- 185 тис. км
- Першотравенськ
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Продам Ford Fiesta 2007 року. 1.4 бензин. коробка автомат. Машина в рідній фарбі, не бита не фарбована. Рідний пробіг 117 тисяч. (вся історія обслуговування) По машині працює все! Масло в двигуні в коробці, ГРМ замінено. Новий АКБ, нова гума. Розхід пального 5-6 літрів на 100.
Пропоную авто в гарному стані авто куплене в автосалоні я другий власник маю всі записи про обслуговування авто,в автомобілі працює все без нарікань все мінялося вчасно з гідно регламенту з вкладень потрібно лише на косметичні нюанси які готовий обсудити біля авто,готовий до перевірки на будь якому сто,телефонуйте відповім на всі запитання.
Автомобіль в гарному стані.Двигун атмосферний.Коробка автомат звичайний гідротрансформатор(не робот)працює бездоганно.Ходова без стуків.Охайний салон.Автомобіль без вкладень
Форд фієста МК3. Авто в хорошому стані на повному ходу. Після ремонту рульової рейки, відремонтовано генератор, перебрано стартер, нові колодки вколо, нові свічки, броне провода, новий акум на гарантії, на новій зимовій резині, перебрано і налаштовано карбюратор, встановлено ГБО-2 покоління (в тп не вписано), нові дворники, нові фільтри масло і антифриз, салон в хорошому стані, одягнуті нові чохли, по електриці все працює крім тахометра, по мотору немає зауважень, замінено стукаючі гідрики ГРМ в помпа 10 тис. після заміни, новий резонатор і глушник,новий термостат, коробка не вибиває, не воє, не багато роздолбана куліса, хороша музика, магнітола з юсб, аукс, блютуз + шість динаміків jbl, по комплектації практично гола, крім склопідйомників і ЦЗ, встановлена сигналізація з доводчиками, але немає брелоків, лед лампи, світло огонь, страховка свіжа на рік, два ключі, повне переоформлення з документами все ок.
Автомобіль вчасно обслуговувався, технічно справний. Є невеличкі нюанси, які розповім лише при зустрічі! В моїх руках експлуатується 5 років. Я третій власник. В таксі автомобіль не був! Літня гума - Michelin, зимова - Hankook! Вся гума майже нова. Прошу перекупів - мене не турбувати, я не ваш клієнт! Торг можливий, біля капота!
🚗 Ford Fiesta | 2006 рік | 1.4 бензин | Автомат Продам доглянутий та економний Ford Fiesta у красивому салатовому кольорі 💚 Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, повністю на ходу та не потребує вкладень на даний момент. Вчасно проходив обслуговування на хороших СТО, експлуатувався дбайливо та акуратно. 🔹 Рік випуску — 2006 🔹 Двигун — 1.4 бензин 🔹 Коробка передач — автомат (перемикає плавно та працює справно) 🔹 Пробіг — 156 000 км 🔹 Кондиціонер працює 🔹 Кузов цілий 🔹 Ходова частина справна 🔹 10.06.2026 проведено заміну масла та ременя ГРМ 🔹 Акумулятор у хорошому стані 🔹 Охайний тканинний салон 🔹 Панелі салону без пошкоджень Автомобіль компактний, комфортний та дуже зручний для міста — економний у витраті пального, легкий у керуванні та маневрений.Присутні парктроніки. До авто ставилися уважно та відповідально — салон чистий і доглянутий. Готовий до перевірки. Деталі та додаткові фото — у повідомлення.
Продам ідеальне перше авто — надійний та економний Ford Fiesta 2011 року. Автомобіль завжди обслуговувався вчасно, усі регламентні роботи проводилися без затримок. Бензиновий двигун, пробіг 122 тис. км. Комплектація базова, але саме завдяки цьому авто просте, зрозуміле та недороге в експлуатації. Автомобіль дуже комфортно почувається в місті: маневрений, економний та зручний для щоденного використання. Саме тому він чудово підійде як перший транспортний засіб для початківців або як надійне авто на кожен день. Зважаючи на вік, присутні сліди експлуатації, але нічого критичного — стан повністю відповідає рокам та пробігу. Хотілося б, щоб ця ластівка стала для нового власника таким же вдалим першим автомобілем, яким колись була для мене. Розумний торг біля авто.
