- 24 тис. км
- Суми
- Бензин, 1 л.
- Ручна / Механіка
Продам Ford-Fiesta білого кольору. Складання Німеччина. Витрата бензину 5-5.5 л. Пройшла 24.400 км. Кондиціонер.
Продам Ford-Fiesta білого кольору. Складання Німеччина. Витрата бензину 5-5.5 л. Пройшла 24.400 км. Кондиціонер.
Продаю власне повністю обслужене авто. На 119 тис. була заміна ГРМ. Нещодавно замінені передні амортизатори. Сів та поїхав. Торг. Майданчикам і перекурам прохання не турбувати.
Ford Fiesta 1.0 Duratec Авто в доглянутому стані. Зроблене велике ТО. (Передня підвіска, радіатор пічки, всі технічні рідини, гальмівна система, корпус термостату, нова гофра) всі документи з СТО присутні. Восени зроблена хімчистка салону зі зняттям сидінь. Кузов в збереженому стані (нанесене керамічне покриття) 2 комплекти коліс на дисках (зима на штампах літо на оригінальних легкосплавних дисках. Надійна, недорога в утриманні машинка. Ні разу не підводила. Торг біля капоту вітається. Детальніше за телефоном.
Офіційне авто. Рідний пробіг. Не бита, не фарбована. Зауважень по техніці нема. Із дефектів подряпина на передньому та задньому бампері. Комплект зимової гуми.
офіційне авто, без дтп, повністю обслужене заміна грм рідин і масел
Авто в гарному стані. Куплена у 2016р. По факту я 3й власник. ГРМ з помпою замінено. Нові всі амортизатори. Новий АКБ. Салон в ідеальному стані. Технічно нічого робити не треба. Невелика витрата палива, що досить приємно в наш час. Компактне авто, зручно паркувати, в той же час місця вдосталь навіть з великим зростом. Два комплекта нової резини (літо+зима). Все працює. Є сервіска. Торг у авто.
Продам авто в дуже гарному стані без вкладання , ходова, двигун та по салону на відмінно , за авто слідкували грошей не шкодували, авто дуже зручне в керуванні. Інші питання пов'язані з авто по телефону.
Економне авто для міста, витрата палива 5.5л/100км. Салон в нормальному стані не затертий,по кузову є невеликі вимятини, без підкрасів. Ходова не гримить, по двигуну/коробці питань немає.
Для тих хто розглядає економічне та досить динамічне авто. Проста математика - на кожні тисячі км ви зекономите від 1000 до 4000 грн, якщо ви часто за кермом, то за рік відіб'єте п'яту частину вартості авто, а продавши через пару років зрозумієте що їздили ці два роки практично безкоштовно. (На 145 тис. зроблена заміна ременів та ролика ГРМ. Були замінені ТНВТ,сальник КВ та шкиів, нова резина. Авто першого власника. Приведене до нормального стану. При бажанні під'їзду і покатаю, відчуєте і динаміку, відсутність брякань та непогану акустіку. Заправлений повний бак при купівлі буде вам бонусом.
Стан дуже гарного авто, жодного дтп, не фарбувалася за весь час використання, є потертості, не великі подряпини. Салон доглянутий, жодних нюансів. Ремень грм змінювався на пробігу 110к у офіційного дилера. Я єдиний і перший власник авто. Заміна масла та фільтрів робив кожні 7-10к або рік, по ходовій жодних нюансів, нічого робити не треба. Перевірка на будь-яком сто. Зимова гума у подарунок.
