- 200 тис. км
- Ходорів
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу, в ідеальному стані, проїзд не великий,не гаражне зберігання
Авто на ходу, в ідеальному стані, проїзд не великий,не гаражне зберігання
Ford Fiesta 1.0 Duratec Авто в доглянутому стані. Зроблене велике ТО. (Передня підвіска, радіатор пічки, всі технічні рідини, гальмівна система, корпус термостату, нова гофра) всі документи з СТО присутні. Восени зроблена хімчистка салону зі зняттям сидінь. Кузов в збереженому стані (нанесене керамічне покриття) 2 комплекти коліс на дисках (зима на штампах літо на оригінальних легкосплавних дисках. Надійна, недорога в утриманні машинка. Ні разу не підводила. Торг біля капоту вітається. Детальніше за телефоном.
Продам Ford Fiesta 2012 года, пробіг 130км, механіка, придбаний в Україні. Авто в гарному стані, зимова резина , Michelin
В доброму стані. Не перекуп
Ford Fiesta 2006 з Пробігом 88 тис. км! Надійна "Робоча Конячка" для Міста! Шукаєте максимально надійне, економне та перевірене авто для щоденних поїздок? Це ваш варіант !Другий власник, акуратне використання. ? Чому варто обрати саме це авто? Двигун працює ідеально, витрата палива мінімальна. Жодної Корозії: Кузов дуже доглянутий. Зимовий Пакет: Встановлено новий акумулятор, вже "перезута" на зимову гуму. Освітлення: Встановлено ксенонові фари для безпечної їзди вночі. Безпека: Центральний замок, сигналізація, повний комплект — два оригінальні ключі. Стан: Економічне та повністю справне авто. Є незначні підкраси (косметика) і необхідність замінити лобове скло через тріщину. Готовий на адекватний торг для компенсації цього недоліку! Перекупів прошу не турбувати. Автомобіль вартий уваги і шукає нового дбайливого власника.
Прекрасна машинка для дівчат . Компактна, маневрена, економна і доступна . В багажнику дитяча коляска поміщається . 2022 року була пригнана з Німеччини. Машина в досить непоганому стані. Кондиціонер працює .
Авто у користуванні 3 роки. Купувала з пробігом 190000. Обслуговувалось вчасно. По кузову є нюанси фото додаю
За всіма подробицями дзвоніть по вказаному номеру телефона.
Машина на повному ходу, їде жваво масло залите 5w30 фільтра міняв 3000 тому, по ходовій не ступить не гримить, коробка перемикає добре, не пинається по кузову все на фото. Треба приїхати, подивитися і забрати)
Авто в гарному стані. Куплена у 2016р. По факту я 3й власник. ГРМ з помпою замінено. Нові всі амортизатори. Новий АКБ. Салон в ідеальному стані. Технічно нічого робити не треба. Невелика витрата палива, що досить приємно в наш час. Компактне авто, зручно паркувати, в той же час місця вдосталь навіть з великим зростом. Два комплекта нової резини (літо+зима). Все працює. Є сервіска. Торг у авто.
Авто у гарному стані, не потребує додаткових витрат, всё обслуговування згідно регламенту! Додаткову інформацію можна отримати за телефоном!
Продам авто в гарному технічному стані.Додатково до машини комплект резини з дисками.Живе та економічне.Все вчасна та якісно обслуговувалось.
Авто в гарному технічному стані, салон чистий, охайний, в автомобілі жодного разу не палили. По кузову є декілька нюансів ( сліди єксплуатації ). 2 комплекти ключів, на новій літній гумі, автомобіль було переоформлено з чоловіка на дружину тому стоїть 3 власники, а по факту я є 2- й власник. Авто вартує уваги телефонуйте домовимся на огляд. Якщо немає зв'язку телефонуйте вайбер, вотсап, телеграм.
Авто в хорошому стані, було постійно та вчасно доглянуте. Мінялися задній стійки амартизаторів, зчеплення, акумулятор і розширюючий бачок. Резина в гарному стані. Я третій власник.
Авто оформлене на жінку. Мене машина влаштовує, але дочці керувати з механічною коробкою важко. Бажано змінити на автоматичну, можлива моя доплата,не дуже велика . По авто:проблем не створює,міняв ремінь ГРМ і помпу, придбався новий АКБ, поміняні передні амортизатори,є зимова резина на металевих дисках. В машині не курили,салон чистий. На Ваші запитання відповім кращє в телефонному режимі.
FORD Fiesta. 12/2014. Механіка. Авто в гарному стані та з чесним пробігом. Хороша комплектація. Доглянутий салон, тканина. Магнітола з USB/AUX, хороша система звуку. Добра гума. Після ТО. Вчасно мінялись розхідні матеріали, є всі документи, відповідно нічого робити по мотору чи ходовій не треба. Машинку використовували, як друге авто, возили дітей в садочок та школу. Є електромашина тому вирішили продавати.
