний (помилка
Власник. В експлуатації з 2017. Відмінний стан. Пробіг оригінальний. Офіційне авто. Куплено в "Опус авто" Хмельницький в 2017. Друга машина в сім'ї. Два комплекта гуми. ( Bridgestone,Michelin)Два комплекта ковпаків. Оригінальні та неоригінальні.Гумові килимки в салоні та багажнику. Вся сервісна історія. Два ключі. Сервісна книжка. Новий акумулятор,замінено масло та фільтри,нові втулки та стойки стабілізатора. Торг мінімальний.
Продаю свою машину - Ford Fiesta 2010 року Машина обслуговувалася вчасно, їздила на ній переважно за кордоном, машина не вбивалася українськими дорогами Є нова зимова/літня гума Перекупів прошу не турбувати
Машина в гарному доглянутому стані. Власник. по ходової,двигуну,коробці питань немає. В ДТП участі не брала,вся ріднему окрасі.
масла замінено новий антефріс машина їде чудово
Ford Fiesta 2012 року, 1,4 дизель. Надійний та економічний автомобіль. Гарний збережений стан, все працює без нарікань. Рідний пробіг. У власності 6 років.
Продам власне авто Ford Fiesta 1.5 TDCi пригнаний з Европи у 2021 році - один власник в Україні. Механіка • дизель • в ідеальному стані. Автомобіль повністю обслужений та доглянутий. Кузов без підкрасів — у рідній фарбі. Технічно без зауважень, вкладень не потребує. Поміняний грм, помпа, щеплення, АКБ. Автомобіль виглядає дуже ефектно та привертає увагу. Розхід палива 3-5.5л. Два комплекта ключів.
ЕВРОПЕЕЦ...на это указывает климат контроль, это европейская higher trim версия на рынке есть и на 500$ дешевле (но это как Ланос на наш рынок и поляк)...хотите, покупайте за 3к опишу тільки + 1. 1.4 хоч їде 2. нове зчеплення 3. новий ГРМ 4. замінено масла, фільтри 5. замінено електро замок 6. жирновата комплектація (клімат замість кондера, автоскладання дзеркал) 7. зроблено хімічне полірування фар 8. замінені колодки вокруг 9. замінено АBS 10. днище в ідеальному стані НЕ ДЗВОНИТИ!!! пишіть СЮДИ, зразу ж відповім!
172000 - замена впускного колектора 173800 - замена тормозных колодок на передку 173973 - замена стартера 175045 - замена передних стоик,пружын,пыльники,отбойники 181000 - замена задньої балки та заднього правого почіпніка движок працюе рівно,по кузову є декілька не великих нюансів так все добре