Авто в гарному технічному стані Для міста саме те що потрібно Є сигналізація з дистанційного запуску двигуна, дуже зручно зимою Підлокітник Зимова резина, Ще є нові гальмівні передні колодки Продаж бо купили більшу машину
Продам Ford Fiesta,авто з салону ,в гарному стані,технічно справний,без ДТП,обслуговувалась вчасно,салон чистий. Бортовий комп'ютер,підігрів дзеркал ,мультикермо ,електропривід всіх вікон ,кондиціонер,сигналізація,два ключа Авто дуже економічне в експлуатації
Продаю власний автомобіль Ford Fiesta 2013 року випуску (рестайлінг). Надійне, дуже динамічне та надзвичайно економне авто для міста, траси (4-6 літрів бензину) за рахунок турбіни (динаміка вас приємно вразить). Я власник, це перше авто тому доглядав належним чином, грошей на обслуговування не жалів, (до цього 4 роки їздив на батькову пассаті тому авто без ДТП і аварій). Купив дане авто під час повномаштабки у 2022 році в Харківського айтішніка (авто придбав у Львові тому і номера Львівські). Автомобіль дилерський куплений у офіціала м.Харків. Є сервісна книжка з відмітками про обслуговування. Я придбав авто 17.05.2022 року з пробігом 86 тис (це був оригінальний пробіг). Мною на 89 тис було зроблене велике ТО на автосервісі PERFECTION м.Чернівці (хто місцевий розуміє, сервіс якісний), зробив заміну реміня ГРМ водяну помпу, додактовий ремінь , антивфриз, поміняв масло в коробці передач (зробив все що порадили на сервісі) на сервісі підтвердили оригінальність пробігу (стояв ще заводський ремінь). Регламент заміни ремня ГРМ близько 80-100 тис км (хоча виробник заявляє 200 тис але це не рекомендовано) відповідно до пробігу 170-190 тис можна їздити без заміни. Ходова в авто дуже збита, комфортна і якісна недавно був на СТО ходову передивився майстер зауважень наразі немає (час від часу заїжаю на огляд) відповідно посторонніх шумів і стуків також не має. Поставив парктронніки ззаду (показує відстань до перешкоди), встановив відеореєстратор (установлено дуже грамотна, є кнопка в підлокітнику яка його включає, пишеться відео навіть коли авто стоїть), дуже комфортно їздити і по трасі і по місту. У 2022 році після покупки авто мене було мобілізовано, тому авто виставлялося на продажу, але не продав батько переконав і був правий, через деякий час я звільнився і дальше їздив на свої Фієсті. Я власник вже 4 роки за цей час наїздив 61 тис, масло завжди оригінал Castrol , про всі особливені ремонтні роботи і тонкості експлуатації вам розкажу і покажу, кредит не доступний (помилка
Машина в гарному доглянутому стані. Власник. по ходової,двигуну,коробці питань немає. В ДТП участі не брала,вся ріднему окрасі.
Офіційний автомобіль, куплений в Україні. Другий власник. Їздила жінка. другий автомобіль в сімї (використовувався по мінімум). Авто в ідеальному стані, обслуговувався тільки в офіціалів. Мотор, коробка, електрика працює ідеально. Дуже економна в їзді, 115 тисяч рідного пробігу (що можна перевірити, є сервісна книга). Машинка не бита, не мальована, вся в рідній фарбі. Практично на максимальному заряді. Два ключі плюс сигналізація.
Пропонується до уваги авто Ford Fiesta 1.0 Ecoboost. Чудово показала себе в сильні морози, заводилась без проблем. Дуже жвава та маневрена машинка. Приємна в керуванні. Не дивлячись на розміри, дуже вмістка. Економна, 5-6 літрів по місту та 4 по трасі. Проходить ТО 2 рази на рік (кожні 10 тисяч). Останнє ТО 08.10.2025. Замінено всі лампочки передніх фар, відремонтовано стартер та замінено акумулятор. Встановлені нові диски. Віддаю з 2 комплектами резини - літня 2022 року та зимова кінець 2023 року фірми Goodyear. Була в невеликому дтп - замінено задній бампер. Я другий власник. Всі питання по телефону.
ДОСТАВКА АВТО ПО УКРАЇНІ МОЖЛИВА РОЗСТРОЧКА КРЕДИТ Пригнаний з Німеччини. Двигун, ходова, кпп – працюють чудово. Автомобіль у відмінному стані! Перевірка на будь-якому вашому сто. Можливий тест-драйв. Покупкою залишитеся задоволені. Можливий продаж авто в розстрочку. Стан казки! Ціна подарунок!™ Всім миру і добра!