Авто одного господаря. З початку обслуговування було у офіційного дилера, потім останні пʼять років на одній і тій же СТО, що підтверджено заказами-нарядами в яких зазначено пробіг та що саме робили. Переробок чи доробок у авто немає. Ця машина - це частина нашої родини. Все найкраще було для неї
Технічно справному стані. Повне переоформлення. Нюанси видно на фото.
У продажі сімейне авто,авто їздить кожен день,працюючий кондиціонер,авто повністю обслужене,замінен ремень грм,всі масла,та багато іншого,детальніше за телефоном!
У звязку з переїздом продам авто.Не на ходу.Зимою їздила,але після зняття акумулятора горять аварійні фари.Також не реагує стартер.Треба розібратись з електрикою.Машина була куплена для сімʼї.Користувались тільки для власних потреб.Тільки переоформлення,без довіреності.
Ford Fiesta з найкращим 1.4 мотором з рідним пробігом 105 тис.км.Ідеально підходить для міста або як першого авто.По авто зроблено ТО 4тис.назад замінено грм та масло з фільтрами.По ходовій та іншій технічній частині по авто зауважень немає.По електриці все працює включно з кондиціонером що є актуально зараз.Стоїть гарна резина.По бажанню треба зробити хімчистку салона.
Авто в гарному технічному стані. Не фарбована. Два комплекти шин на алюмінієвих та сталевих дисках. Реальний пробіг.
Продам Форд Фієста на автоматі (робот) Двигун 30 тис як після капітального ремонту, машина їде кожен день, Є нюанси по лакофарбовій частині але на швидкість не впливає! З документами все добре Бензин 1.4 Торг біля капоту
Продам власний автомобіль Ford Fiesta 2008 року (двигун 1.4), механіка. Кондиціонер, парктронік, камера заднього виду, піднятий кліренс, докатка, новий акумулятором, нове зчеплення, нова літня гума.Є нюанси по кузову (ліве крило і біля багажника). Встановлене ГБО, не вписано, потребує налаштування (на газу стала заводитись з третього разу) їжджу на бензині. Пробіг майже 213 тис. Торг мінімальний біля капота. Допомоги у продажу не потребую, автомайданчикам та перекупам прохання не турбувати.
Ford fiesta,2010 рік Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані. Надійний і перевірений у дорозі — без проблем долає далекі відстані. Я третій власник. Авто доглянуте, використовувалося дбайливо. 📍 Місто: Ізмаїл Телефонуйте/пишіть для додаткової інформації та огляду.
Продам Ford Fiesta 2008, мотор 1.4 Zetec-S/Duratec DOHC EFI, економічне авто 6,5 л. на 100 км. Кузов цілий, оцинкований. Мотор у хорошому стані, не димить, не коптить, олію не бере, пробіг чесний, газ/бензин, газ 4-ого покоління вписаний у тех. паспорт. Кондиціонер робочий. Комплектація гідропідсилювач, доводчики скла, ABS, 2 подушки, двостороння сигналізація StarLine з дистанційним запуском двигуна, центральний замок, ходова у відмінному стані, нова літня резина, комплект зимової гуми внаявності. Тонована. У ДТП не брала участі. Тільки переоформлення. Авто у відмінному стані, нічого робити не треба, сів і поїхав. Гаражне зберігання. Авто купувалося в салоні у дилера в Харкові. На порожні та безглузді розмови часу особливо немає. Торг у капота.
Форд фієста 2007р. Двигун 1,4 дизель. Коробка передач роботизова. Титанові диски, не бита, економна.
